bugün

entry'ler (40)

kadınların erkekleri avuçta tutma yöntemleri

valla hiç bilmediğim yöntemlere girmektedir.*

freedean

hava durumunu, havayı koklayarak anlayan, duyu organları feci gelişmiş pıtırcık yazar

one night stand

her zaman sadece dürtülerden-hormonlardan olduğu ileri sürülen, genelde alkolün etkisiyle, belki de birbirleriyle aynı ortamı ilk kez paylaşmış olanların yaşadığı hede hödö.*

kizlarin erkeklerde aradiklari seyler

sevgi, saygı, duyarlılık, sadakat, zeka, mantık, gün görmüşlük, sabır,...

teneffüs vaktini çalan hoca

yani hem sen hoca ol hem de daha ders saati ne demek, 10 dakikacık teneffüs ne demek bilme ama yapma etme ayıptır hocam dedirten insan.

bes on dakikaya kadar gelirim ben

yalaaann hem de kuyruklusundan.

çocukken sahip olup büyüyünce yitirilenler

saflık, masumiyet, zengin hayal dünyası, geleceğe umutla bakmak...

what the hell i m doing here

ankara'da olduğumdan beri sürekli sarfettiğim cümlenin ingilizce versiyonu. i don't belong here

saçma ayrılık nedenleri

'seni çok seviyorum, sen benim için ilksin ve çok önemlisin hep öyle olucaksın ama şu an kendime hayrım yok ve seni üzmek istemiyorum bana biraz zaman verebilir misin??' denir karşıdakinin ne hale geleceği düşünülmeden. yazık...

derste uyumak

içimin geçmesiyle bazen benim de elimde olmadan yaptığım aktivite.

otobüs beklemek

normalde bekleyip bi türlü gelmeyen otobüslerin, başka bi otobüsü beklerken vızır vızır geçmesiyle karşılaştığım durum.

sixpence none the richer

breathe your name sarkilari pek bi hos gercekten de, basarili bi grup.

yoksa beni begenmiyor musun

tam rahatsız bi karakterden muhteşem rahatsız bi soru cümlesi.

4 kasim 2006 istanbul da kar yagisi

ablamı 'ya nikahıma kimse gelmezse' diye telaşlandıran ve de üzen bir durumdur. ama beklediği gibi olmamış, sevdikleri ve onu sevenler bu özel ve mutlu gününde onu yalnız bırakmamıştır. aslında romantik de bir nikah olmuştur.*

berdan mardini

keşke adını hiç değiştirmeseymiş ve müzikle falan uğraşmasaymış.*

ders calışmak

ders çalışmak zorunda olduğumu bile bile, yapmakta zorlandığım, yapmaktan çok sıkıldığım, sürekli uykumu getiren eylem.

through glass

güzel şarkıdır valla kendisi, radyo odtü klasiklerinden.

ic camasiri utuleyen insan

gayet normal bi aktivitedede bulunan kişidir kendisi, hijyene önem veren herkes yapar.

icki ictikten sonraki gun

her defasında 'bi daha içmicem yaa' dediğim gündür.*

her haltı yiyen erkeğin 0 km kız istemesi

ya herşeyden ötesi bu nasıl bi tabir '0 km kız'?? nedir bu 2. sınıf muamelesi XX'lere, adama sormazlar mı sen kimsin de kimden neyi istiyosun...bence erkeklerin bir an önce şu anlayışlarını değiştirmeleri gerek, hiç bişey sadece sizin kontrolünüz altında değil, kızlar hele hiç değil!