bugün

dikkat alta işetebilir..
bence bu reklamı yayınlasalar tam olur. ziraa tamamen gerçek.
reklamı bilmemde hayrettin 31 olsa cekilmez.
son zamanlarda hiç bukadar gülmemiştim dedirten hayrettinin iyi iş çıkardığı skeç. helal olsun hayrettin
Binilmekte olan metrobüsün gerçek anlatımıdır.
Nefes alsaniz yeter kismi ile yaran reklamdir. *
Her saniyesi biri öncekinden komik olan, fakat En son o kucaĞa oturma sahnesi ile yaran, reklamcılık sektöründe başyapıt olabilecek bir çalışma.
--spoiler--
eğer bir vatan, şaşmaz ise metrobüsten; o vatan medenidir...!
--spoiler--
metrobüslerin "medeniyet terk" olduğunu gözler önüne sermiştir.

edit: ayrıca sanat için fordçunun kucağına oturmuş adam. vay be...
tabir yerindeyse gülmekten altıma ettim resmen.

bir de o boş gere göz dikmesi yok muu yıkıldıım yıkıldım.

adamın koltuk altını koklayıp kendinden geçtiği bölüm de bir ayrı yıkıldımm.
beni deli gibi güldürmeyi başarmıştır, diğer metrobüs reklamına oranla binyüz milyon defa gerçekçidir, süper yahu...
aslında her gün bu eziyetleri çekiyoruz ama hiç bu kadar komik bi açıyla yaklaşan olmamıştı, yardırmıştır efendim.
gökdelenlerin altındaki evi gördüğüm gibi yıkılıp, nefes alsam yeterle bayıltan klip olmuştur.
kendisine fordçuluk yaptığım reklamdır.
gerçekleri bütün çıplaklığıyla göz önüne seren, gülmekten şekilden şekle girmeme sebep olan mükemmel bir parodidir.
--spoiler--
0:58... yarılmak serbest.
--spoiler--
EVET EFENDiM GÜZELDiR.BEN YAPMIŞIMDIR.
gercekci olan reklamdır.
vatan şaşmaz'lı metrobüs reklamına daha çok gülmüştüm. bu eserde ise realizm etkileri gözlenmekte.
final sahnesiyle kahkaha attıran reklam.
gerçi pek reklam sayılmaz adam her gün mütamediyen gerçekleşen rezilliğe dikkat çekmiş.
hayrettin in olaylara realist yaklaştığı reklamdır.
boşaldığı farkedildiğinde bir panter edasıyla kapılan ve oturulan metrobüs koltuğundan düşüp ayakta gitmeye sebep olmuş reklamdır.
bir reklam bu kadar etkili ve komik olabilirdi. gece gece anıra anıra güldüm. hangi sahnesine güleceğimi bilemedim. özellikle metrobüs kapısında yaşanan izdihamda, ''ulaşmak için doğru adımı atmak önemlidir.'' diyor ya ilk orada koptum zaten. yüzünü bilerek koltuk altına sokması ve bayılmasından sonra gülme şiddetim arttı. gazetenin dağıtılmasını ve fordçu abimizin arkadan sımsıkı kenetlenmesini görünce gözlerimden yaşlar aktı. bıyıklı abimizin sikici sırıtmasından bahsetmeyeceğim bile. sonunda hayrettinin hışımla boş koltuğa oturması ve amcamızın boşalmanın verdiği hazla o son bakışı, beni nefes alamaz hale getirdi. iett en başta bu reklamı metrobüste yayınlasaydı insanlar bir nebze dertlerinden uzaklaşıp metrobüse sempati duyardı yemin ederim.
az önce tekrar izledim de gülmekten öldüm amnk.tamamen gerçek kesittir.