bugün

sonunda selo başkanın da dayanamayarak halaya dahil olduğu reklamdır.
https://www.youtube.com/watch?v=Z38s7H5fMmY
mahmut tuncer'siz eksiktir.
pkk ne kadar da insancıl örgütmüş. Oy dilenirken ne kadarda çiçekler böcekler uçuşuyor dimi. barajı geçemezsek kaosa hazır olun derken o çiçek böcek aniden şeytana dönüşecek heralde ama sanmıorm sonuçta teletabi gibi tanıtıyosunuz örgütünüzü. parti demiyorum bak direk örgüt diyorum.

çünkü sen hiçbizaman kendini partiden saymadın, vasıfın düşüncen olmadı. hep imralıyı gösterdin herboku oraya sordun senin vasfın siyasetçi olarak gözümde sıfır insan olarak zaten yok.

meğer ne kadar yanılmışız. 35,000 insan ayağı kaydı diye öldü oldu heralde.

kundaktaki bebekten vatan isteyenlerde vietnamlıydı.

özür dilerim selo başkan, sizi çok yanlış tanımışız yhaa. hain medya yhaaa

seçimlerden sonra görüşmek üzere ama bu dünyada ama öteki..
selo başkan'ın halayı böldüğü görülüyor.

görsel
Fazlasıyla güzel bir reklamdır. Sevdim şahsen.
Edit: Ceplerinde çakılarla dolaşan kekoları ve satırlarla okul basan faşoları rahatsız etmiş bi reklamdır. Hepiniz aynı boksunuz beyler dün Bahçelievler'de dün Çorum'da ve Maraş'ta gördüğümüz gibisiniz. Sivas'taki gibisiniz. Siktirin gidipin reklamlarınızda siz de katlettiğiniz o insanları gösterin.
Not: PKK sempatizanlığı yapmıyorum ve beni bilen de bilir ama iğneyi kendine batırmayan angutlar boş boş konuşmasın.
Muthiş bir reklam olmuştur. Yapanlarin ellerine saglik.
kalaşnikof ile havayı vurmaya çalışan kekoları oynatmamışlar, niye ki?
Birilerinin bayağı hoplatan reklam. Kendinizi siksenizde siktirseniZde o barajı geÇecek hdp. Siz hala pkk blö blö diye götünüzü yırtın. Eğer o kafa işe yarasaydı pamukloğu paşanız tek başına iktidardı. GeÇiniz efendim bu işleri. Dinazor döneminden Çıkın a benim beyinsiz muhabbet kuşlarım.
Götüne sinekler yığılmış kadını kovalıyan komodo ejderi görmedikçe kolpa olarak gördüğüm reklam.
müzik seçiminde hata yapılmış olan halaylı reklamdır. asıl müzik olarak Tivorlu ismail'in Hela Vela Velvela şarkısı ile aranje edilse daha bir samimi ve asla uygun olur.
https://www.youtube.com/watch?v=PVMGjDifb_8
Yahu imralıyla bağını kesse ne olur? Biz dinozorlar hala üniter bir devlette yaşadığımıza inanıyoruz. Gidecekseniz defolup gidersiniz yahut gelip Türk kültürüne saygı duyarsınız. Selo başkanmış. Adam bölücü Biri de çıkıp demiyor aga biz gavat mıyız bunun mecliste işi ne bununla müzakere edenin iktidarda işi ne bunlara partisinde yer verenin muhalefette işi ne diye? Sinirden deliriyorum böyle başlık görünce. Türk insanı kaybedecek şeyim var diyerek sizinle didişmiyor bu insanları o raddeye getirmeyin. Bir de büyük halk saymalar çıktı bu aralar kendini irlandayla bir tutmalar. He çok büyük devlettiniz he Fatih de kürttü Atatürk de hırttı Alparslan da barzoydu. Git desek onu da kabul etmezsiniz. Al bak Ermenistana. Hadi al git Şırnak'ı dense 2 gün sonra kapılarda ağlarsınız höwal şu kapıyı açsak bizim oğlanı da bir öşekle eversek diye. Buralarda devlet üniversitelerinden duyduğunuz demokrasi memokrasi ayağına devleti bölme savaşı veriyorsunuz. Abdullah Öcalan'ın Engin Alan tarafından salya sümük nasıl getirildiğini de hatırlarız. istediğiniz oyu alın dağlar barzolarınsa Anadolu bizimdir.
Tanım: Sonuçta teröristlerin yontmataştan kalma tepinmesidir.
Not: T.C'ye gönül bağıyla bağlı kürt yurttaşlar müstesna. Töceye gönülbogiyle bogli olmah zorunda mıyam diyen barzo evet sen zorundasın ben bir Çerkesim gönül bağıyla bağlıyım sen de bağlanacaksın.
izledim ve başarılı buldum, siz daha ali tarana trilyonlar bayılın.
selo'nun halayı bölmesi dikkatlerden kaçmamıştır.
Ulan Youtube'a girin "kürt halay" yazın arayın çıkan sonuçlar; torbacı kılıklı apaçiler, götten topuğa kadar Basenli tekkaş karılar, tıvorlu ismail bir de yengesine göz koyduğundan mıdır nedir halay esnasında damadı vuran bir mal var. Hal böyleyken videoya bakıyorum da adeta bir shire bir hobbitköy amk.

Tanım editi: propaganda.
Bir hdpli olarak capse güldüm. Allah affetsin.
Gayet güzel ve sıcak bir reklamdır.
bazı çevrelere hazımsızlık yapan reklam. ulan ne var bunda adam oynuyor işte?

bence güzel bir reklam, bir sorun olarak algılamak çok saçma.