bugün

o kadını ya havuzda bulacağım, ya da adliyede...
ama bulamamak.
beyhudedir. Kendin gibi tek olan şey aynada gördüğündür.
Kendin gibisini aramak, bulduğun herkeste kendinden farklı gördüğüm tüm noktalardan dolayı nefret etmeyi beraberinde getirir.

Özetle. Bulunması imkansıza yakın bir aramadır.
insan neden kendi gibi birini arar çok merak etmişimdir . hayat bu kadar narsist olmak için kısa değil mi arkadaş?aman bana ne zaten.
bir eylem.

hicbir zaman kendim gibi birini aramadim, aramam da. iki taraf da ayni ozellikleri tasidigi zaman iliski yurumuyor.

ornegin cok benzeyen iki insan ayni seylere sinir oluyor diyelim, ee bir tartisma ciktiginda kim alttan alacak? hic kimse. oysa ikisi farkli seylere sinir olan insanlar olsalardi birbirlerinin hassas noktalarini bilir ona gore cozumleyebilirlerdi.

iki taraf da farkli olacak ki terazi dengede duracak.
zihniyet,değerler,erdemler açısından olmalı bu arayış.

bütünlüğü sağlamak için birbirinin eksikliklerini tamamlayabileceğin farklılıkların olması gerekli.

hayat farklılıklarda yakalanan uyumla keyiflidir.

kendin gibi olduğun yerlerde aradığını bulabilme ihtimali olan arayıştır.

mutlu sonsuzluk dilemek düşer bize de.
kendim gibi birisiyle çekemezdim her halde hayatı, sürekli inişleri çıkışları olan tutarsız bir kadın sadece zevklerimiz aynı olsaydı o olurdu bak işte.
Çok büyük ihtimalle yalnızlıkla sonuçlanıcak durumdur. Kendim gibi birini bulsam gerçekten güzel olur ama çok zor bi ihtimal bu. O yüzden kendim gibi birini aramıyorum şuan gerçekten beni sevebilicek üzmiycek birini arıyorum. Çoğu ortama ayak uydurabilirim bence. Arabada giderken Eyyamen Hu da dinlerim She Twerk de dinlerim benim için çok sorun olmaz ikisini de severim. içimde çok sevgi biriktirdim ve bunu bana gerçekten değer veren birine vermeyi düşünüyorum. inşallah düşüncelerim değişmez.
Kendin gibi birini bulamamakla sonuçlanacak eylem.
Kendin gibi birini bulunca dünya duruyor.
Ben şanslı mıyım? Evet.
Emindim ruhumun yarısının o olduğuna.
O yüzden bir olamadık.
O kuzey ben Güney.
Sonuç artık birbirimizden haberimiz var.
Ama aynı dünya içinde ikimize yer yok.
yok yok varda yok değil yokta yok.
Toyluktur. Kendin gibi biri daha yoktur. Emek yücedir.
Sevilen sosyalleşme oyunudur temiz ruh halidir.
Kendisini gerçekten tanıyanların mutlaka bulacağı söylenir.
şahsen ben aramam, bir ilişkide iki baskın karakterin sorun olacağına inanıyorum.
Kendim gibi enayisine tahammül edemezdim sanırım.
görsel
büyük bir yanılgı. vakit kaybı resmen. kendin gibi olanla anlaşmak mucize gibi bir şey.
Kendini sevdiğini zannetmektir. Belki kendi özelliklerini sevmiyorsun aq ve bu yüzden de kendin gibi birini bulsan bile bilinçaltın bu ilişkiye onay vermiyor. Gayet Mümkün.
buldum ama yaşı benden 19 yaş büyük şansımı ...... bir de kendim gibi biri olursa anlaşamıyorsun sende eksik neyse onu araman gerek.

mesela savurgansan tutumlu biri olursa seni dengeler.
bulamadığımdır. yok yani eşsiz bir karakterde yaratılmışım yok yok.
sıkıcı. Neden kendin gibi biriyle birlikte olmak isteyesin ki zaten senden bir tane var. Bir arada durabilme sınırını aşmamak kaydıyla mümkün mertebe kendinden farklı insanlarla beraber olmaya gayret etmek lazım.
kendim gibi birini aramadim asla. insan puzzle gibi onu tamamlayan kisiyi bulmak ister bence. zor bir insan oldugunuzu dusunun, karsi taraf da zor. nasil anlasacaksiniz?

ayninizi degil tamamlayicinizi arayin.