bugün

entry'ler (1059)

corona virüsü

yakın akrabası sars,mers,ebola,hiv, domuz ve kuş grip vakalalarından ayırabileceğimiz bir çok özelliği bünyesinde bulunduran virüstür. dünya devletleri tarafından alınan olağan üstü tedbirleri de bu noktada mantıklı görmek gerekiyor; zira virüs diğer virüsler gibi tek sarmal değil, dna dizilimine yakın pozitif ve negatif olmak üzere çift sarmallı bir yapıya, üstelik her an değişim ve mutasyona çok açık.

ülkemizde görülmesi durumunda taşıyıcısına en küçük bir hastalık emaresi göstermeden yayılması, özellikle kırsal kesimde uzun yıllar can alması anlamına gelebilir.

bazı eşeklerin, yaa noolucu amunyim, alt tarafı grip gibiymiş anırmalarına aldırmadan tedbirli olmakta, kalabalık ortamlardan olabildiğince uzaklaşmakta fayda var.

çinlilerden nefret etmek

yakarsa dünyayı çinliler yakar.

ermeni bir doktor olarak türklere acıyorum

bende çalışmak için ermenistan'dan katarlar halinde, insana yakışmayacak şekilde Türkiye'ye gelip üç otuz paraya çalışmak zorunda kalan ermenilere acıyorum.. oysa osmanlı döneminde ne iyiymiş değil mi? ekmek elden su gölden, askerlik de yok üstelik..

(bkz: böyle düşüyor mu)

tarihin en büyük yalanı kurtuluş savaşıdır

vatandaşın iliğine ve dahi bütün hayatına sirayet ederek esir almayı amaç edinmiş dinci zırvasıdır.. işgalci güçlerin ırak ve tüm orta doğuda bıraktığı enkaz ortadayken; düşmanın eğitim, ticaret ve halk refahı ile uğraşacağı düşüncesinde olmak ahmaklıktır..

göz namazı kılan dedenin gözüne lazer tutmak

dedenin namazını bitirdikten sonra, lazer cihazını götünüze sokması gibi trajik bir son oluşturabilecek, bilinçsizce yapılmış eylemdir..

yapma şunu!

zallgiller familyasından bir sebze

iddialara göre kim 500 bin milyar istemez ki yarışma sorularından sonuncusudur..

ek: iş bu entry, sözlüğü sikip atan trol benzeri ucubelere sözlüğün sebze misali sessizliği dolayısıyla girilmiştir..

kerimcan durmaz ın silahlı saldırıya uğraması

samsun'da gece saatlerinde gerçekleşmiş hadise.. şimdilik yüzünden yaralı olduğuna dair haberler mevcut..

şuan buradaki herkesten daha güçlü olmam

omuz genişliği 71 kilo 81, pazu 46 cm.. beyin, kibrit kutusu büyüklüğünde peynir..

bayan götünü en iyi simgeleyen imge

olgun bir şeftalidir.. hafif tüyleri, şekli, tadı..

her ikisi de ruhu şenlendirir..

pkk halktır halk yenilmez

pkk haptır, kıçtan alınır..

türklerin barbar olması

hem barbar, hem şeyi büyük..

acıtıyor..

çok belli.

türkleri darmadağan eden 5 komutan

yohtur! ema kendini bu şekilde dadmin ediyor oluşun çoh hojdur..

Atma recep din kardeşiyiz diyeceğim fekat ona da güvenemiyorum.. dayıdan olma darmadağan..

penisin amacı dışında kullanılması

saksıya çiçek dikmek için açılan çukur için delici görevi üstlenmişliği de vardır..

kaynım delmiş!

bir büyük neşet ertaş açmak

özellikle bu saatlerde etkisi ve ruhu dinlendiren yönleri ile farz olan eylemdir..

Alkol pahalıydı, bizde bir başka büyüğe sığındık!

polis gördüğünde manciniga donusen kürt

annesinden de aynı umarsızlıkla fırlamıştır.. doğası gereği kontrolsüzdür.

sevgiliden duyulan en ağır söz

sende beni aldat, ödeşelim!

sahi, bir insan ne kadar daha ölebilir ki, ya da kaç kilo çekebilir bayağılık?

enver aysever

tipi tip değil yalnız.. Hatta 5 yıl tipsizlikten atarı varmış. Atara atar, gidere gider yapan gazeteci.. seviyoruz tabisi..

ben gidiyorum sözlük hakkınızı helal edin

(bkz: hassktr)

Nick ile müsemma olabilme yeteneği bu olsa gerek!

hristiyan kıza aşık olmak

(bkz: tatava yapma bas geç)

medusa

antik dönemlerde adına türküler yakılan, güzelliği ve zerafeti ile tüm tanrıların dilinde olan medusa isminde bir kız yaşarmış. ölümlü ve insan olduğu için, tüm tanrıların dikkatini çekmesine rağmen kimse de yanaşmazmış bu kızcağıza. medusa yı ölümcül bir aşkla seven denizler tanrısı poseidon, karısı ve aynı zamanda yeğeni athena dan gizlice yine athena adına açılmış mabedte çalışan, yerleri süpürüp athenaya hizmet eden medusayı izlemeye gidermiş. bir gün baş tanrı zeus kızı athena yı çağırıp, kızım bak bu benim şerefsiz namussuz kardeşim, medusa yı en mahrem anlarında izliyor! buna çare bul demiş. babasının gıravına gelen athena denizin dibinde alemin dibine dibine vuran poseidon u yakalayıp, sorguya çekmiş ama ne çekme. poseidon da tanrı belamı versin ki yapmıyorum ya! diyerek karısını kandırmış. karısı gittikten sonra da, lan zaten ben tanrıyım kendi kendimin nasıl belasını vereyim ahahahaha diyerek şen kahkalar atmış

hasılı kelam, bu namussuz poseidon bir gün mabette kimsecikler yokken, baş rahipler okey oynamaya gitmişken, medusa yı evire çevire mabedin her yerinde öpmüş. ama ne öpme! bdsm tarihinde kara bir gün.

athena da şirretinden deliye dönerek, kocamı ayartırsın ha orospu diyerek bu masum kızcağızı bir hale sokmuş ki, rezillik. kafasında ki saçlar yılan olmuş. dişleri köpek dişleri gibi sip sivri olmuş falan filan. ve eski kültürler bu yalan dolana dibine kadar inanmışlar.