bugün

nusret'e gitmeyen illaki fakir mi olacak? ben gitmedim ama para içinde yüzüyorum bebişler.
nusrete gitmeyi marifet sanan dingil beyanıdır.

siz de gidersiniz amk en 400 lira verirsiniz kişi başı, o da bir şey değil.
fakir oğludur da kendisi fakir olmayabilir. baba parasını saçmamakta dişiyle tırnağıyla kazandıklarını dirsek kokulu bir ete yatırmamaktadır.
Yine bir güruha dahil olduğumu hissettiren bir başlık daha. Allahım tek değilim ve üstelik çift cinsiyetliyim.
Bir güruh.
Nusreti salla da siz boluda"kendin pişir kendin ye ismailin yeri"ne gittiniz mi onu söyleyin !
hiç gitmedim
gitmeyi de düşünmem.
ulan ne büyük eksiklik, b12 olacak sanki nusr et e gelene kadar dünya üzerinde ne steak houselar var bir gezip görsen aklın şaşar, hatta nusr et e de gitmemişsindir.
Etin porsiyonuna 10 lira verse de 300 lira verse de yediği dışkı olacak insandır...
ayağını yorganına göre uzatan akıllı fakir oğlu fakirdir. o değil de gün geçmiyor ki sözlüğün yeni ihtiyaçları ortaya çıkmasın. misal;

(bkz: tespitini sikeyim butonu)
yakında New York Ve Londra'ya da geleceği için şimdilik ingiltere ve ABD'de yaşayan herhangibi biri de sayılabilir ((((.
fakirlikten değilde düdüklenmekten hoşlanılmadığı için girişilmeyen eylemdir.
bir ara kapısının önünden geçmiştim o kadar yani.
Başlığı açan arkadaşa hitaben; biz gitmedik fakir diyebilirsin belki ama senin gibi hayat kadınıda olmadık. herkes vurdursa herkes giderdi senin gibi nusrete.
etle sevişmemiştir. hayvan eti yemiş
Çulsuzluğun vermiş olduğu rehavettir.
1= fakir de değilim ibnede değilim
dayanılmasından hoşlaşmam

2=bizim kasap bir küşleme çıkarır
bir antrikot çıkarır ki, o sanat eserlerini
belki de o nusretin sülalesi bile görmemiştir.

3=özel şatomda ızgara partisi yapar
sadece jet set ten dostlarımı çaığırırım
öyle banal yerlere gidemem
klasmanım sarsılır.

4=ne lan bu gizli reklam virali mi ?
nusrette nusrett.
la sadece fatih kadınlar pazarına gitsen 50 tane nusret var.
amerika dışına çıkmamıştır. başlığı açan eziklere götüyle güler.
ben gitmedim. samsun'da nüsret varıdı da biz mi gitmedik ellaam.

edit: tekrar düşündüm de samsun'da olsa da gitmezdim mk. bu yaşta hala bara meyhaneye gitmeden önce önden iki bira çakan adamım. nusrete vereceğim parayla yazlıkta mangal partisi veririm.
Nusr et`i elit sanan burjuvazileri gösteren başlık.
umarım sözlükte olmayan fakirler bütünüdür. böyle insanlarla bir arada yazmak istemem çünkü.
nusrete gitmeyi bi bok sananlar yarrak kadar ete 1000 2000 lira ödeyince kendilerini uçuyo sanıyorlar galiba. bunlar starbucks a gidip elit olduğunu sanarlar ama kahve almak için sırada beklerler. elit işte. adeta bir ayna. yanıyo.
nusr et kim?