bugün

Hepimizin yüzüne tükürüp "benim ümmetim bu değil" derdi.
Özellikle ışid'in, taliban'ın, boko haram'ın, el kaide'nin ve tonlarcasının..
şaşırırdı, arap kabilelerine baş olayım diye yaptığım girişim nerelere gelmiş derdi içinden. türk'ü, acem'i bile inanmış...
aferin derdi.
sıçtınız oğlum hepiniz sıçtınız. o gittikten sonra her tarafını değiştirdiniz islam'ın. yüzünüze tükürse haklı valla. hiç öyle bize de böyle öğretildi demeyin. kuran var kuran. üstelik değişmeden günümüze geldi. hani şu okuyup da anlamadığınız anlasanız da uygulamadığınız var ya. heh işte o kitap.

edit: çoğunuz tatlı su müslümanısınız lan haha:) merak ettiginiz seyi gidip hocaya soruyorsunuz lan. ha bir de şu sakız orucu bozuyo mu ilkokulda bir oğretilsin artık.

hepiniz iki yüzlüsünüz. bilmiyorsanız da gidin arapça öğrenin banane. allah hepinizi yakacak paçayı da kurtaramayacaksınız. hı hı tabi kalbiniz temiz ama dimi. yarrak temiz amk. kendinize bile itiraf edemiyorsunuz.

edit: islam aynı falan değil saçmalamayın. ayni diyorsanız bu kadar insan neyin kafasını yaşıyor?
Allah görüyor ve yıllardır müdahale etmiyor demek mi böyle olması lazım veyaaa neyse...
islam, hz. muhammed'in izinden gitseydi ben sünniliği kurmazdım. - muaviye.

not: ironi içerir.

zito!
buyrun müslüman kardeşlerim. yazacak bir şeyiniz bir cevabınız yok mu saldırın bakalım ateiste deiste saldırdığınız gibi bekliyorum. iki yüzlü sahtekarlar cumayı birbirine bakarak, bayram namazını meksika dalgası gibi kılan sözde müslüman özde ahlaksız dinine devletine bağlı ama vergi kaçırmayı kurnazlık yapmayı görev bilen kardeşlerim.
yanlış tabir. islam aynı islam. değişen hiçbir şey yok. zira allahin koruması altındadır.

müslümanların halini görse...
bunlar hangi dine mensuptur derdi.
oha sadece bi kadın mı alabiliyoruz. ilk tepkisi bence bu olurdu. nihaha ha.
(bkz: recm).
gorse yanlis bi ibare olmus zira gelecefi durumu bilerek bir suru sey soylemistir. bnm favirim ummetin kotun gibi olacagi: sayisi çok, niteligi yok, guduldugu yere giden, birbirini asla desteklemeyen vs vs vs...