bugün

o sana yüz vermiyorsa sen ona yüzlük vereceksin bak bakim.nasıl geliyor.
kotu bi durum ama zorla da guzellik olmaz be kanka. hadi uyuyalim.
Alpay bey kadar yakışıklı ve seksiyseniz mümkün olmayan durum.

Bizim gibilerin başına gelir hep.
Siz de yüz vermeyin! ilgilenmiyor sansın zaten böyle yaparsanız kız 2 güna sevgili bulur. Boşver bolum sana kız mı yok amk.
hoslanilan kizin yuz verme zorunlulugu yoktur. Yuz bulamadan astarini istemeye goturebilir. Cok israr edilmemelidir.
Vermemesi anlamına gelir.
astarını istiyorsunuzdur..
hemen diğer hoşlanılan kızla şansınızı denemeniz gerektiğini gösteren durumdur. arkadaşlar sadece birinden hoşlanmayı nasıl başarabiliyorsunuz acaba? , ben markete ekmek almaya giderken yolda kafadan 4 kıza aşık oluyorum.
Umursamadığına işarettir sizde soğuk davranın .
diğer hoşlanılan kıza gitmek gerekir.
siz hala tek birinden mi hoşlanıyorsunuz? yıl olmuş 2019, güncellenin biraz.
Sen elmayı seviyorsun diye, elma seni sevmek zorunda mı dedirtir.

Öyle demiş üstad.
Çok doğru demiş.
iyi demiş, güzel demiş.
tokat manyağı olduğuna delalet eder.

hoşluklarla alakası yoktur.
kıskandır,kıskanıyorsa tamamdır herhalde.
Kendisini tirnagi kadar sevmeyen birine kor kutuk asiktir. O yuzden siktir edin.
aslında bu durumu anlamak hem zor hem de bir o kadar kolay durum. siz hoşlanıyorsunuz diye o da sizden hoşlanmak zorunda olmadığını o an idrak edemeseniz de sonradan anlıyorsunuz. ama durum o da değil esasen. önemli olan gerçekten hoşlandığınız için, yani o hoşlandığınız kız için elinizden geleni yapmanızdan emin olmak. ha elinizden geleni yaptığınızı düşünmüyorsanız bile karalar bağlanacak bir durum yoktur. çünkü bazen elinizden gelen her şeyi yapmanıza rağmen o elektrik tutmayabiliyor. sizden kaynaklı olmasa da olabiliyor. ve bunu düşünüp içiniz sızlayana dek kendinizi ister istemez suçlayabiliyorsunuz. sızlamadıktan sonra gerçekten unutmuş oluyorsunuz zaten. işin biraz psikolojik tarafı. umarım çok sevip çok sevileceğimiz kişileri buluruz. bu kendi mutluluğumuz kadar tüm toplum içinde iyi bir şey aslında.
sözlük yazarı kızın bana yüz vermemesiyle oluşan durum.
olsun yinede koş peşinde. bu işler böyledir.
Hoşlanılan kız değil kızlar olarak değiştir bakış açını.
Peşinden koş yorulursan siktir et.