bugün

arabesk müziğin en baba şarkılarındandır.
Bilsen uzaklarda kimler ağlıyor
Gelemem sevdiğım felek koymuyor
Gurbet eller bana bir mesken oldu
Gelemem bir tanem kader bağlıyor

Huzurum kalmadı fani dünyada
Yapıştı canıma bir kara sevda

Bu hasretlik bizi çürütecek mi
Bır gün ağlatmayıp güldürecek mi?
Yoksa kavuşmadan bizi yaradan
Şu gurbet ellerde öldürecek mi

full damar versiyonu için,
http://www.izlesene.com/v...uk-huzurum-kalmadi/765670
an itibariyle damara bağlamamıza vesile olan şarkıdır özlemişim be abii.
salt arabesk ferdi tayfur şarkısı. depresif halde dinlenmesi tavsiye edilmez.*
(bkz: ağlak ferdi)
ulen gece gece nereden aklıma dinleyeyim dedim ya. ömrümde ilk defa bu şarkıyı açıp dinlemek istedim. pişman da değilim baya da güzel şarkı hani.
bir ferdi tayfur klasiği.

http://fizy.com/#s/1ahhkx
25 eylül pazar günü TNT de başlayacak olan yapımcılığını BKM'nin üstlendiği; Ali Sunal, Yağmur Kaşifoğlu, Ayşen Gruda, Aliye Uzunatağan, Sermin Hürmeriç, Zafer Diper, Ali Erkazan, Ayberk Atilla, Şakir Güler, ilkem Ulugün, Doğan Akdoğan, Caner Alkaya ve Sarp Aydınoğlu'nun rol aldığı yönetmenliğini Sibel Kocataş'ın yaptığı yeni televizyon dizilerinden.
Osman kap 2 permatik, çok pis damara bağladım' Düşüncesini daha ilk nakaratında akla sokmaya başlayan şarkıdır.

@Edit: Klavyem'deki Tuşların basmamasından ötürü imla Düzeltme.
Şarkının ağlatıcı, söyleyenin de ağlak olması durumudur.
tnt de şu an ilk bölümü yayınlanan farklı bir dizi. bkm ekibi tarafından çıkmış bir iş. ilk bölüm itibari ile fena bir iş gibi durmuyor. fakat gençlerin diyalogunda güldürse de diğer oyuncularda dizi nostalji ye ve tempo düşüklüğüne doğru gidiyor. ilk bölüm tabi günahı olur.
izlenesi bir dizi,ama bir leyla ile mecnun değil o ayrı. ayrıca bir ara cem özkan ın kim demiş ki şarkısını çalarak beni benden alıp nerelere götürmüştür.
hayattan soğutan şarkıdır. * *
tnt de pazar günleri yayınlanan yeni bir dizi. ahım şahım bir komedi dizisi değil ama en azında diğer komediler gibi bel altı vurmuyor . leyla ile mecnun dan sonra izleyeceğim ikinci dizi olmaya aday.
(bkz: yeni nesil komedi)
(bkz: komedide yeni nesil)
an itibariyle patladığını düşündüğüm bir dizi daha, e tabi sen içine ihanet, sevişme, öpüşme, derin dekolteler, saçma ilişkiler koymassan tabiki tutmaz dizin. Ne pis bir toplum olduk, sanatıyla emeğiyle iş yapan temiz insanları elimizin tersiyle ittikçe itiyoruz yerin dibine.
Yazık.
valilik yada kaymakamlık gibi bir makama yazılan dilekçede sorunum giderilmezse "cinayet işlemek zorunda kalabilirim"** anlamında kullanılan kelime..
Adına Film çekilen ferdi tayfur şarkılarından biridir.
Filmi izlerken karşılaştığınız üzerinde beatles yazan başörtüsü sizi hayretler içerisinde bırakacak türdendir.
(bkz: sözlüğe rakı eşliğinde yazmak)
yıllar geçsede dinlenebilecek türde bir arebesk şarkı. ağlamayı öğreten şarkılardan biri. bağımlılık yapabilcek bir şarkıdır. gençlik yılarında dinlenmemelidir. depresyona sokabilir.
ferdi tayfurun en güzel parçalarından biri. aynı ismi taşıyan bir adet film de mevcuttur.

damara bağlatır, uzaklara götürür, çok pis içtirir, o an ruh haliniz sıkıntılıysa ağlatır..

eskimeyecek bir ferdi baba klasiği.
--spoiler--
bilsen uzaklarda kimler ağlıyor
gelemem sevdiğim felek koymuyor

--spoiler--
diye bir girişi vardır ki adamın her yerinden öper af edersin.
arabesk müziğin en müthiş şarkılarıdır. insanı derinden yaralar.
salt arabesk.
seksenler dizisinin fragmanı ile dilime dolanmış şarkıdır.