bugün

hayvan öpülür, hayvanla öpüşülmez. sizi kim kandırıyor aq.
Valla bizim kedi ağzıma giriyor.
kimse kimseyle aynı duyguları yaşamıyor maalesef.

Bence öpülür size ne mesela ben kedimi öperim severim onun yaladığı et parçasını yerim, diye devam eder.

Benim hayvanlara acayip bir zaafım var. Bence 1 köpek 1 insana göre daha değerli.

Önümde adam dövseler gıkımı çıkarmam napıyonuz siz diye. Ama önümde bir hayvanı döverseniz karakolluk bile olurum*.
Asla bir hayvanın dövülmesine katlanamam, ama 1 insanın gözümün önünde dövülesi beni gram etkilemez.
Eski kız arkadaşım beni hep öperdi. Hiç iğrenmezdi. Hatta tımar bile ederdi. Evet.
Sokaktaki kediyi laps diye alıp öpenler var. O kedi 3 dakika önce yerlerde yuvarlandı ve o yerlere altı boklu ayakkabılarımızla bastık. Abartılmaması gerekir şova çevirmemek lazım bazı şeyleri.
iyi bir insan olabileceğinin göstergesidir.
Tüylü hayvanları öpmek, hijyenik sebeplerden ötürü tercih edilmemesi gereken bir şeydir ancak yavru kedilerin küçücük guruldayan pofuduk şişik göbüşlerini öpmek istiyor insan.
Sevgiyi eyleme dökme şeklidir. Merhametten kaynaklanır. Kalbi taşlaşmış olanlar anlamaz.

Buna zoofili diyenler annenizi, babanızı öptüğünüzde ensest düşüncelere mi kapılıyorsunuz siz? Sevgi başka, şehvet başka. Önce bunu ayırt etmeyi öğrenin.

Story atmak için öptüğümüzü söyleyen de olmuş. Sosyal medya kullanmayan birisi olarak buna güldüm. Öküzü de davarı da gocunmadan sevgiyle öpebilirim ne var bunda?
kediler öyle şirin ki insanın öpüp koklayısı sarılası geliyor ne güzel yaratmış allahım.
eskiden beslediğim hayvanlar kadar doyumlu olmasa da şu an bile jako papağınımı şapur şupur öperek yaptığım eylemdir.