youtube'da düet yapar gibi eğlenceli bir şekilde matematik derslerini anlatan ekip.
https://www.youtube.com/c.../UCBcM2J8SHyq8GUSvrhWnwTg
Youtube'da bütün lise sayısal konularını çok iyi bir şekilde anlatan hocaların toplanıp video olarak öğrencilere sunduğu kanaldır.
Ben son sınıfım bu sene ve bu adamların yaptığını gerçekten çok takdir ediyorum. eğitimin sözde ücretsiz! olduğu bu dönemde bu kadar çok dersten konu ve soru videosu hazırlayıp bizlere sunmaları üstelik bunu karşılık beklemeden yapmaları MEBe ve dershanecilere ders verir nitelikte.
Dershane ofis vs. Benim gibi gidemeyen bir sürü öğrenciye yardımcı oldukları için kendilerini tekrar tebrik ediyorum.

Bunu buraya yazdım çünkü kendimi bu adamlara borçlu hissettim.
Matematiği sevdirir.
Özellikle matematik anlatılırken kenards duran hocanın (adı sanırım Raşit) ne işe yaradığını hala anlamadım. Niye orda o ?
inci sözlüğün dedeler effectinden sonra cemaat operasyonlarının dalgasının internet ortamında lanse edilme şekli. açmayın hocalar!
Dumurlara gelmeyin de aman hocalara gelin.

Evet efendim...
üniversite hazırlık öğrencilerinin kesinlikle yararlanması gereken bir sitedir, şiddetle tavsiye edilir.
-kanka naber napiyosun ya
+napalim kanka iste hocalara geldik
-?
sanal ortamda ücretsiz ygs lys eğitimi veren bir oluşum.

internet ortamını hem kendileri için hem de öğrenciler için faydalı bir hale getiren oluşum. sistematik bir şekilde ilerleyip dersleri iki kişi beraber götürmeleri en büyük farkları.
bana bi çok ayrıntı bilgiyi öğretmişlerdir. biyoloji, fizik, geometri, matematik... muhtemelen buraları da okuyorlardır, sanal ortamı iyi kullanıyorlar. teşekkürler hocalara geldik ailesi *
Buraları okuyorlarsa yaptıkları mükemmel bir iş onu söyleyeyim. Bir çok öğrenci sayelerinde zamanında öğrenemedikleri şeyi öğrenmiştir. Vural hoca öğrenci düzeyine göre her şeyi tane tane anlatıyor. Üstelik bunu hiç bir ücret almadan yapıyorlar. Helal olsun. Bu arada raşit hoca favorim. Adam cool ya.
Her lise öğrencisinin belki ortaokul, ygs lys çalışanlarının duasını alan nerdeyse her dersten bütün konuların olduğu çok yararlı gerçekten anlaşılır biçimde konuları anlatan bir öğretmen kadrosu var ve bu işi gönüllü olarak yapıyorlar açıkçası üni Sınavında çok yardımları dokundu bu yazıyı borç bilirim Allah razı olsun.
tonguç akademi kadar esprili anlatmasalar da daha çok detaya girdiklerinden zamanında çok izlemişliğim vardır.
Artık hocalara mı geliriz başka şeylere mi bilmiyorum sınava 1 gün kaldı.
Başladık bakalım şuanlık çok iyi özellikle matematik videolari 2 kez izleyince çok iyi pekişiyor.
-sen bu x e u demeyi nerden öğrendin ?
+hocalara geldik hocam!
matematikte öğrenci yardımcısı.
boş yapmasalar dahada güzel olucak kanal, yaptıkları espiriler çöp, ama videolar güzel.