bugün

http://www.youtube.com/watch?v=7-PrkPvXN1w

p.i.ç söylemi.
Yazıklar olsun hoca bozuntusu. Emelleri uğruna her şeyden vazgeçebilecek olan hain. Vatanını 3 kuruşa satan mason bozuntusu.
idama karşı biri olarak bu adamın asılmasını merakla bekliyorum. Çünkü böyle hainler yaşadıkça yeni çıkacak potansiyel hainlere güç oluyor...
tarih dersi boş geçen hanzo beyanı. Gerçi haçlı diye bir şey kalmadı şimdiki düşman parababaları ve toprak ve köle için savaşmayan pazar ve ticari hakimiyeti için savaşan zalim kapitalistlerdir.
FetullaHı dinci zannedenleri göstermiştir.
şaşırtmamıştır.
kurtuluş savaşı zamanı da böyleydi.
softa/dinci tayfası emperyal güçlere kuma olmanın reklamını yapıyordu.

millilik, vatanseverlik, bağımsızlık diyenleri "dinsiz" ilan ediyordu, "katli vacip" diyordu bu satılmışlar.

o zamandan bu zamana değişen bir şey yok. ülkemin dincisi / siyasal islamcısı yine emperyallerin kucağında...
(bkz: yobazların hep haçlıların tarafında saf tutması)
haçlı seferleri MS 1096 da PAPA 2. Urbanus öncülüğünde "Reconquista (Yeniden Fetih)" ideolojisi ile başlamıştır. 21. yy da bu hareketi dillendiren ve öncülük eden ise ABD Başkanı George W. Bush olmuştur. ABD'nin Irak işgalinde "bu fetih yeni bir haçlı seferidir" demiştir. Irak hala amerikan işgalinin etkilerini fiilen yaşarken, milyonları bulan insan kayıpları ve göçleri yaşanmıştır. yüzlerce cami bombalanmış veya intihar saldırıları ile imha edilmiştir. tecavüz ve tacize uğrayan Iraklı kadın/ERKEK sayısı tam olarak bilinememektedir. Konu ile ilgili olarak ne yazık ki analitik, reel bir çalışma yoktur. Michael Moore a ait "Fahrenheit 9/11", Banu Avar a ait "yeni dünya düzeni" isimli belgeseller modern haçlı seferleri ile ilgili bir fikir verebilirler.

işkembeden sallayarak "bizim haçlılar mı? yok canım yaa onlar öyle şeyler yapmazlar, sen yanlış biliyorsundur!" demekle olmaz. Buna ancak cahiller, tanrısı para ve güç olanlar inanır.
daha dün boşnak kadınlara defalarca ve yıllarca tecavüz eden avrupa ve batı medeniyetini aklamaya çalışan orospu çocuğu beyanı.

söylenecek söz de kalmadı artık.
bir p.i.ç beyanı.

(bkz: paralel ihanet çetesi)

her geçen gün azılı bir ajan olduğunu açığa çıkarıyor feto.
kürtlere akıl veriyor
1000 senedir beraber yaşadığınız türkleri bırakın haçlılara uşak olun diyor
korkmayın karılarınıza kızlarınıza tecavüz etmezler diyor
unutmayın
amerika ırak'ı işgal ettiğinde 1 milyon kadına tecavüz etti.
suriye'de kürt devleti kurup kendileri efendi olacak
size verecekleri rol uşaklık
pkk ypg bunun için var
pişman olduğunuzda artık size arka çıkacak türklerde olmayacak
ona göre düşünün.
(bkz: atamızın yolu dışındaki her yol ihanet yoludur)
Adam haklı aq. Hangi çağda yaşıyoruz, haçlı seferi mi kaldı?
eğer öyle dediyse, şef dediğiniz tipleme 10 yıl onun için çalışmış ve öncesinde de bop eşbaşkanıyım, demişti.

di mi?
(bkz: iskilipli atıf vs fethullah gülen)
kime göre neye göre?

elbette her birey fikirlerini özgürce dile getirmeli. şimdi bu arkadaş bir fikir ortaya atmış.elbette kanını taşıdığı, hizmet ettiği millet/oluşum un çıkarları için açıklamalar yapacak.

bana sorarsanız; ülkedeki tüm yabancı okullar kapatılmalı. fransız, amerikan vs. kolejleri buna dahil.

antik türk tarihi zorunlu ders olmalı ve türkçülük mutlaka eğitim sisteminde yer almalı. türk olmayan; mesela kürtler ve ermeniler. yaşadıkları ülkenin değerlerini ve sahiplerinin geçmişini mutlaka öğrenmeli.

bu ülke tarihte türktü o halde türktür ve ebediyen türk kalacaktır.
mustafa kemal atatürk.
Daha şunun peşinden giden var amk.
iskilipli atıf haininin laflarıyla tamı tamına uyuşan hain fetö lafıdır.

işte iskilipli'nin köşe yazısı:

(bkz: islam kilidinin anahtarını ingiltere ye vermek)

yobazların ne mal oldukları apaçık ortada değil mi? evvelleri neyse, ahirleri de o!...
20 ağustos tarihli feto lafı. tabanına olası bir abd işgalinde sokağa çıkmamanın, direnmemenin talimatını açık açık veriyor.

önce yanlışlığı basbariz malum olan önermeyle ilgili düzeltmeyi yapalım. haçlı dediğin şimdiye kadar girdiği her yerde oradaki toplumların canını okumuştur. en son örneği ırak, suriye, afganistan işte; ya konuşturmayın, her geçen gün sivil yerleşim yerlerine jetler bomba yağdırıyor...

sıra geldi küfür faslına(+21) lakin sana edecek küfür bulamıyorum... öfkemden köpürüyorum ama edeceğim tüm küfürler sana bir ödül olur, mesela bir orospunun çocuğu bile iyi bir insan olabilir ama sen katmerli katmerli katıksız özüt halinde bir şeytansın hatta şeytan yanında bok yesin...

sen bu dünyada aldığı her nefesi ihanet, zulüm, cinayet için harcayan, orul orul orospu çocukluğu yapanların senin yanında temiz aile çocuğu kalacağı su katılmamış bir göt oğlanısın; damarlarında kan değil sıvı forma dönüşmüş hainlik akan, peşinde senin gibi hainleri ve tabandaki binlerce cahil insanı dinî hislerini kullanarak bok yoluna sürüklemiş dinbaz bir en kahpe, en adi, en şerefsiz, en amcık hoşafısın. senin sıfatını sikeyim.

ulan seni günlerce kuru odunla dövsem yeminle doymam, leş bile senin içindeki o bozulmuş sakatatlardan çok daha temiz kokar a orospu çocuğu, a amın evladı, a aldığı nefesi siktimin oğlu...

sen gizli emellerinden bihaber insanları dindar gözükerek aldatıp hain emellerine alet ederken hiç mi için sızlamadı a köpeğin oğlu? sen hayatını, namusunu( olmayan), olmayan ahlakını o bu devletlere satarken ananın amını zangır zangır titrettiğini hiç mi hissetmedin a ızdırabının kılcallarını siktiğim? ulan masum yere nice askeri, polisi, savcıyı hapislere attınız, ülkenin genelkurmay başkanını bile hapse tıktınız, askeri okullardan, polis okullarından attığınız anadolu'nun has çocuklarının hayatlarını kararttınız, intihar edenler oldu itibarımı yitireceğime hayatımı yitiririm diyen ve ekrem dumanlı denen orul orul orospunun amından çıkmış veled i zinanın mermiye kafa attı dediği ali tatar yarbaylarla dolu öteki taraf; hepsi öfkeyle seni ve götveren avanelerini bekliyor hayatını siktiğimin evladı!!

özetle. renkten renge girdin, yeri geldi demirelci, yeri geldi kenan evrenci oldun, sızıntıda kenan evrenin taşşaklarını o kaşarlanmış ağzınla yaladın. yeri geldi papa jan paul'e blowjoba gittin, yeri geldi akpli oldun. yeri geldi önce chpli, sonra 1 kasım seçimleri öncesi hdpkklı oldun, medya kanallarında sabah akşam terörist ağırladın. şimdi de haçlıların taşşağını sikini harıl harıl nefessiz yalıyorsun, önlerine domalıyorsun beni ve anamı siken yok mu diye inim inim inliyorsun ama senden de bu beklenirdi ciğerini eşekler sikesice, hiç şaşırtmadın.

türkiye ve türk ordusu seni ve ananı asla unutmayacak.
haçlılar demedim, hacılar dedim...
görsel
karısı kızı yok ki pezevengin.
onun söylemesi neden şaşırtıyorki ?
pek sayın muhterem cumbabamız da haçlı seferlerini öve öve anlatmamışmıydı..
bir orospu çocuğu söylemi.

haçlılarının da annelerini sikeyim.
Ben laikliği istemiyorum keşke ingiliz mandasında dinimi yaşasaydım diyen bir kız vardı aynı kafadarlar efenim.