bugün

iki sene sonra gelsin tekrar konuşalım..
yoldan geçen yurdum insanına sorduk bu soruyu o da söyle bir yorumlama yaptı.
--spoiler--
çoh güzel de oldu. çoh güzel iyi oldu taammı. şimdi meselam türban olayını çok karıştırdılar. ha aralarında bi fuarg kaldı. o fuargınan çok güzel oldu. meselam herkesin hayatına kimse karışamaz .ha nasıl karışamaz. ben bu şekıl geynirim. bu bayan şu şekıl geynir. şu şekıl geynir. ha hiç kimse kimseye karışmaya bi hakkı yok. özgulüğü bidir .ha başörtü, kurban olduğum yaresulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. yani yorumlamam bu kadar. hadi hayırlı işler..
--spoiler--
bir süre sonra sıkılınca veya karşısındakinden kazık yiyince böyle düşünmekten vazgeçicek olan insandır.
(bkz: hayatının aşkı terk)
en kısa zamanda, soğuk duş etkisi yapacak olan acı gerçeklerle karşılaşması mümkün olan insandır.

emel sayından gelsin tüm aşıklara;
(bkz: rüyalar gerçek olsa)
sadece bulduğunu zanneden insandır.
çok emin olmaması gereken insandır.
bi süre sonra hayatının hatasını yaptığını anlayacak olan insandır.
kaçırmamalıdır.
bulanı muhakkak kaybeder;uzun sürmez.
(bkz: ve kaybetmek daha güç bulamamaktan)
aynaya aşık olandır.
bulmasına bulan ama yüreksiz olduğu için onunla bir hayat süremeyendir.
gözü kör olan ve acı çekecek insandır tahminimce.
her türlü ağzına sıçılan insandır.
kaybettiğinde bir yenisini daha bulması çok zordur.
bir süre sonra yanıldığını anlayan insandır.
dünya dan soyutlanmış bir insandır artık o. bütün planlarını onun üstüne kurar. o gidince de bütün planları alt üst olur. bir amacı kalmaz. anlar ki bu kadar körü körüne bağlanmanın kendisine zarar verdiğini ve çoğu zaman hatıralar peşini bırakmaz.
heyecanlanmaması gereken insandır. mutlaka geçer.
insanlar hayatlarında sadece bir kez aşık olurlar. ama çoğu insan yaşadıkları beğeni, ilgi, hoşlanmalarını, sevmelerini aşk sanarlar. bu yüzden hayal kırıklığına uğrarlar.
8 sene önce bulduğum gerçek aşktır. ve yeri asla dolmaz bir yana, yerinin dolması düşünülemez bile. gerçek aşk olduğunda anlarsınız zaten.
(bkz: ben)

şüpheyle karşılayacağınızı biliyorum ama, evet, bu doğru...
aslında çok aşıktır o yüzden ona öle geliyordur.
ancak romantik komedilerde rastlanan insandır. ancak yakın çevrenize baktığınızda, murphy' yi anımsatan çoğu kişi görebilirsiniz.
öbür dünyaya göçmüş insandır büyük ihtimalle bu dünyada çok zor.
büyük olasılık liseli temiz saf duygularıyla karşısında ne iş çevirdiği belli olmayan hatuna duyduğu anlamsız hisler silsilesidir.
nerede bulmuş?
önündeki 5 yılı çok mesut geçirecek insandır.