bugün

artık alışkanlık haline gelendir.

son oturuşta okumalar tamamlanır,
selam verilir, tesbih çekilir.
eller açılır, yaradandan istenir,
son olarak k*rt illetine beddua edilir.

allah kabul etsin (amin).
Bir müslümana yakışmayacak davranıştır. Bütün Kürtleri PKK'lı sanan ahmağın yapacağı şeydir.
Kıldığınız namazın götünüze cehennemde odun olarak girmesini sağlar.
salaklıktır. cahilliktir. zalimliktir.
bedduanın bumerang özelliğine nail olmaktır.
tüm müslümanları allah korusun. küfür tek millettir.
Haktır şarttır.
herkes din alimi ve hümanist olmuş yine. ben ediyorum var mı ? ''vatanın milletin huzurunu bozan kim varsa allah onlara bu halkı unutturacak dertler versin'' diyorum. adam akıllı oturan vergisini veren huzursuzluk çıkarmayan kendini ayrıcalıklı görmeyen kürt can kardeşimdir. ama şu da bir gerçek çoğu pkklı ve ayrılıkçı. beddua ediyorum yani. o anaların gözünün yaşını her gördüğümde , o bebenin babasının resmnine bakıp tabutun üstünde güldüğünde , o yazmalı teyzelerin kendilerini parçaladığında , yaşlı kasketli kıpkırmızı olmuş dayıların göz yaşını tutmaya çalışıp '' vatan sağolsun , allah devletimize zeval vermesin'' dediğinde yedi geçmişlerine , zürriyetlerine beddua ediyorum. 16 yaşında bir pkklı öldüğünde ülke yakılıyorsa tek kimliği kürtlük ve bölücülük diye , 16 yaşındaki bir çocuk et dağıtırken öldürülüp kafası paramparça ediliyor ve bir tane eylem olmuyorsa onlara da beddua ediyorum. ölen pkklıysa çocuk , müslümansa ışidci irticacı öyle mi ?

her şehit haberinde türk evladı her sakat kaldığında haberlerde 5 dakika fakir anasını babasını gördüğümde gecekondudan büyük türk bayrağı gördüğümde içim yanıyor beddua ediyorum.

hakkaride 24 vatan evladı şehit edildiğinde diyarbakırda zılgıt çeken kaltakları gördüğümde kafkas üniversitesinde ateş yakan peşmergeleri gördüğümde , mardinde türkiye sıfır pkk 24 diye alay edildiğinde sadece beddua etmiyorum lanet ediyorum küfrediyorum.

türkün kyk yurtlarında 24 mehmedin adı tek tek okunduğunda gol diye bağıran şerefsizleri gördüğümde edecek beddua bulamıyorum.

en çokta bütün bunları unutup hala hümanizmden kürtlerin ezilmişliğinden bahseden yavşakları gördüğümde , göz göre göre vatanı satanları iktidara hergün daha güçlü getirenleri gördükçe , 3-5 kaçakçı geberdi diye verilen tazminatlardan sonra gazinin protez bacağını hacze gelen şerefsizleri görünce değerine milletine sahip çıkmayanları gördördükçe insanlığımdan utanıyorum.

yazıklar olsun.
Namaz bittikten sonra dua edilir beddua edilmez. Yanlıştır. Kimseye beddua etmemek lazım. Hele ırkçılık yapıp kürtlerin üzerinden oynamak ayrı mallık. Unutma seninde başına bazı şeyler gelebilir. Adam gibi namazını kıl şükret, namaz beddua etmen için gereken yer değil.