bugün

Şimdi böyle bir algı var. Neymis hdp lilerin hepsi teröristmiş. Kussura bakma sensin terorist. Onlarda demokratik haklarini kullanarak partilerine oy veriyorlar birader o zaman meclisten çikarirsin komple anlarim ama şuan 30 sandalyeli bir partiye oy verenler var bunada saygi duymak zorundasiniz. Bu tc siyasetini hukukunu hiç anlamam zaten aq önce dagdan in sonra meclisten çık. Ne yapak ölek mi . Neyse kimse oy verdigi partiden dolayi terorist ilan edilemez !
" kusura bakma sensin terörist "
Noldu lan kürtçük alındın mı terörist olmaktan?
Teröristsin. Hepiniz.
Askeri polisi ben şehit etmedim,
Eğitim alıp hastanelerine gittiği devlete ben ihanet etmedim,
Bebeklere kurşunları ben sıkmadım,
Serap'ı ben öldürmedim,
Yasin'in kanı benim ellerimde değil.

Te-rö-rist-si-niz!
bir terörist söylemidir , he deyip geçin.
Evet hepsi kürt yanlisi ve teroristtir. Turkleri sevmezler. Apoya sayin abdullah öcalan diye hitap ederler. Parti baskanlari da boyledir. Milletvekilleri de secmenleri de. Simdi eksileyeceksiniz şikayette edeceksiniz. Pekte şeyimde degil efendim. Siz gibi teroristleri sokakta gormekten tiksindikte sira buraya mi geldi amk. Hadi bi siktirin gidin dağiniza.
doğru önerme fakat sempatizandir. biraz hdpli twiti okursanız amaçları apaçık kürdistan ve büyük ermenistan olacağı görülecektir.
pkk yı terör örgütü olarak görmediğinizden dolayı terörist değilsinizdir tabii canııım tabii değilsiniz olur mu öyle şey aa .
evet oyledir. ama hdp'ye oy veren herkes bilerek ya da bilmeyerek teroru destekliyor.
tabii lan. hedepeye oy verenler, hümanist, demokrat, ekolojik sevgi kelebekleridir.
seçim yaklaştıkça insan hakları havasından dem vuran, teröriste gerilla diyen, 3 yaşındaki bebekten vatan isteyip katleden, acımasızca askerlerimizi şehrin ortasında arkadan vuran itlerin destekçisi partiye oy veren terörist değil de nedir?
Seçime altı ay kala terörist görünmekten vazgeçip insan hakları savunuculuğuna soyunan hdpye oy verenler elbette ki teröristtir. Bu partinin geçmişi bellidir. Bu güne kadar yaptıkları, kimden akıl aldığı da ortadadır.
kürtlerin hepsi terörist değildir. Ancak hdp denen parti pkk ile işbirliği halindedir. Bu partiye oy verenlerde terörü desteklemiş olur.
(bkz: sevgi pıtırcığı gibi çektim pampa)

yalnız paçandan kan akıyor leş kesilmiş suratın ele veriyor.
Bir terörist beyanı. Açık ve net söylüyorum bunlara oy verenler vatan hainidir. Bunca şehidin vebalini taşırsınız.
bal gibi de teroristtir sacma sapan basliklar acmayin.
Haklı önerme. çekenmeyen pis milliyetçileri kızdırmıştır.
hdp ye oy veren terörist değil, önyargıları yıkıp ezilenlerin hakkını savunanlara oy verendir. Artık bu milletin dini ve milli hormonlarla gıdıklanıp, sömürülmesini istemeyendir. Halklar için demokrasi isteyendir.
Terörist değilse de adayıdır. Bu parti demokrasi ayağına apo olacak ermeni uzantısına biad etmiş mi etmiş. Bu herif asker katili vatan düşmanı değil mi bariz ortada . Daha ne olacaktı.
hdp'ye oy vermeyi aklından geçirmeyecek biri olarak katıldığım önerme. oy vermek terör eylemi falan değil. bir insanın terörist olup olmaması yaptığı eylemlerle ölçülür. oy verdiği partiyle değil.
(bkz: terör)
(bkz: terörist)

terörü destekleyene ne denir onu da siz kendiniz bulun.
türkiye' de devlet ve beslediği çeteler haricinde terörist kelimesinin içini doldurabilecek bir oluşum ve yapılanma yoktur zaten.
ya vallahi size acıyorum. hala şehit mevzusu yapıyorsunuz. dersim'de çocukları da kim katletti balkonda oynayan masum çocuguda yanağından kim vurup öldürdü. merak etmeyin biz ne ceylan ları unutacağız ne uğurları. dilinden kültüründen kimliğinden bu zamana kadar milyonlarca insan öldü çoğunun faili meçhul. insan olmayı öğreninin. sorgulamayı öğrenin. hiçbir şeyin tek bir sebebi olamaz. yıllardır ezberlenmiş 5 cümle onlarda olmasa neyden prim yapacaksınız. ben HDP'liyim ve t.c sınırları içinde terörist ilan edilmişssek velev ki teröristiz * yeter ki sizin gibi olmayalım!
Terörist terör eylemlerine aktif olarak katılana denir. Belki sempatizan olabilirler. Ama açıkçası bir sürü HDP seçmeninin de toplumun uç ve marjinal kesimlerini oluşturan, kendi davalarını güden ufak tefek gruplara mensup olduğunu düşünüyorum.
Dağdakilerin oy kullanamayacak olması şehirdeki destekçilerinin terörist olmadığını kanıtlamaz.
Tabi ki değildir .
HDP siyasi bir partidir ve diğer partiler ile eşit şartlar da olması lazım .
hem seçmen hem parti olarak zaten yeterince ayrımcılığa uğruyor.
Ayrıca .

(bkz: o barajı başınıza yıkacaz)
Kurdistan kurulursa ilk olecek olan kesinlikle kürt kardeslerimizdir
sonra bi o kadar da türk kardesim olecek
Tamam kardesim bagimsiz devlet sizin de hakkiniz ama bi devlet kurulursa o devlet sizin olmicek
(bkz: abd ve emperyalizm)