bugün

Bu erkeklere tavsiyem şudur.
Kiza adim atmaktan kastiniz olaya bodozlama dalmak olmasin.
Senin kizdan hoslanman onun da senden hoslandigi anlamina gelmez.
Eger bu zamana kadar ilk adimi atip bi sonuc almadiysaniz bu islere hic girmeyin olmayinca olmuyor diye bisey var.
Kisacasi karsilikli oldugundan emin olmadigin duygular icin ilk adimi kesinlikle atma.
Hoşlanmaması olabilir mi acaba.
karşıdan selektör yapmasını bekliyor olması muhtemeldir.
reddedileceğini biliyordur. tipsiz olduğunun farkındadır. o kız ona bakmazdır. gerçekçidir. durduk yere niye başkasının egosunu tatmin etsin ki?
Korkar ne yapsın kız milleti heryerde anlatıyor. Utanmasa instagramda filan paylaşacak oluyor. Kızın birine arkadaşım arkadaşından hoşlanıyor sevdiği var mı diye sordum sadece . Bir sene boyunca gittikleri her ortamda benim kızı sevdiğimi utanıp soyleyemedigimi anlatmışlar. Şimdi erkek ne yapsın sen söyle.
bu kadar ince hesap gerekmez.
Hoşlanmıyordur arkadaş. Hoşlansa neden adım atmasın * isterse eğer bir şeyi bekletmez zaten. Yeşil ışığı alırsın bir yerden.
Bir bacağı kırık olabilir, inşallah yani.
yoksa atardı.
Sonunun ne olacağını bilen erkektir. Çokta üstüne gitmeyin.
adım atılır lakin karşı taraftan hareket gelmiyorsa ısrar etmez. hatunlar da istiyor ki peşlerinde paspas olalım.

gel bana 1 adım geleyim sana 5 adım. o 1 adım önemli.
kendisine olan güveni tam değildir.
ezik, çirkin, asosyalim.
Cesaretsizdir, korkaktır, ödlektir, reddededilmekten tırsar, çekingendir, onlar çok ayıp ediyorlar!!!

Analarıyla çeyiz hazırlasınlar madem. Biz de anamızla babamızla çiçeği çikolatayı alır geliriz. ilk Adımı da biz atarız rahat olun. Evlenme teklifini de biz ederiz. Aman beylerimize zeval gelmesin.
ılık olma ihtimali çok yüksektir.
çok fazla hoşlanıyordur. büyü bozulsun istememiştir.
(bkz: kaybetme korkusu)
(bkz: ağzımızın tadı kaçmasın ali rıza bey)

bu yüzden, az hoşlandığı anda hemen adım atmalı. Çok hoşlanırsa kafada çok kurar, işler b.ka sarar.
görsel
Hayatım boyunca anlamadığım bişey ne pasif yada egosundan.
Reddedilme korkusu.
ilk adım önce bir bakış ardından merhabadır. Sonrası zaten kalpler aynı çarpıyorsa gelecektir.

Ne bir teklife gerek vardır. Ne de davete.

Gözler her işi halleder.

Unutmayın,evlilik teklifi bile bir formalitedir. Akıllı bir adam evet diyeceğine emin değilse asla bir kadına evlenme teklif etmez.
Adımdan önceki flörtleşme aşamasında yeterli ışığı alamamıştır. Bir erkek kaybedeceğini düşündüğü bir kavgaya girmez.
yavşak damgası yemek istemiyor olabilir.
daha fazla tanımak, vakit geçirmek istiyor olması en güzel sebep olabilir. var mı böyle ağırdan alan tadını çıkarma insanı be.
ikiye ayrılır:
- ayakları yoktur.
- beyni yoktur.
Hoşlansa dahi korkuları vardır.
(bkz: biz şimdi neyiz)