bugün

sözlükte kendini bilmez haysiyetsizlerin peygamberimize yaptıgı hakaretleri istemeyen müslüman istegidir. Yeter artık müslüman degilsenizde saygı duyun islama.
altın yere düşmekle pul olmadığı gibi, kafir kötü söz etti diye peygamber kötü olmaz. etsinler bakalım şunun şurasında az bir zaman kaldı. bunların ataları da peygamber efendimizle dalga geçti, güldüler alay ettiler. sonra tek tek cehennemin dibini boyladılar. dünyadan da rezil bir şekilde göç ettiler. sıra torunlarında. Allah'ın vadettiği gün geldiğinde, kaçacak delik bulamayacaksınız.
kesinlikle katıldığım bir kampanya.
Peygamberi rahat bırakın bari.
ateistlere yapılan son çağrıdır.
he yavrum he. uçan dairelerede saygı duyalım anasını satim. tek boynuzlu atlar da bizi sksin.
o zaman sizde kimseye hakaret etmeyin, kimse kimseye durduk yerde hakaret etmez. senin kutsalın var, değerlerin varda diğer görüşlerin insanları hep pezevenk mi?
herkesin değeri kendine göre anlamlıdır, o yüzden tüm değerlere saygı duymak gerekir. etme etmesinler prensibi olmalı, ana avrat sövüp, benim kutsalıma sövüyorlar diye ağlamak iki yüzlülüktür.
bir agnostik olarak destekliyorum. en azından saygılıyız. Ama sizlerden de bizim düşüncelerimize saygılı olmanızı rica ediyorum.
Edenlerin ne denli iki yüzlü ve aşağılık olduğunun göstergesi hakaretlerin engellenmesi kampanyasidir.

Ama bunların dönekligi şurada belli olur.

Atatürk'e biri hakaret ederse bu hazreti Muhammed'e hakaret eden dönekler "sevmiyorsan saygı duy" derler.

Ama sen bunu söyleyip sonra gelip hazreti Muhammed'e 1,5 milyar insanın inandığı bir dinin peygamberine ve âlemlerin son peygamberine hakaret edersen orospu çocuğusun.

Sen de sevmiyorsan saygı duyacaksin.
Adam gibi eleştirmeyi öğren.
Cinsel Bağlamda bir peygamberi aşağılamak seni ateist veya savunduğun şeyleri gerçek yapmıyor.

Aksine sen haklıyim dersin ben sana orospu çocuğu derim.
Bende dedigimdir.
"Hühühü muhammed' e hakaret ediyor pis kafirler " şeklinde ağlayan yobazın isyanı gibi geldi, başka zaman ateist ahlaksız ateistlerin karısı kız kardeşi şöyle, yok dinsizler bunlar her şeyi yapabilir gibi gören şeref yoksunu yobazlar bir yerleri sıkışınca hakaret istemiyoruz iki ikiyüzlü ZavAllı insanlar.
(bkz: chp ve zihniyetini istemiyoruz)
saygı insan olmanın temel kuralıdır.
inanmama hakkını kullanır eleştirebilirler hakaret eden kendine kimliğine hakaret eder. kendine saygı duymayan ne ateist ne dindar önce insan değildir insan olmayandan saygı beklemek biraz hayalidir .
ateist saldırılarından bıkmış yazarların serzenişi.
aslında çare belli,

(bkz: ateistleri döve döve müslüman yapmak)
bakara makara muhabbetleri yapanları, kendisini muhammed ve hattaislam tanrısıyla bir tutanları destekleyen böceklerin abuklaması.

nasıl ki bankacıya bankacı, tayyip'e başçalan demek hakaret değilse muhammed'e de olduğu/yaptığı şeyleri söylemek hakaret değildir. ha, ana-acrat düz giden varsa o ayrı. ama tanrınız ve peygamberinizle tayyip'i bir tutarak küfür ve hatta şirke giren de sizsiniz böcek beyinliler.
müslümanların müslüman gibi yaşamadığı bir dünyada ateistlerin bu kadar cüretgar olmalarına şaşmamak gerek,
müslüman mısın? .. evet!
allahı seviyormusun? .. evet, o nasıl söz?
namaz kılıyormusun .. hayır!
o halde, allahı sevdiğin konusunda yalan söylüyorsun, hiç kalbim temiz, allahla benim aramda aldatmacalarına girme şeytanın seni bu şekilde kandırdığı yeter, kendine gel artık.

sadece 6 dakika, eğer kansere çare bulacak kadar önemli bir işle meşgul değilsen izle ve sen karar ver,
http://www.youtube.com/watch?v=r4iU8Ak6tUk
ahlak = din denklemini kuran tek hücrelilerin, bu sikindirik denklemini kurarken bile esasında bir nefret suçu işleyen tenyaların isteği.
Yapılan önermeye katılmakla beraber haksız yere hiç kimseye hakaret edilmesini istemiyoruz.
Daha önce (bkz: atatürk ü sevmeme özgürlüğü) başlığına da yazdım. Kimse kimseye siz dediniz diye sevgi de duymaz saygı da. Zorunda da değildir. isteyen hakaret eder isteyen hayatını o kişiye göre yaşar. Sevdiğinizi sevip, saydığınızı sayıp insanları rahat bıraksanız hepimiz rahat ederiz bence. Tabii ki insan çok sevdiği kişilere hakaret edilmesini istemez ama buraya yakarım, yıkarım, nankör falan yazıyorsunuz ya çok komik oluyor, yapmayın.
hz peygamberi inkar, kişinin kendisine yapacağı en büyük hakarettir.
milyar insan o na hakaret etse o nun şanından zerre birşey kaybolmaz.

"sallallahu aleyhi ve sellem"