bugün

saymayı bir an önce öğrenmesi gereken erkektir.
saymayı öğrenirken, sınıf arkadaşları:
1 gün içinde oltayla 150 kilo balık tutan balıkçı ve haftada 5-10 kız düşüren piç berk olması muhtemeldir.
gelsin ve beni bulsun erkegidir.
(bkz: dişi yazarları tespit etme yöntemleri)*
sözlükteki bir ibnedir. her sabah mekik çeker, yüzer vs. bir süpermendir o.
(bkz: atma ziya)
çoçuktar lan o yataktan kalkmayı mekik sayan ve saymayı bilmeyen bir arkadaşımızdır.
günde en az altı saatte sikişiyodur bu kesin.
mekik başına 1,2 kalori verirken toplamda 2400 kalori verir. bazal metabolizmayı da düşününce eğer günde 5000 kalorilik yemek yemezse zayıflayarak kasları erir ve yaptığı şey bir işe yaramaz.
her sabah 5 bin mekik çeken şahsımla kapışamayacak erkektir. günde 5 bin mekik çeken erkeklerden daha kuvvetli olmayandır.
ya cok hizlidir ya da issizin tekidir.
işsizdir. net.
dangalaktır. zira vücut geliştirmenin ilk kuralıdır eğer ki gelişimi hızlandırmak istiyorsan seti arttırmak yerine zorluğu arttıracaksın.

günde 500 mekikten fazlası, normal bir insan için "erime" adı verilen "kas kaybı" durumuna dönüşecek ve hem sağlık açısından hem de estetik açıdan sıkıntı doğuracaktır.

biraz bilgi lan, çok değil.
saymayı 1000, 2000 şeklinde yaparak kolayca sonuca ulaşıyordur.

biraz pratik zeka lan, çok değil.
yerçekimsiz ortamda mekik çeken erkektir.
1000 mekik çekmişliğim var ama 2000 yok artık lebron james
her mekiği 3 saniyeden hesaplasak totalde 6000 saniyesini mekiğe ayıran adamdır.
6000 saniye, 100 dk eder, 100 dk 1 saat 40 dk.
saat 8 de uyansa, kalktım falan derken 8.20 eder, mekikle saat 10 eder.
duşa gir kahvaltı hazırla, ki bolca yumurta yemesi lazım, etti mi sana 12.
evden çıkana kadar olur o 12.30.

işsizdir lan bu adam, ya da çektiği mekikler ve sabahlar tamamen hayal ürünüdür.
hesap ortada.
yağ oranı uygun değilse görünmeyecek baklavalara sahiptir. diyet de yapması gerekiyor.
karın bölgesi, baklava oluşumunu aşmış artık engebeli araziye doğru ilerleyen erkektir. * *
O Bi HEMAN BATMAN PACMAN MADMAN dir.
insan gibi spor yapmayan bir erkeğin bünyesidir. Bir insan her sabah 2000 mekik çekemez. Yani çekmemeli. Hayır yani Bende ekstrem spor yapıyorum ama o eleman artık delirmiş. 2000 mekik nedir aga. Bende seviniyorum yokuş yukarı 1.5 saat aralıksız koşabiliyorum diye. Elde neler var ya.
Annesi görse " Yeter Seyfi olum yeter git kahvaltı et. Kız derdine kendi bitirdin!" der kafasına terlik atar.
her akşam vurduruyordur.
Mutant olma yolunda emin adımlarla ilerleyen erkektir. Ancak birilerinin bununla yatağa Atılan kız sayısının doğru orantılı olmadığını hatırlatması gerekir.
asla olamayacağım erkektir.. 10 tane bile çekemiyorum.

Temsili ben*
görsel
Cahildir net o kadar mekik cekmenin faydasından cok zararı olur.