bugün

aslen david bowie söylese de wallflowers grubunun da başarıyla yorumladığı, cold case' in our boy is back, criminal minds' ın final bölümünde duyulabilecek güzel şarkı.
Güzel bir diziydi. Sonraki sezonları çok kötü hatta leş diyebilirim. Hiro Nakamura favorimdi. Adını unutmam sanırım. Gücü istediğim güç. Lakin Peter Petrelli ise ilk gücü daha cazip nede olsa tüm güçleri kopyalayıp istediği zaman kullanabiliyordu.
Bu dünyada yapılabilecek en güzel aşk şarkılarından biri. Çok içli, davetkar ve sitemkar ki melankolikliği de buradan geliyor. Depeche mode coverı şahane sözlerin anlatmaya yetmeyeceği güzellikte olmuş. Bir david bowie şarkısını ondan daha etkileyici hale getirebilecek biri olacağını tahmin edemezdim asla. Dave gahan’ın sesi incelense, şişeye numunesi alınsa, tarih boyunca saklansa keşke. Çok çok çok çok şanslıyız onu kendi zamanımızda dinleyebildiğimiz için. Şu sözleri dave gahan’dan duymak müthiş.

I, I will be king
And you, you will be queen
Though nothing will drive them away
We can beat them, just for one day
We can be heroes, just for one day

And you, you can be mean
And I, I'll drink all the time
'Cause we're lovers, and that is a fact
Yes, we're lovers, and that is that

Though nothing will keep us together
We could steal time, just for one day
We can be heroes forever and ever
What'd you say?

I, I wish you could swim
Like the dolphins, like dolphins can swim
Though nothing, nothing will keep us together
We can beat them forever and ever
Oh, we can be heroes, just for one day

I, I will be king
And you, you will be queen
Though nothing will drive them away
We can be heroes, just for one day
We can be us, just for one day

I, I can remember (I remember)
Standing, by the wall (by the wall)
And the guns shot above our heads (over our heads)
And we kissed as though nothing could fall (nothing could fall)
And the shame was on the other side
Oh, we can beat them, forever and ever
Then we could be heroes, just for one day

We can be heroes
We can be heroes
We can be heroes
Just for one day
We can be heroes

We're nothing, and nothing will help us
Maybe we're lying, then you better not stay
But we could be safer, just for one day
diziyi izlenilebilir kılan karakterler hiro ile yancısı ando. dizinin en gereksiz karakteri claire. bir kaç kere o karakter yüzünden diziyi bırakma noktasına geldim.

ilk sezonu efsaneydi.diğer sezonlar zorlama olmuş. izlemeyen varsa izlemesini tavsiye ederim.
xman çakması bir diziydi ama yine de izletiyordu kendini. bitmesine üzüldük. evet.
fantastik süper kahraman dizileri içinde derli toplu, başı sonu belli son diziydi belki de.
heroes'dan sonra bu tür dizilerin iyi olanları ilk sezondan sonra yayından kaldırılır oldu.
favori karakterim hero nakamuraydı.
gerçi onun süper gücü aşırı mantıksızdı. gene de en çok istediğim güç onunkiydi.
yeni keşfettiğim güzel bir fantastik-bilim kurgu dizisi.

henüz benim gibi izlemeyen ve bu türü seven bireyler için "hemen izleyin" dediğim dizidir.
intihar anında dinlenebilecek bowie şarkısı.

Böyle sakin, ferah, huzur dolduran bir şarkı. insanın içini rahatlatıyor ya.

"we can be heroes, just for one day"
Sabah sabah aklıma gelmiş ilk sezonun üstünden neredeyse 10 yıl geçmiş güzel başlayan ama iptal edilmesi gündeme gelince alel acele hüsran bir sonla bittiğini düşündüğüm dizidir. Zamanında lost prison break gibi dizilere alternatif oluşturacak kadar kaliteliydi. Bana göre bu diziyi x man dan ayıran çizgi, süper güçlere sahip olan insanların bu güçlere sahip olduğunu anladığı anda bunu sindirme, topluma ayak uydurma ve normal insan kimliğini koruma çabaları ve aşmalarının detaylı bir şekilde ele alınmasıydı. Neden bunun hakkında bu kadar uzun yazdım bilmiyorum muhakkak söylenecek daha fazla şey vardır bu dizi hakkında ama son olarak hiro nakamuranın uzay zamanı bükerek geçmiş ve gelecek arasında mekik dokuması son zamanlara doğru beyinleri alt üst etmiş ve zaman yolculuğu başlı başına filmlere konu olan hassas ve büyük bi konuyken bu konuda fazla dikkat etmeyerek senaryoda tutarsızlıklara yol açmıştı.
Enfes bir David bowie şarkısıdır.

Bi de bunun helden adında apocalyptica-till lindemann işbirliğinden doğan versiyonu vardır ki o da tadından yenmez. Net.
mükemmel alesso şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=a7SouU3ECpU
Film tadı veren, ilgi çekici, her bölümü merak uyandırıcı, bol bol gizem barındıran, izledikçe izleyesi gelen muhteşem bir dizi.
gelebilmesi haberleri beni çok sevindiren efsane dizidir. bir düşüşe geçmişti son sezonda ama bunu rahatlıkla toparlayabilecek potansiyeli sahip. karakter zenginliği, senaryosu, aksiyonu gerçekten izlemeye değer.
Birinci olmaması gerektiğini sonuna kadar savunduğum, dandirikten, lovers on the sun çakması iğrenç şarkı. Ama Mans'a bi lafım yok şov iyiydi güzeldi...
2015 Eurovision şarkı yarışmasının haklı kazananı isveçi temsil eden mans zelmerlöw şarkısı.

Şarkının atmosferi çok hoş.
Sözleri de melodisi kadar etkileyici olan serseri bir bowie klasiği. Kaybedenlerin tanrıçası jessica lange ile olan düeti kendini kusturana dek dinleten cinsten.

Kahraman olabiliriz, bir günlüğüne bile olsa.

http://m.youtube.com/watch?v=Qdjc1b2g5pk
Sona dogru boka saran.hemde cok pis boka saran dizi
daha önce başlamadığım için kendime küfrettiğim dizi. şu an 1. sezon 19. bölümdeyim giderek daha heyecanlı hale geliyor bakalım gelecek bölümlerde neler olacak. diziyi şu an keyifle izliyorum umarım sonradan sıkılıp bırakmam.
2015 isveç eurovision şarkısının adı . aynı zamanda kazanan şarkıdır . sonradan dinledim ve gayet güzel .
ilk sezonu severek izlemiş olsam da tekdüzeliği yüzünden baymış olan dizidir, tavsiye edilmez.
gerçek olanı isimsiz olanlarıdır.. toprak altında yaşarlar.
bir conchita wurst sarkisidir.
https://www.youtube.com/watch?v=6OYj9synuvk
sahi böyle bir dizi vardı ne oldu ona?
Dinlenesi bir conchita wurst şarkısı. klipte putin'e sağlam ayar vermektedir.

http://youtu.be/6OYj9synuvk
bir david bowie ilahisi.