bugün

Dışkının hassasiyet ve titizlikle prezervatif içine atılarak kokunun süspanse edilmesi halidir.
(bkz: sıçtıktan sonra bokun boyunu ölçmek)
literatüre 'koparmadan 15' gibi bir tabir sokacak olaydır.
uzun süren kabızlığın ardından, oluşabilecek bir durumdur, tuvalet deliğine sığmaz, sifonun gücü onu götürmeye yetmez, eğer ortalıktaysa gören hayrete düşer ve insan bokumu bu sorusunu akla getirir.
(bkz: urgan çıkarmak)
anal seksten farksız boşaltım yapmak.
(bkz: azimle sıçan mermeri deler)
hiç silkmeden 15 dakka işemekle hiç alakası yoktur.
götünden sarkan bokun suya kadar inmesi.
kabız bir insanın 25 cm bile yapabileceği sıçma türüdür. *
ürkütür. denizdeki füze denemelerini akıllara getirir.
Herkesin bilip de bilmiyor gibi yaptığı acı gerçek için,
(bkz: koparmak)

görmezlikten gelin asıl meseleyi.
(bkz: gülle sıçmak)
basuru patlatmakla sonuçlanacak olay.
(bkz: patriot füzesi)
Jöleli kurabiye yendiğine delalet olabilir. (bkz: yaran başlıklar) (bkz: koparan başlıklar) ben koptum bok nasıl dayansın.
çoğu kişi için ürkütücü olsa da endişelenilecek bir durum yoktur. bu tam tersi kişinin bağırsaklarının iyi çalıştığının göstergesidir. aynı durumdan muzdarip bir yakınım doktora gitmiş ve doktor büyük ve iri yapıyorsan korkma bu bağırsak sağlığının göstergesidir demiş ve eklemiş esas tehlikeli olan zor çıkan küçük ve ince dışkılamadır. eğer sürekli bu tip bir dışkılamayla karşı karşıya kalırsanız doktora başvurmanız sağlığınız açısından iyi olur. belki bağırsak düğümlenmesi ya da dışkılama yolunda bir sorunla karşı karşıya olduğunuzun sinyalleri olabilir bunlar. aman ihmal etmeyin. böyle boktan entry'mi olurmuş da demeyin, sağlığınız için bir hatırlatmaydı sadece, boktan moktan ama önemli bir mevzu.
(bkz: bağlantı kurmak)
(bkz: kablolu ağ)
adama kendi kendine '' vay be bende de ne göt varmış anuna koyim'' dedirtir.
göt isteyen hareketlerdendir.
Bir entrye itafen bakınızı: (bkz: uludağ sözlük ile sıçmayı öğreniyorum) (bkz: yeni başlayanlar için sıçmak)
15 cm'nin içinden çıkması durumu. Bu neye benzedi biliyor musunuz? Hmm...
en iyi sıçma şeklidir. fazla tuvalet kağıdı da gerektirmez net çıktığı için. ama öyleleri var ki, siz zaten biliyosunuz o rezilliği, anlatmama gerek yok.
(bkz: kabızlık)
prezervatife sıçma eylemini gerçekleştirerek insanlık tarihine adını kahverengi harflerle yazdırmıştır. prezervatifi icat edenler durumun buraya geleceğini bilemezlerdi herhalde.
ayrıca ufaktan 2 girls 1 cup seziyorum.