bugün

(bkz: iftar sonrası nargile) *
efendim iftar sonrası yapılacak hadise de henüz karar kılınmamıştır. Lakin en mantıklı seçenek olarak özgen de çay-nargile keyfi yapmaktır.
yaklaşık saat kaç gibi biteceği de merak konusu olan zirve.
katılımlar bu şekilde devam ederse o gece mekanı kapattıracağım zirve.
bayanları yemeyeceğimiz, çekinilmemesi gerekilen zirvedir.
yemekler yeteceğine göre kimsenin kaygılanmaması gereken zirve *. eğlence garantilidir. eğlenmeyenler için masaya antistar ı dansöz olarak çıkartacağımdır.
mönüsü güzel olan zirve.
katılırım katıltırım dediğim zirve.*
kulağa hoş gelen zirvedir.
katilacak olanlarin zirvebox'da isimlerini katilimci listesine yazmalari rica edilen zirve. ee az kaldi, hadi bakalim zirvesi.
gidilesi bursa'yla özlem giderilesi ve sözlüğün güzel insanlarıyla tanışmak için iyi bir fırsat olacağını düşündüğüm zirvedir.* *
katılmayı çok istediğim ama malesef mad bursa ile izmitte bir mağara haritalama çalışması ile aynı tarihe denk gelen zirvedir.

üzgünümdür, gebeşimdir.
sırf antistar'ın masaya dansöz olarak çıkması için, "hiç eğlenemedim lan ben" diyip, çamura yatacağım zirve.. gerçi ramazan lan bu, zirve de iftar zirvesi.. ne dansözü ne antistar'ı..

tanım: işten izin koparabilirsem geleceğim zirvedir.. görüşmeler hala devam etmekte..
kesin olmayan bilgilere göre cirkinordekyavrusu' nun mekanı kapattırdığı ve duman' ı konser vermeye ikna ettiği zirve.
kesin olan bilgilere göreyse bursa' da ikamet etmekte olan yazarların kaçırmaması gereken, muhabbeti, adam gibi adamı bol zirve. *
derim ki; esentepe, hurriyet, 1050konutlar, ataevler, izmir yolu, görükle civarlarinda ikamet eden ve gece yuvama sag salim nasil ula$irim diye du$unen ve bu yuzden aklinda olu$an soru i$aretleri yuzunden zirveye katilmayacak yazarlar endi$e etmesin. yukarida ismi gecen bolgelere ula$im icin elden gelen yapilacak. hic olmadi sokakta yatariz lan, nolcak?

edit: kontenjan 4-5 ki$i falan o yuzden cok guvenmeyin lan.
kimseyi tanımadığım ve içine kapanık, asosyal bir insan olduğum için gitmeye korkulan zirve. *
merakla beklediğim, iple çektiğim zirvedir.
güllaçsız geçmesi mümkün olmayacak zirvedir.
(bkz: bu sefer geliyorum!)
katılacağım ilk zirve, oradayım kesin, galiba, sanırsam.
bu gün antistar la zirvenin düzenleneceği mekana gidilmiş, yemek yenecek ortam ayarlanmış, masaya uludağ sözlük organizasyonu yazısı konmasını talep edilmiş ve bu talebi yerine getirilmiş, Rezervasyon açısından 35 kişilik rezervasyon yapılmış, gelmeyecek yazar arkadaşlarımızın en geç cumartesi 06 Ekim 2007 zirve günü sabahına bana veyahut antistar a özel mesaj yoluyla bildirilmesi sonucunda zirve mekanına tam sayısı verilmesi gereken zirve aynı zamanda. ek bilgi olarak mekana gelen yazar arkadaşların uludağ sözlük organizasyonu dedikleri anda yemek yiyecekleri masaya yetkililer tarafından götürülmesi karar kılınmıştır. yok ben sormam diyen yazar arkadaşlar içinse 3. katta ki 35 kişi için birleştirilmiş ve üzerinde uludağ sözlük organizasyonu yazan masaya gitmeleri yeterli olan zirvedir. *
zirvebox' ta neden bir kişinin katılımcı olarak göründüğü merak konusu olan zirve.
(bkz: şok olmak)
edit: zirve belirtilen saatte yapılacakmış, sorun yokmuş. görüşmek üzere.
"elim sende" tadında bir zirve..
zirvebox ı zırt pırt karıştırılan zirve. ya server da sorun var, veyahut moderatörlerden birisi bize şaka yapıyor. diğer ihtimali düşünmek bile istemiyorum.

ek bilgi : katılım listesi 1. entry de mevcuttur. zirvebox da bulunan listenin bir ehemmiyeti olmayan zirve.
kucuk saray: http://img389.imageshack.us/img389/8504/sarayqp6.jpg

tam yerini bilmeyenler icin ku$ baki$i: http://img389.imageshack....img389/7753/googleat4.jpg

edit: tamam lan 40 yil du$unsem boylesine bi entry girecegim aklima gelmezdi. lakin yazarlar deli divane adres ararken ölmesin diye mecburdum.
katılım yoğunluğuna bakılırsa mekanı kapatmayı bile gerektirecek zirvedir kendileri.. * ****