bugün

bencilliktir, o zaman kizlar da 0 km erkek isterler ama bu imkansiz gibi bir seydir.
ya herşeyden ötesi bu nasıl bi tabir '0 km kız'?? nedir bu 2. sınıf muamelesi XX'lere, adama sormazlar mı sen kimsin de kimden neyi istiyosun...bence erkeklerin bir an önce şu anlayışlarını değiştirmeleri gerek, hiç bişey sadece sizin kontrolünüz altında değil, kızlar hele hiç değil!
kısaca her sevgilim bir kere versin ama karım bakire olsun felsefesini benimsemiş erkek..ışık hızıyla yanından uzaklaşılması gerekir..fikrine , isteklerine saygı duyulabilir belki , ama ikiyüzlülüğü görmezden gelinemez..
dünyanın daha etme bulma dünyası olduğunun farkında olmayan erkek çeşididir..
saklayani seveceksin saklatandan ötürü. bir kız düzgün bir erkek kişilikli bir insan istiyorsa kendine eş olarak kültürümüzün gerekliliklerini yerine getirmelidir. kimse kimseyi zorla alıkoymuyor tecavuz dışında. ısırılmış bir elmadan bir daha ısırmak kimseyi sarsmıyor artık değerlerini kaybetmiş şu günümüzde. ama düzgün bir insanı haketmek için bazı fedakarlıklar gerekiyor. iradeye sahip çıkılması gerekiliyor.'kızlar erkeğin son erkekler kızların ilk aşkı olmak ister.' bu sözde cinsel içerik yokmudur tabiki vardır. erkeklerle bayanların hayat koşullarında eşit sayıldığını kabul edebiliriz ama cinsel bağlamda bakacak olursak mevzuya eşit sayıldığını kabul etmek intihar olur. çünkü evlenilecek insan bir anne olacaktır bir erkeğin çocugunun annesi. hangi erkek el değmemiş kız istemez ki. entellektüel entryler girmek yerine birazda içimizin sesini dinlemek gerekmiyor mu. hayatta herkez hakkettiğini alır. sen kendini saklayamadıysan senide kimse alıp saklamaz taki bir erkek kendini saklamayan birine tenezzul edip sizi alana kadar. kaldıki buna tenezzul edecek insanın etik değerlerden yoksun itibarı eğitimi sosyal kimliği zayıf olan bir erkek olması şüphesizdir.ikinci tercihler her zaman kaybeder. o çağdaşlık genişlik zırvalarının alayı yoğurdun kaymağıdır. kendinizi avutmaya devam...
"0 km kız" ne demektir? bu terimi hangi insan evladı bulmuştur bilmiyorum ama bu tamlamayı yapmak, başlıkta bahsi geçen davranıştan daha korkunç. 0 km kız ne lan? araba mı seçiyorsunuz?
teknoloji geliştikçe penise çip yada sayaç takılmasını gerektiren sapkın ruh hali (bkz: uefa nın çipli topa geçmesi)
bencillik örneğinden başka bir şey değildir. her haltı yiyen erkekler sıfır kilometre kız hakkına sahip değillerdir. yanlıştır. ancak ikinci el fırsatından faydalanabilirler. sıfır kilometre kızlara efendi erkekler layıktır.
önce sen git ruhundaki patlak zarı diktir denilesi kişidir hatta insanımsıdır.
her haltı yiyen kişi tarafından bakılınca gayet mantıklı olan bir düşünce şeklidir ki her haltı yememiş bir erkek de olsa ,0 km olmasa bile en azından her altı yemiş erkek tarafından yenmemiş bir kız olmasına dikkat eder. ayrıca "sen her haltı ye sonra git 0 km kız iste ne ayıp" gibi eşitlikten yana olsa bile çevremizde kızların sadece söylemde kalmış laflarıdan başka bir şey olmayan görüşü bir kenara bırakıp gerçekte olanlara bakarsak 0 km kızların tercihinin de her haltı yiyen erkekler olduğunu görürüz. alan ve veren memnun olduktan sonra da diyecek bir şey yok herhalde. erkeğin yiyebileceği onlarca halt varken seçimini kendisinden yana yapmasından mutluluk duyan ve üstün olduğunu hisseden kız en kısa zamanda erkeğe bağlanacaktır. ne yazık ki üstün olmadığını farkettiği gün geldiğinde kilometre almış başını gitmiş, sadece bir kız/kadın olacaktır.
(bkz: 0 km kızın her haltı yiyen erkek istemesi)
öküzlüktür, kütüklüğün allahidir. dövülesi sövülesi insandir bunu isteyen. saf kizimiz ilk basta "herkesi denedi, sonunda bende karar kildi, beni begendi, beni seviyo" gibi yanilgilara dusecek, sonra gorecektir ebesinin... (bkz: artık cok gec)
"nerde kadın erkek eşitliği?" sorusunu sordurtan manasız cümlecik.
"bütün kızlar benim olsun karım bakire olsun" mantığı.
(atalarımız yıllar evvel bunu da düşünmüş)
kimseyle ilişkiye girmemiş kızı 'sıfır kilometre' diye tanımlayan zihniyette kişilerin olduğu güzide ülkemde pek de yadırganmayacak olan, günümüz gençlerinin bir kısmınca 'benim için önemli değil' dense de aslında içten içe %99,9unun önemsediği ve istediği durumdur, zaten başlık da eleştirmek için açılmış olmasına rağmen eleştirenin de eleştirdiklerinden farksız olduğunun bir göstergesidir. tasvip edilesi değil sahiden.
ömrü hayatı boyunca hep ikinci el araba kullanmak zorunda kalmış yurdum erkeğinin sıfır km sevdası gibidir.
(#326897)
Tamamen kişişel tercihim zevkimdir .Ben kabul ediyorsam , evlenecegim insan kabul ediyorsa kime ne ? size ne ? diyerek açıklanabilecek cümledir.
erkekliğinden utanması gereken bir erkek(!) davranışı.
(bkz: hacı baba sıfır dedin motor çıktı)
yeni bir telsim hizmetidir. her haltı yiyen erkekler de 0 km kız isteyebilecekler.
her halti yiyen erkegin pipisi erimistir, dolayisiyla 0 cm dir. 0 km kiz ve 0 cm erkek beraber olduklarinda, kiz kisisinde 0 beden takintisi baslatir.

son olarak, yeryuzunde 10 tip insan vardir, binary bilenler ve bilmeyenler.. ***
başlık ve içeriği itibariyle;

(bkz: saçmalamakta sınır tanımamak)
(bkz: 0km ne demek)
(bkz: boyle terbiyesizlik gormedim)
çifte standartın kralını uygulayan erkeğin düşüncesidir.
Bari taklalı olmasın şeklinde yumuşatılmaya çalışılan görüş.
konuya, herkes tarafından kabul göreceğini düşündüğüm bir cevap vermek istiyorum izninizle;

eğer erkek hayatı boyunca cinsel ilişkiye girmemişse evleneceği kızın bakire olmasını istemesi normal karşılanmalıdır,yadırganmamalıdır.
eğer cinsel ilişkiye girmiş,hatta defalarca girmiş birisi ise bunu istemesi yüzsüzlüktür. allah'tan kork kuldan utan derler adama.
ve bence de madem seks yapacak kadar yakınlaşmışsın, al o halde o kızı. o senin duygusal yükümlülüğündür artık.
böyle düşünen erkekler kalmadığı için kızlar daha hassastır klişesi kol geziyor.