bugün

On birinci nesil yazar.

(bkz: basbugalparslanturkes)
Daha geleli 2 gün olmuş bana laf atma cürretinde bulunmuş yazar. Fazla kızdırırsa süper güçlerimi kullanıp kendisini üzebilirim.
edit: ooo pardon 10 gün önce gelmiş çok özür dilerim.

Türkçülerin ülkücülerden farkı yok sizde bunu öğrenin artık. iki zihniyette direk pkklı aa diye giriyor zira. 15 yaşındaki arkadaşları almayın artık buraya.
atsız atamızın nickini almış ülkücü kandaş yazar.
eski nicki (bkz: basbugalparslanturkes)
edit: atsız atayı seven ülkücü olmuyor mu mantığınızı sizin.
ülkücü - türkçü fark etmez hepimiz aynı davanın savaşçılarıyız ayrıma gerek yok!
hüseyini halatsız bir şey yapmış. ne yapmış acaba ? sikertmemiştir inşallah ? eşcinsel olabilir...
Vatansever ülküdaş yazar severiz kendisini klavyene kuvvet.
''türk ırkını mikroplardan temizlemenin tek yolu:katliam''

atsız
(bkz: tanrı türkü söylesin)

sanırım t*rkçü bir yazar.

hediyem olsun panda.

(bkz: gök girsin kıçınıza kızıl kıvılcım çıksın) *
DAHA FAZLA iNSAN ÖLMESiN iSTiYOR MUSUNUZ? TÜRKLER, KÜRTLERi ÖLDÜRMESiN iSTiYORMUSUNUZ? KÜRTLER, TÜRKLERi ÖLDÜRMESiN iSTiYORMUSUNUZ? KISACASI iNSANLAR ÖLMESiN iSTiYOR MUSUNUZ?

HAH iŞTE O ZAMAN BU ZiHNiYETi SUSTURUN. AKSi HALDE KÜRT-TÜRK IRKÇILIĞI VE iNSANLAR ÖLMEYE DEVAM EDECEK. HALA MI DERS ALAMADINIZ? YETER ARTIK!
sözlükteki pkkcıları nick altına toplamış yazar.
bizimle yürü huseyinihalatsiz.
türkçü ırkçı yazar. aramıza hoşgeldin. köpekler hep havlayacaktır.
Türkçü yazardır varolsun andamız.
http://i.hizliresim.com/0q6RbV.jpg
bir cahil ve terbiyesiz daha. ulan atsiz'in adini nick almak ne demek? sen kimsin ulan? atsiz her seyden once bir bilim adamidir. her ne kadar ideolojisi ile on plana ciksa da bu adam fuat koprulu'nun asistanidir. iyi bir yazar ortalama bir sairdir. begensinler veya begenmesinler bu herkes tarafindan bilinir.

simdi, boyle bir adamin nickini almanin ne kadar buyuk bir kabalik, terbiyesizlik oldugunu idrak edebildiniz mi?
Soysuz k*rtte beyin yok. hazırlansın tabutluklar yine girip çıkacağız.
istediğim kadar, atatürkümüzünde, berkin elvanımızında adını anacağız! kimse bize engel olamaz işte bu kadar! kahrolsun devlet törörü kahrolsun, bu haksız düzen kahrolsun sen gibi sözde milliyetçiler! türk halkı haksızlığın yanında olamaz işte bu kadar! sen ilk önce, kendi genel başkanına söyle berkinlerin acısı hepimizin acısı niye dedin o' teröristti diye akılsız, yazarımsıdır!
bir yazarımsıdır efendim.
kansızlara dert olan yazardır,
arkandayız aslan parçası.
kendisinin dönek olma ihtimali ve terörist olma ihtimali çoktur efendim.
aslında pkk'yi güçlendiren bu zihniyettir. kendi genel başkanlarını eleştirmekten acizdirler.
Türk'çü, milliyetçi ve ırkçı yazardır. Irkçılık suç mudur? Asla.
Son hewal ve vatan haini tükenene kadar yanındayız.
Hep yazsın.
üç maymunu oynayan yazarımsıdır, türk halkının özgürlüğünü dogmatikleştirenlerdendir yazık efendim.
pkk lı terörist vatan hainlerinin ve tatlı su solcusu sözde kemalistlerin nickaltında havlamasına alışkın türk yazar.

t.t.k
tatlı su ırkçısıdır, ancak klavyeden havlar efendim.
vicdanı eksik yazarımsı yazık efendim. asıl tatlı su milliyetçi olanlar kaybetmeye mahkumdur.
Kürtçülerin, beyaz toros görmüş gibi davranmalarına neden olan yazardır.