bugün

şu anda piyasadaki en kaliteli albümü yapmış olan adamdır.
Son albümüyle bir üst seviyeye çıktığı kesin olan muhteşem sanatçıdır. Hele de paranoya şarkısına klip çekmiştir. Bu kadar mı iyi anlatılır, bu kadar iyi bir klip ve bu kadar iyi bir şarkı olur mu? Adam yapıyor. Hele de "bana bi doktor" derken resmen tüylerim diken diken oluyor. Harikasın be.
bu adamı eleştirirken marlyn manson' a bok atmak hayko' ya övgüdür. marlyn manson' ı beğenirsin beğenmezsin, seversin sevmezsin ama o adam rock tarihinde iz bırakmış bir adamdır. hayko ile isminin aynı cümlede geçmesi bile adama ayıptır bence.

hayko için bir şey yazmıyorum dikkat ederseniz. tercihtir isteyen dinler, örnek alır.

benim için şu an dünyada rock yapan bir müzisyen yoktur zaten. o müzik gruplarının hiçbiri, gençlere vaat ettikleri yolda yürümediler çünkü.
paranoya adlı şarkısı kliple beraber dinlendiğinde bağımlılık yapar.
ben türküm diyen ama kan isteyen, ülkede kan gövdeyi götürsün diyen sözde vatanseverlerden daha türk olan ermeni asıllı sanatçı. adamın dibi.
Bazı şarkılarında arabeskten izler taşıyan sanatçı.
Türk Rock kültürüne yerleşmiş değişik bir isim.
rock camiasında etnik söylem olmaz kendiside bu düşüncede insan. konserine gidip brutal vokalleri dinlenesidir.
http://www.youtube.com/watch?v=4eiTXDxmroQ
fenadır.
anneke ile aynı sahneyi paylaşmış. şimdi kıskandım işte.

http://www.youtube.com/watch?v=iUHBYYslJBI&feature=related
skytürk 360 kanalındaki artist programına konuk oldup sunucu " artist olduğunuz için teşekkür ederiz" gibi bir şey söyleyince "artiz ne arar la bazarda" diyen adam.*
ayrıca yeni albüm için yedi klip düşünüyormuş. boynuz tracke cüceli bi klip gelebilir anladığım kadarıyla.*
tüm yaz dreamtürkte dinlemeye doyamadığım müzisyendir kendisi. arada bir okanın programlarına katılır. izlenir, gülünür.
aşkın ızdırabı adlı yenı albümüyle saygım artmıstır kendısıne ıyıce. dış gorunusunu yargılayanlara ınat gun gectıkce ıyı sarkılar yapmaktadır. sahne performansı eşsizdir. sesi ve vokali güçlüdür, o müzigi bile bastırır o derece. ayrıca paranoya klibinde ki oyunculuguna bakınca, on parmagında on marifet denilesi adamdır. kişiliği de o kadar kraldır bu adamın. hıc unutmam onu canlı izledikten sonra bıkac gun boynumu oynatamamıştım. o derece iyiydi sahnesi ve enerjisi.

(bkz: rock candır)
Küçükken dış görünüşüyle yargılamıştım bu insanı.Ama yaptığı şarkıları dinledikçe,görüşlerini dinledikçe hele son paranoya şarkısıyla artık hiç yargılamadığım hatta en sevdiğim sanatçılardan biri haline gelmiş kişidir.
"paranoya" şarkısıyla gece gece ruhumu parçalayan güzel ruhlu adam.
"Demedim mi" ilahisini öz halinden daha iyi yorumlayan geçtiğimiz günlerde hristiyan olduğunu öğrenince pek de şaşırmadığım Türk rock şarkıcısıdır.
şu an dream tvde aşkın ızdırabınıyla yardıran zat-ı muhterem. hemi de canlı.
Türkiye Metal müziğin tanınmasını sağlayan kişilerden ve benimde metal müzik dinlememi saylayan kişidir. şu ana kadar 4 albüm çıkartmıştır.
bunlar;
sakin olmam lazım
tanışma bitti
sandık
aşkın ızdırabını

Ve her albümünün ayrı bir konusu var ve şarkılar da o konuya göre yazılmıştır.
atatürk havaalanında abimi askere uğurlamaya gitmiştik. vedalaştık abim turnikenin diğer tarafına geçti ve biz artık geri dönmek zorunda kalmıştık. hüzünlüydüm tabikide, önüme bakmadan ilerliyordum çıkış kapısına doğru. yanımda babam vardı, birden adamın birisine çarptım dönüp bir baktım hayko cepkin. sabahın 5inde uykum var zaten gözün yarısı kapalı adamı görünce uykum birden açıldı. adama sertçe çarpmama rağmen dönüp gülümsedi sadece. zaten büyük bir hayranıydım dahada sevdim. hiç sanatçı kaprisleri yoktu ki zaten ben çarpmıştım. elime pardon işareti yapabildim sadece, oda bana okey işareti yaptı.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
lisedeyken fırtınam isimli şarkısının klibini müzik kanallarının birinde görüp, '' bu ne biçim isim lan böyle'' ve '' tipe bak lan ölmüş ağlayanı yok'' diyip ergenliğimi yapmıştım. aradan günler geçti ve aynı şarkıyı bir şekilde yeniden dinleme fırsatı bulduğumda ve daha sonra bir röportajını gördüğümde kendimden utandım. o günden beri en sevdiğim müzisyenlerin başında gelir kendisi. türk insanının her türlü tacizine uğrayıp buna rağmen tutunmayı bırak elaleme bir yerlerini tutturmuştur. saygı duyulası bir müzisyendir.
gorundugu gibi olmayan insanlarin en basinda gelir. fakat on yarginin en cok hata yapildigi kisilerden biridir.
an itibariyle tv8'de türkü söylemekte.

ne kadar ayrıştırmaya çalıştırsalar da, o da bizden ve hatta türküler kadar güzel olan bir adam *
düşüp kırılan bardakla konuşup: niye yaptın ki böyle bir şey niye ahengi bozdun ki diyen insandır.
az önce melekler isimli şarkısını tv8'de piyano ile seslendirmiş olan müzisyendir.

"bazı"larının anlamayacağı kadar "adam" olan adamdır.

haberdar eden entry'sinden dolayı
"authentic adlı yazara tesekkur bir borç bilinmiş ve edilmiştir."
bukalemun gibi bir adam. tarzı hoşuma gidiyor. kendi olabilimişlerden.