bugün

Acaba o da beni seviyor mu yoksa çok kötü bir durum olur düşüncesi olabilir. Gerçi soranın bir yüzü kara sormayanın iki yüzü kara demişler.
reddedilme korkusu olabilir şayet özgüvenli de olsan hoşlandığın insan gözünde çok büyür yetersizlik hissi gibi.
korkunun ecele faydası yoktur, paslaşma doğru yapıldıysa erkek adımını atar ve bir şey olmaz.
nasıl bir tepkiyle karşılaşacağının belirsizliği ya da diğer bir tabirle sapık damgası yeme korkusu

kesmeye gelince dibine kadar gideriz hacı.. nasıl olsa risk yok,gözlerinle istediğin kadar suç işle.ama ötesi sıkıntılı yani sapık ilan edilme durumu var,depresyona girme durumu var anladın mı..ki dört duvar arasında her haltı kılçıklarıyla yiyen ahlaklı milletimiz tarafından linç edilmen kızın iki lafına bakar..
Hoşlanmaması olabilir. Naçizane.
bakmaz.
arada 8 yaş olma ihtimali.
Türkiye de yaratılan algı yüzünden gidemez. Gitse sapık gözüyle bakılabilir. Reddedilmekten korkmuş olabilir. Kadınlarin tc erkeklerine güvensiz bakmasindan sebebiyet olabilir. Konuyu ilerletemez ağzı laf yapmayabilir. Tc kadınlarının egosu yüksek olduğu için onlarla uğraşmak istemeyebilir. Yeni bir ilişkiye hazır olmayabilir. Maddi durumu yüzünden adım atmayabilir.tipine güvenmediği için adım atmayabiilir. Ozguveni az olduğu için atmayabiilir. Kızın rahatsız olacağını düşündüğü için atmayabilir.bu kadar ince düşünebilir.
adım atacak heves mi bıraktınız.

yürümek iyidir.
doktor tavsiyesi
Karşısındaki kişinin sosyal, kültürel, ekonomik veyahut istikbal bakımından kendisinden daha parlak olması nedenler arasında olabililir.

Hiçbir akıllı Erkek daima gerisinde kalacağı, eşitlenemeyeceği bir kadınla beraber olmak istemez. Bu eziklik yahut özgüven eksikliği değil, yerini bilmekle ilgili bir meseledir.

Tabi başka nice sebepleri olabilir adım atmamanın...
cinsler arası eşitlik anlayışıdır o sebep. bence.
insanlar arasında herzaman hoşlanmaktan daha fazlası yaşanmıştır yaşanacaktır. insan ilişkileri öncelikle her şey gibi bir bütündür tek bir türünden olaylara adım atıp tümevarmak sanatçı işidir kişiler sanatınız için kullanabileceğiniz malzemelerden olmak istemeyebilirler. bir ilişkinin başlaması. için gerekli tüm gündelik davranışları sergileyip sergilemediğinize dikkat etmelisiniz. ne siz orospusunuz ne de sizden hoşlanan kişi orospu. ilk adımda başarıyı ben pezevenkleri aradığımda yakalıyorum şahsen. diğer insanlar bir tesadüfler bütününün parçaları muamelesi görüyor zihnimde. denklemi tesadüfler yumağı sonucundan öteye taşıyacak diğer bilinmeyenler çok fazlalar.

otobüs durağı mı bu dünya?
reddedilme korkusu. O anki tepkisinin ne olacağını bilmedigi için rezil olma ihtimalini ortadan kaldırmak için ilk adımı atmazlar.
bazen gerçektende hiçbir sebebi olmuyor yada benim gibi kendine korkak olduğunu itiraf edemiyor.
Kalbi yorgundur...
neden adım atayım ki? jer hoşlandığımıza adım atsak fermuarı kapatamayız. bu da can.
anto tam olarak 12 den vurmuş.

ancak nedense hep erkekten beklenir ilk adım neden ?
o sizden hoşlanmıyordur.
Hoşlandığı kıza yazan çoktur, fark yaratmak için doğru anı bekliyor olabilir. Şahsen bu taktiği uyguluyorum başarı oranı çok yüksek.
"erkekler kadınların aklından geçenleri bilseler çok daha atılgan olurlardı".
tamamiyle ülke kızlarıyla alakalı adım atsında rezil mi olsun. ufak iltifat edersin centilmenlik edersin aaa bu bende hoşlandı şunu kibarca red ediyim üzülmesin diye saçma sapan trip ve davranışlar kasılmalar. korkma tecavüz etmiyecek ufak bir iltifat veya çicek verecek. kibarca gerçeği söyle ama olurmu benseni arkadaş olarak görüyorum felan direk hakarettir. sevgilin varsa ya da bahanen neyse söyle sen nedesen zaten adam kırılacak. birde hayvani ulu orta tersliyeni bağırıp çağıranı var sanki biyerini kısımladılar sanırsınız senkim köpek gibisinden laflar, ben sana bakarmıyım.
ya kadın ciddi ilişki istiyorsa korkusudur..
Rober Hatemo'nun "Senden çok var" veya Serdar Ortaç'ın "Binlerce dansöz var" veya Davut Güloğlu' nun "Kopalım Bari" şarkısını dinleyen biri olduğu içindir. Zira bakınız Davut abimiz sevdiği kıza şarkıda şöyle seslenir:
Attığın zar yek mi yani?
Yazdığın at tek mi yani?
Yaptığın iş bu mu yani?
Nakit değil de çek mi yani?
Yok mu yani yok mu yani senden başka yok mu yani?
Kafana taktığın kep mi yani?
sadece hoşlanmayı seviyordur.
ölmüştür belki.
Adı üstünde, hoşlanılan...
Sen hoşlanmışsın, o niye adım atsın aliminiyum.

Bir sebep.