bugün

(bkz: bu sese kulak verin tecrübe konuşuyor)
(bkz: yiyin gari)
besin değeri çok yüksek ve full protein olduğundan meraklılarına önerilebilir.
(bkz: tövbe tanrıma)
(bkz: yersen)
pazarlama yöntemlerinden bihaber olmak böyle yaşlı teyzeler gibi çemkirtiyor işte insanı.

çok küçük ve özenli tüpler içinde satışa sunulmadığı sürece ab-ı hayat olsa kimse hiçbiyerine sürmez kardeşim bunu. hayvan yağından fare sidiğine kadar pekçok acaip şey ruj diye dudağına süren kadın bu süt beyazı leziz şeyi minik, kristal tüplerde sunulsa nerelerine sürmezdi.

"seks satar" evet... ama kadın öyle almaz. onunkini süsleyeceksin, üzerine cüzdanını hafifçe zorlayacak bir fiyat koyacaksın. yoksa isterse kansere ilaç olsun, yutturamazsın!!!
(bkz: sperm sevenler derneği)**
-hocam ordan bana 250 gr fındık,300 gr tuzlu fıstık,100 gr kabak çekirdeği,bir avuçta sperm verir misin ?
+ vııyyyyyyyyy*
(bkz: nerde o yogurdun bollugu)
peter north isimli girişimcinin ülkemizde başlatmayı düşündüğü ticari girişimler için bulduğu arak reklam sloganı.
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

not: bu başlıkta şu an bununla birlikte 11 tane bakınız olacak. buradan uludağ sözlük moderasyonuna sesleniyorum; iğrençsiniz ibneler bakınızı bu başlıkta başlıkla ilgili başka bir başlığa gidilmesini sağlamıyor diye silinecekse diğer 10 bakınızında silinmesi gerekiyor.

yok eğer bu başlıkta tövbe tanrıma şeklindeki bakınız ilgili bir başlığa yönlendirme veriyorda iğrençsiniz ibneler vermiyorsa siz iki elinizle yapamadığınız o yönetim işini bırakın.

bir işi ya doğru dürüst yaparsın yada hiç yapmassın.

pek tabi hiç birinizin internet sözlüğü nedir? olayını daha çözememiş olmasıda ayrı bir paradoks.
yersen.