bugün

çükü ve boyu kısa erkektir. şaka lan şaka sadece çirkindir.
benimdir o.

sözlük kızlarına yürümediğimdendir. hatta olabildiğince resmi konuşmaya çalışırım, yavşıyorum sanmasınlar diye.

zira ne yapacağım sözlük kızının çıplak fotosunu.

siz de çok şeyabmayın arada dışarı falan çıkın, iki insan görün.
aralarında bulunmadığım erkeklerdir. her gün onlarca geliyor artık sıkıldım cicik görmekten erkeklerden istemeye başladım çıplak fotoğraflarını..

üstteki sadece pis bir şaka bak gerçeği burada ; aralarında olmaktan mutlu olduğum erkeklerdir. ne yapayım ben lan kızların çıplak fotolarını. 80 ler sapığı gibi gezelim mi yani ortamlarda üstümüz çıplak ama boyunda papyon elimizde viski veya ilaçlı gazoz ile. herkesin mahremi kendine kendi başıma ( sevgilim, eşim, kız kardeşim vs ) gelmesini istemediğim şeyi başkalarından beklemek sıkıntılı bir durum gibi sanki..
ne olmuş la! ne yani bir foto için bütün kızlara asilalim mi, yavsayalım mi? göndermek isteyen zaten gönderir. hem onlar bize asilsin bizi rahatsız etsinler.
şarapçı senden umutluydum ne yalan söyleyeyim, sen de tırt çıktın moruk. *
Haramdır haram. Günahtır günah.
*karsi tarafa guven verememis erektir.

*kizlarla fazla samimi olmayan erkektir.

*iletisim sıkıntısı çeken erkektir.

*yakisikli olmasa bile muhabbeti surdurulebilir kilmadigi icin karsi tarafın "sıkıcı" olarak nitelendirdiği erkektir.

bu, ben degilim ama boyle olana da saygi duyarim.
Neden elin kızının çıplak fotosunu görmek isteyeyim?
Neden arkadaşımın çıplak fotosunu görmek isteyeyim?
Neden sevgilimin ya da eşimin çıplak fotosunu isteyeyim?

Eli sikinde yaşayan insanlardan olmayın lan. Gözünüz kötü baksın kalbiniz değil.
bu a...kodumunun sözlüğü'ne ilim, irfan, kültür kazanalım diye giriyorum.daha doğrusu 2 sene önceye kadar daha aktif bir userdim.ne zaman ki sizin gibi dingiller peydah olmaya başladı lakayıt başlıklar, geyik muhabbetleri çoğaldı arada bir sıkıntıdan bakar oldum nasıl olsa göreceğim, okuyacağım şeyler belli. ulan ibiş çok azdıysan burda ne işin var s..git xxxhamster. com da takıl peçeteni de sağda solda bırakma. diyesim geliyor zihniyeti böyle olan insanlara. bkz. öküz altında buzağı aramak.
Biriniz hayrina bana ati versin. Yoksa burada dışlanacagim.

Olması gereken erkektir. Başkasına ait bedeni görmek onj hayal etmek duşa girmek filan adamlığa sığmaz.
çıplak, giyinik .elin namahreminin fotoğraflarından size ne lan.
Oh be neyse 3-5 tane Atan oldu.

Yoksa güme gidiyorduk.
Pekte sorun olarak görmeyen erkektir. Size ne lan milletin çıplak fotosundan sanki sanarsın her gün çıplak hatun fotosu yollanıyor totoşa.
kızlarda böyle bir güdü var gerçekten. en müspet kız arkadaşlarım bile bi yerden sonra sağını solunu çekip beni ödüllendirmeye çalışıyorlardı ahaha sanki ben bir sirk hayvanıyım ve doğru şeyleri yaptığımda bi kaç fındık ya da muzu hakediyormuşum gibi. halbuki bu tarz ucuzluklara hiç gerek yok.
şimdi bana hiç yüz vermeyen bi kızın peşindeyim selam dese ölecek gibiyim hayat da böyle işte neye ulaşamazsan o güzel.
şeytani bir tip olabilir. bir diğer yandan da tabi ki ezik olma ihtimali de var.
belki fotosunu atma cesaretini gösterecek bir kızla henüz tanışmamıştır.
belki kızların attığı çıplak fotolara el konuyordur.
belki kızlar çıplak fotolarını atıyrlar ancak fotolara yolda biri elbise giydiriyordur.