bugün

45 nomero ayakkabı giyen kezban.
görsel

Çikolatamı da almış gelmiş canım yazari.
Arkadaşları için yazarlarla konuşup buluşmaya siz gidin diyen koca yürekli yazar.

Bu daha başlangıç benimle uğraşma hiç kapışmayalım. Olmayan kısmetimi yalan haberlerle iyice kapatma.
görsel

Bu şekilde bir yazardır. Bana bulasmamasini tavsiye ediyorum. Seviyorum seni güzellik.
Şuan kendisi ile yemek masasında ebru Şallıyı konuştuğumuz yazardır. Konuşmakla kalmayıp resmen resmi açıp inceledik.
(bkz: Zühal topal)
karışmayın şu an atomu parçalıyor.

inanmayın la tam ekmegin arasına yarım ekmek koymuş yiyordur.
https://www.youtube.com/watch?v=9UqC7dmdTp0
evlenilecek beyler ayağını denk alsın. *

bu kim bile demiyo. çok cool.*
Evlenilecek beyler eklesin diye yıllarca uğraştı. Galiba bulduğu erkeği yedi. Çünkü essy nin bir tik üstü her şeyi yemede.

Dikkat edin . Hoşgeldin büyük kezban.
Kanka ya kamki diyen yazar. Hosgelmistir. haykirdim sessizce. Hayır kamki nedir yav. Enteresan...

Aaa şimdi farkettim sanırım kilolu bir yazar o eller neydi gııız.
hoşgeldin dayıcım..

tombik yazargillerden..

edit : kendisi belirtmemiş, ben ekleyeyim..

kibar bir beyefendidir, fular neyin takar..
Geri dönmüş yazar.

Neden ama neden?

görsel
aha ölmemiş bu yazar. en son nikaraguada bataklığa batmış çıkmak istedikçe daha da dibe çökmüş ölmüş gitmiş zavallı diye haberleri gelmişti.
bu çocuk benim himayem altında bundan sonra gidin sahte prophetlerinize sallayın lann..

(bkz: o kedi buraya gelecek!)
paylaştığı elini gördüm de, sanki serçe parmağı süzüle süzüle diğerlerinden kaçmak istiyor diyecektim ama şöyle dikkatli bakınca tüm parmaklar bedeninden kaçmak istiyomuş gibi

ehehe
görsel

sanırım kendisini semiyolar.
hayat bu deyil niye çünkü deyil değil o cicim değil.. *
minik kuuş nerdesiin.
Karşısında olan Adamın başında eski sıfatı olduğu için şanslı yazar.zararın neresinden dönsen kardır.
O tiple biriyle çıktığına göre çok çirkin olsa gerek.
çaktırmadan yazmak için sıra numarasını nerden alıyoruz ?
yeni duydum üzüldüm gerçekten.
ben sana kefil olurum şıp diye vizeyi alırsın
izdivaç engellenez.
oha sen oku çalış didin filozof ol.. sonra dışarı çıkarken bir şey diyecek mi diye düşün.. geç bile kalmışsın..
O ayak bileğinden iki kıza bilek çıkar insafsız.
Bu kızın psikolojik sorunları oldugunu biliyordum ama sanırım cinsel problemleri de var yazık.