bugün

kisaca, windows'un normal zamanlardaki ekran koruyucusudur. sorunlu driver, bellek, registry, yada adres cakismasi nedeniyle (genellikle)* windows'un verdigi cok kritik bir hatadir.

(*) ayrica symbian 60 os li bir nokia telefona yuklenen profi mail adli program da ram doluyken bsod cikarabilmekte, mobil kullaniciyi dumur edebilmektedir.

(bkz: mavi ekran)
(bkz: blue screen of death)
guzel hazirlanmis bir gtalk temasi.

[http://www.customizetalk....?type=themes&file=640]
yazar ulan bu ,değer verilesi ,dertlenilesi, candost headshot yada daba daba duu.
bir adet sözlük yazari. evet, evet. yazar.
kesinlikle sözlüğün en aklı basında ve en candan yazarlarından biridir. iyi ki varsın dostum yazarıdır aynı zamanda.
(#26488698) entrysi ile beni güldüren, arabalara olan ilgisi ile dikkat çeken, kedisever, samimiyetine inandığım delikanlı bir yazar arkadaşımızdır.
Arada gelir artı oy verip gider, sağ olsun.
terazi görünümlü ikizler.
Eğer üzerinde uzun süredir çalıştığınız bir dosyada önemli ve uzun bir iş yaptıysanız ve tam kaydederken bsod çıktıysa pcye benzin döküp alev verebilirsiniz.
(#31083210)" da bulunan yorumuna " futbol fanatikliği yapan, diyalog kuramayan, kırıcı çıkışlar yapan, güvene ihanet eden, kibirli " maddelerini de eklediğinde bu hoş esprisi tamamlanacak şahane yazar. seviyorum kendisini, iyi ki var.