bugün

her şey değil, bazı şeyler çok güzel olur.
önce bu ayrımı yapmak lazım.
Hiç belli olmaz.
Dün keşke dediklerine yarın iyiki derken bulabilirsin kendini.
(bkz: ben getirmedin diyorum herif getirdim diyor ya)
Poliannacılıktan ibaret olan bir sözdür ... hiçbirşey güzel olmayacak.
(bkz: tolga naber)
bok güzel olacak.
yok lan oyle birsey kandirmayin milleti,olmuyor kardesim sen devam et yoluna bosuna heveslenme hadi.
Bu cümleyi tekrarlayarak yaşıyorum buna inancımı kaybedersem ölecek gibiyim.
Şu an tekrardan izlediğim film. Cem yılmaz bu ülkenin en komik adamlarından. Aynı zamanda yakışıklıymış o zamanlar be**
bilemiyorum altan bilemiyorum.
kurtuluş günü ve Türk ulusunun 93 yıl önceki temeline dönüşü muhteşem olacak.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
En sevdiğim şarkılardan birini dinlediğim filmdir. Bu ne biçim hikaye böyle
Ama en azından hayattayız. bu da bir şey be abi.
insan olmak yetmez yetmiyor zaten süperman süperman olmak lazım bazen.
"Sen diyeceksin ki Ayla öyle bir şey yapmaz. Yaptı yapmadı neyse ne hayat işte..."
çok güzel filmdir.
Şaka gibi ama an itibariyle kanal 7'de oynamaktadır.
"yaptı yapmadı neyse ne hayat işte" repliği hayat felsefem olmuş, adını görünce gülümseten film.
Varlığı hissedilen gerçek. Önümüz aydınlık, geleceğimiz parlak. ilahi bir nur doğdu bu gece. Mübarek insanların duaları kabul oldu müminler. Evet.
Haytımda ilk defa bu gece internetten özel olarak türk filmi izleyeceğim dedim ve bir şekilde denk gelip izledim.

Bizden, gerçek bizden motifler taşıyan bir film izlemeyeli meğer ne çok olmuş. Ev, mahalle, bar, çorbacı, toros, tütün kolonyası, hawai gömlek ve tişörtler, beyaz fanila, ince bıyık, ortası kayak pisti olan kel bir kafa, çiğ köfte yoğuran mafya, nüktedan berber ve eşrafı, ağır abi takılan taksici, yalnız başına ölen bir adam için kendi evinde cenaze düzenleyen tatliş amcalar ve teyzeler ve eşini aldatan bir kadın. hepsi bizim hayatımızdan. Şu film çekilirken hasbel kader setin içinde olup da kameraları görmesem film olduğunu 20 sene falan anlamam. Oyunculuktan öte bir şey çünkü bu. Aslında kimse rol yapmamış, senaryoda roller seçilmiş o rollerin sahipleri bulunup : "abi sen normal yaşantına devam et biz seni çekçez sonra kesip film yapçaz." Denmiş adeta.

- en azından hayattayız bu da bişiy b'abi
Bir teselli cümlesi, cevap olarak: "siktir lan polyanna" denmesi gerekir. Evet.
olamadı.

AKP geldiğinden beri hiçbir şey güzel olamadı ve ülkedeki bu cehalet seviyesiyle de olamayacak.
içinde binlerce yalan barındıran cümle.
amk senin altan sus.
Başlıktaki gibi başlayıp şöyle devam eden bir gençlik

görsel