bugün

ibretlik soru.
Teistler vurdu gol oldu. Ateistlerden kontra atak bekliyoruz, set ooyununa dönerse ateistler bi bok yiyemezler.
(bkz: ateyizler bunu da açıklasın)
insanların oluşturduğu tanrıyı , kitaplari , peygamberleri...
böyle bir şeyin olmadığını izah ediyorlar inkar başka olan bir şeyi yalanlamak inkardır ateistlerde yok ki inkar edebilelim diyorlar. yani inkarciliğı ve kafirliği kabul etmiyorlar bilmem anlatabildim mi.
beyine error verdiren soru. özellikle söze konu kesimin içinde bulunduğu paradoksu gözler önüne serer.
ateistleri dumur eden sorudur. evet.
(bkz: subhanallah)

şahsen ben ikna oldum beyler.

bu ateistler de de gram akıl yokmuş arkadaş.
ehehe.
olmadığını söyledikleri şeyin yokluğunu izah etmeye çalışmalarından hallicedir.

bi de bilime inanıyoruz diyen var.

ergen ateizmi diye bir şey yok azizim. ateizm ergenliktir.
cevap verilmesi zor soru. eror verir bu ateistler. evet.
olmayan şey konuşulamayacağı için mavi ekran vermeye mecbur kalacaklardır. allahsız zerre yoktur. herşey allahtır.
(bkz: bsod) verirtir adama.
ateistler inanmamaya inanmamaya inanmışlar.
evrim yoksa müslümanlar neyi inkar ediyo?

404 not found
Allahi inkar etmek inanan insan söylemidir... biz ateistler inkar ediyoruz demeyiz zira olmayan bir şey inkar edilmez....
senin inandığın, yine senin yarattığın "tanrı olgusu"nu inkar ederler.
mesela adam demiş benim garajımda ejder var, sen de demişsin hadi lan oradan inkar ediyorum. demedin mi? dedin biliyorum. iki dakika bile katlanamazsın çünkü. seni küçük tatlı last guard of dear goddy.
"Ediyo" yazınca ciddiye alamadım haklı bulduğum başlığı.
beni inkar ediyorlar.
Hayir yani Allah yoksa ateisler neyi inkar ediyor bende onu anlamiyorum . olmayan sey zaten yoktur , olmamistir yani . sen niye olmayan birseyi olmamis veya yokmus gibi inkar edersinki ?

Et canim kimse sana bir sey demiyor , banane ediyorsan et .
komik olan durum. evet.
Ateistlerin beyni yanmış olmalı. :s
yaman felsefecisin delikanlı.

-nietchezhe
ve Richard Dawkins intihar eder.
görsel
lan olm bunlar mevcut rejime bas kaldıran akilsizlar. allah ın olduğunu biliyorlar. sadece allah a inanmiyorlar. konu var olup olmama değil.