bugün

CHP'nin içine düşmüş olduğu, kürtçülük fesatının geldiği boyutlar açısından çarpıcıdır.
binlerce insanı öldüren pkk ile işbirliği yapan partilidir.
eline öldürülen ve şehit edilen insanımızın kanı bulaşmıştır.
adamlar zaten mecliste, olmayan birilerinden bahsetmiyoruz sadece parti adi altinda olurlarsa akpnin hanesine bos yere yazilan %10 oy yazilmayacak ve chp&mhp onayi olmadan hic bir yasa cikaramaz hale gelecek. chp ve mhp ise birlikte yasa cikarabilecek. vatana daha buyuk hizmet mi olur?
şaşırtıcı değildir.

görsel
görsel
görsel
gerçekten hayret ederek şu anki gençliğin düştüğü durumu anlayamıyorum.
bu adamlar zaten meclisteydi ve ne yaptılar diye soruyorum size. eğer bilmediğim birşey var ise lütfen biri açıklasın yeşillendirsin. aydınlanım.

mecliste balta ile sap bir araya gelmemiş adamların barajı geçtiğinde yapacakları ilk şey akp ile bir olmaktır. bunu görememek dangalaktır.
Olmayan chp lidir . Ulan mevcut yonetim dagdaki pesmergeyi muhattap alip teroru sehre tasimis teror orgutune elini vermis kolunu kurtaramiyor siz hala hdp chp yardimlasmasi deyin. Teror orgutunu muatap alan ve bu konuma getiren akp hukumetidir.
aynı zamanda şehit haberlerinde hdp'ye pkk'ya söver, ön sıralarda takılır, en çok o üzülür.

pu.
chpli olupta cahil olan kesimdir. ne yaptığını ne yapmak istediğini bilmez ondan bundan duyduğu şeylere hemen kanan , kolayca kandırılabilen chplidir
Hdp nin barajı geçmesini en çok Akp istemektedir. Halkımıza karşı iyi polis kötü polisi oynayıp Akp karşıtlarını Hdp de birleştirmek istiyorlar.
(bkz: akp nin kıskanç eski sevgili tavırları)na maruz kalmış chplidir.

cemaat, hdp, esed ve hatta apo sizin eski aşkınız, kime ne çamuru sıvamaya çalışıyorsunuz ey mallar?
Akp den olesiye nefret etmektedir.
hdp'nin barajı geçmesi halinde, bunun tek müsebbibi rte olacaktır.

akp'ye oy vermiş kürt kökenli seçmeni hdp'ye dönmeye zorlayan siyasi döneklikleri ve güvenilmez yapısıyla ve despotik yönelimleri ile buna sadece o neden olabilecektir. hdp barajı geçerse, akp'lilerin takkelerini önlerine koyup derin derin düşünmeleri gerekir.
atatürk ün değerlerine ihanet eden chp lidir. atatürk ün adını ağzına almasın.
bazı geri zekalılara bilale anlatır gibi anlatılması gerekendir.

hdp'nin barajı geçmesi akp'nin tek başına iktidarını sarsacak siyasi bir hamleydi. öyle de oldu.

akp'nin hdp'yi eleştirmeden önce kırklanması lazım. akpli mehmet metiner'in (bkz: pkk bağımsız bir kürdistan için silah kullanabilir) sözü yeter size. ankara'nın göbeğine kürdistan paçavrası dikip, barzani'yle halay çekmelerinizden bahsetmiyorum bile.

yok illa bir şey eleştirilecekse 7 haziran seçimlerinden sonra hükümet kurma işinin neden 2. partiye verilmediği sorgulansın.
birde bu şerefsizler atatürkçü olacak deği lmi ? hay ben sizin iki yüzlülüğünüze cima eyleyeyim.