bugün

sohbeti ile bu gece beni sıkılmaktan kurtaran nesildaş yazar.her sözlüğe lazım böyle yazarlar.
(bkz: sevdim seni sütoğlan)
Dertli yazar. Dertleşmesi iyi gelen yazar. Ahkam kesmiyor en azından.
bana hoş geldin deme inceliğini göstermiş yazar.
adam ya.. adamın olduğu yerde de adam yani. adamın olmadığı yerde adam sayılanlar da var ama kutup ayıları çok yalnız anuna koyim.

bu şarkıyı biricik hayretticiğime ithaf ediyorum ;

sie liegt in meinen armen,
ich kann es nich ertragen
es war ihr letztes wort..
ich liebe dich dann ging sie fort

Dann ging sie fooorrrtttt.. *
http://www.swfcabin.com/swf-files/1286406359.swf
dert dinleyen, 'ya bırak gülümse' diyen yazardır. gülümsetmeyi de başarır sağolsun. sevdik çok onu..
sebebi belirtilmeden bir hafta boyunca çaylaklık ile cezalandırılmış olan yazar.

(bkz: comeback)

edit: evet, cidden özlemişim saçma sapan eksilenmeyi. bunun neyi eksilendi lan. rahat mısın evladım.
(#12072273)

iyi güldürdü.
(#12074814) konyalı'dan acısı olan yazar...

valla o işler öyle klavyeye attırmaya benzemez. söylüyüm de!
yardım sever yazar. çok yaşasın.
tavlada çok pis yenildi
bayağı yenildi yani öyle böyle değil.
inanılmaz yenildi.çok fazla yenildi yani.
o kadar yenildi ki önünü alamadık öyle kötü yenildi yani.
yenildi, yenildi, yenildi, bir yerden sonra yenilmez diye bekledik, daha da yenildi.
artık yenilmesin dedik, iyice yenildi.
artık inanamadık, yenildi, yenildi gitti yani.
sonra bıraktım ben oyunu. "daha nasıl yenilir ya?" dedim, bu kadar daha fazla yenilmez heralde dedim ben.
ben bi yerde duracak bunun yenilmesi diye bekledim ama gene yenildi. *
çağatay ulusoy tabi ki de senden daha yakışıklı dedim diye bana çok fena bozulan yazardır. ama o bozulmaz bana ya. *

(bkz: dolarahahahahaha)
çağatay ulusoy'dan kat kat yahuşuhlu olan yazar.

(bkz: seviyorum lan kendimi)

edit: eksiler egomu tatmin ediyor efem. *
29 haziran 2011 uludağ sözlük haxball zirvesi 10 maç yaptı ve maç başına ortalama 7 gol yedi. muabbetiyle yardı efenim. azimli yazar .*
hemşo yazar, haxball'dan zerre kadar anlamamasına rağmen zirveye renk katmıştır.
haxball'da rakip tanımayan, ezip geçen yazar. evet. evet.
çok özlenen yazardır. varlığının kıymeti yokluğunda daha bir ortaya çıkan şipşirin dost. *

ayrıca öyle bir tatil yaptı ki kıskandım efendim. bir uçak biletim olsaydı, biterdim hemen dibinde. *
hazır sol frame e kadar gelmişken aklımdakileri yazayım dediğim, sohbeti tatlı, kendisi daha tatlı iyi insan, güzel yazar.
(bkz: #11184164) kendisine helal olsun demek istiyorum bunu yaptığı için. hislerime tercüman oldu resmen.
adam vip beyler.
Sözlük içeriğinde terör örgütü yandaşlığına soyunarak, süreklilik dahilinde alçakça pusularını ve kirli fikirlerini sözlüğe empoze etmek sureti ile oluşturulmaya çalışılan kirli havanın dağıtılmasında büyük katkılar sağlayarak; sorumluları gerekli mercilere şikayet etmek sureti ile, sözlükten atılmalarının önünü açmış yazardır.

Bu davranışı münasebetiyle, tüm takdir ve tebrikleri hak etmiştir. Teşekkürler.
Bu gece ki sohbetiyle bana çok yardımcı olmuştur kendileri. Olmadığı zaman yokluğunu hissedeceğim.

http://www.facebook.com/v...o.php?v=10150276467271492
geçmiş bir su gibiydi gök yüzünden akarken
isyan fışkırıyordu yer yer volkanlardan
rahimler parçalanıyordu doğan canavarlardan
ayrılmıştı yer kabuğu tam ortasından..
yarına hazırdı dünya..yok oluşa bir adım uzakta.

adına istinaden bir akrostiş.
Gün ağardı yassı adada
iki gardiyan bağladılar ellerini
Rüzgâra serip içinde ki düşlerini
Apansız haykırdı yaşasın halkların hürriyeti
Yoldaş! işte böyle öldü halklı kavganın neferleri
akrostiş şiirini yazdığım dostumdur kendisi.
--spoiler--

"ya zaten hayrettinle mevoy bi alem.
bi laf sokmalar bi şeyler. "

--spoiler--