bugün

--spoiler--

lily playbook'u internete verseydi diğer numaraları da ögrenseydik dedirten bölüm olmustur 5x08.

anneyi lily'nin tanıtması korkum iyice büyüdü bu bolumde.diziyi bu kadar izledikten sonra dizinin son bolumunde lily bu bolum ortaya çıkan 3 yıl kenarda sakladıgı kız gibi birini çıkarıp "bunu da evlen diye 10 yıldır saklamıştım unutmusum" diyecek ve o kişi anne olacak diye korkuyorum.

--spoiler--
uzun süredir bu kadar güldürmemişti.

--spoiler--
barney ve lily'nin "son of a bitch" derken ki aksanları neydi öyle ya çok güldüm. barney'den ilişki insanı olmaz , böyle womanizer daha iyi barney.bir de ted'in hell no'suna yapılan koro müthişti.
--spoiler--
--spoiler--
5. sezon 8. bölümde kız interneti açtığında karşısına çıkan internet sitelerinden biri şudur:
tedmosbyisajerk.com
ve yukarısında da şöyle yazar.
lorenzo von matterhorn is not a jerk.
--spoiler--
işte bu da koptuğum andır.
--spoiler 5x08--
barney ve robin in ayrılığı çok kolay atlattıklarını gösteren bölüm olmuştur. barney bile olsa, bu kadar çabuk sahalara dönmemeliydi. ayrıca haftaya slapsgiving 2 geliyor.
--spoiler 5x08--
türk dizileri gibi izleyenleri aptal yerine koymayan, hikayelerin hızlıca anlatıldığı, annemin 'gözlüğümü takmayayım kızım bana da okuyuver şu alt yazıları neye gülüyosun bu kadar dediği' bunun üzerine daha çok güldüğüm sevimli dizi.
barney için izlenen dizidir. o olmasa tat tuz kalır mı allasen...
8. bölümüyle bu sezonun en tempolu ve çabuk geçen bölümüne imza atmış çok başarılı dizidir kanımca.

--spoiler--
scuba diver barney stinson'un eşsiz zekasını bir kez göstermiştir.
ayrıca playbook'un er yada geç bir site ile internete verilmesi gerekmektedir.
--spoiler--
dizi eskisi kadar tat vermiyor diyenlere cevap olmuştur 5. sezon 8. bölümü 'the playbook'.

--spoiler--
ted'in barney'nin takıldığı kızla takılır mısın sorusuna yaptırdığı 'hell no' korosu, barney'nin scuba diver, lorenzo von matterhorn, the ted mosby numaraları, marshall'ın we got a ... stephen king here'ı ile güldürmekten karnımı ağrıtmıştır bu bölümü.
--spoiler--

ayrıca robin'in yeni müzik videosunu da merak ediyoruz.
her ne kadar barney karakteri önplanda gözükse de olay marshall'da bitiyor bu dizide. robin karakterinin gereksizliğiyle ilgili makalemi bitirmeme sadece 1468 sayfa kaldı.
harika bir akıcılığı olan mükemmel dizi.
Ted Mosby'nin 2030 yılından 2005 yılına dönerek çocuklarına annesiyle nasıl tanıştığını anlattığı dizidir.
5x08 ile artık diziyi beğenmeyenlere selam göndermiştir.
yaran repliklere gelince

-what does coffee go for these days 50$?
-oh lorenze.

barney o gelmeyecek numarasını denemek için yerini alır ve sarışın bayana

-he's not coming der (reaksiyon alamadıktan sonra)
-she's not coming

söylemem gereken tek olumsuz nokta ise ted'i birkaç kaç bölümdür dışlamışlar gibi geliyor bana.adam üniversitede profesör oldu fakat hala orayla ilgili bi olay göremiyoruz.ekranda da eskisi kadar yok.ne bilim ilk bölüm gayet güzeldi yanlış sınıfa girmesi felan.senaristlere burdan sesleniyorum barney'e yaptığınız gibi ted'i de geri getirin.

bir de bu adam çocuklarına bu olayları 2030 yılında anlatığına göre,büyük kızını en az 20 yaşında sayarsak,kendisinin 2009 yılında evlenmesini gerektirir çocuğun 1 yılda doğacağını düşünürsek.biliyorum çok fazla detaya iniyorum fakat artık anneyi merak ediyoruz.artık 5x10'dan itibaren anne konusunda yoğunlaşmalılar.
abd'de yayınlanan son üç bölümüyle * * * yeniden göze girmiş yarmış kramplara sebebiyet vermiş dizidir.umarım bu ahenk gittiği yere kadar sürer.
barny stinson komik adamının şeysi.
(bkz: how ahmet your mother)

iğrencim evet.
barney'nin xmas song'u yarıp yarmalamaktadır.

http://www.youtube.com/wa...Sv1k4&feature=related

we'll go all the way kısmında ki el hareketi direk yıktı beni...

hatta sözleri :

Pulling down her pants;
Yanking off my own;
Underneath the Mistletoe,
Ill make your sister moan!

Oh Heathers hot!
Heathers hot!
We'll go all the way!

I wish I could see her naked
And down on all fours.

Ted has a little sister
She gets hotter every day
And if I ever meet her
With her boobies I will play
s5e9'la vasatı aşamamış ama marshall ile bölümü kurtarmış süper sitcom.

--spoiler--
(bkz: slapsgiving 2)
--spoiler--
s5e9 ile tokat temasina geri donen dizi, ama eskisi kadar guldurmedi. en sondaki cocuklarin tokat oyunu biraz kurtarmis bolumu. Anne olayina artik yavastan girselerde farkli konular gorsek fena olmayacak.
--spoiler--
5. sezon 9. bölümü ile tarihinin en kötü bölüünü gerçekleştirmiş ve rüyalarımızı süsleyen tokatın intikamını piç etmiştir. keşke olmayacağını anladığınızda çekmeseydiniz bu bölümü, gitti güzelim tokat.
--spoiler--
(bkz: anayı karıştıma)
--spoiler 5x09--
gelmiş geçmiş en kötü bölümü yayınlanmış olan dizi.
--spoiler 5x09--
--spoiler5x9--
muhteşem "The Playbook" olayından sonra bu kadar vasat bir bölümü eminim kimse beklemiyodu.
--spoiler5x9--

(bkz: ayıp lan)
--spoiler s05e09--

en kötü bölümlerinden birini izlediğimiz dizidir.
verilecek aradan sonra toparlanmasını ummaktan başka elden bir şey gelmiyor.

--spoiler s05e09--
--spoiler 5x09--
bölümün adı revenge of the slap olunca, birkaç bölüm önce robin'in sparkle olarak bir videosu daha olduğunu öğrenince daha değişik bir bölüm olacağını bekliyorduk. direk let's go to the mall geldi aklımıza. maalasef beklentilerimiz gerçekleşmedi ve oldukça zayıf bir bölüm izledik. bir ara ted, robin'e "çünkü seni hala seviyorum." deyince panik oldum. şakaymış.
--spoiler 5x09--
(bkz: mickey aldrin)
5. sezon 8. bölümüyle yine ve yeniden güzel bir bölüme imza atmış dizi.

dalgıç numarası ile yardırmıştır.