bugün

altıncı nesil bir adet yazardır. geç de olsa hoş geldin demeyi ulusözlük adına kendime borç bilirim. (bkz: hoş geldin)*
ayrıca, (bkz: #7086553) girdisiyle koparmıştır.*
sol framede kendi nickini görmesini istediğim yazar.

(bkz: gör artık bunu da)
(#9195488)
Bu entry ile koparmış olan yazar.*
#9254194 fena hakkaten.
(#9267451)
entrysi ile bana kahkaha attırmış yazar.takipdeyiz,hep yazsın.*
(#7086553) ve daha pek çoğuyla güldüren yazar. severek okuyoruz efendim.*
bir anlığına da olsa nickini "hayallerimdeki ibrahim" diye okuduğum, şaşkolozlaştığım yazar. şimdi normale döndüm, tamam.
(bkz: 24 kasım öğretmenler günü/@la paz)
(#11150864) evrim geçiriyor.
(#11444107) duygusal nick konusunda arkadaştan aşağı kalmayan yazar.
yazar bu nickinde descartes gibi bu yaşadığımız dünyanın imgelerden hayallerden bilinçaltından oluştuğunu sanmaktadır kanımca. dolayısıyla hayal kurduğum sürece varım bundan ibaretim demektedir.
sıkı bi' haxball oyuncusu olan yazar kişisi.arada vs atmak lazım.parmaklarım kasıldı vallahi.
20 senelik hayatımı nickiyle özetlemiş yazar.
az uyumanın yararlarının farkında olan yazar.
bir çok entrysiyle beni yarmış yazar. sohbeti de güzel gel gör ki haxball oynamaktan bihaber. *
Gördüklerimin arasında iyi oynayan bir haxballcı.
haxball'da top kontrolü çok iyidir.bunu alacaksın aga koy orta sahaya bak top geçiyormu ordan.iyi yazardır vesselam.
haxball maçlarında beni hiç yalnız bırakmamış muhteşem orta saha. nam-ı diğer: h.i.
nickini beğendiğim yazar. ayrıca çok iyi haxball oynar.
dost canlısı olan şahane bi yazardır kendisi. özgürlüğü benimseyen kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. adaleti savunan demokratik bir hayat felsefesine sahip. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz. laik devlet anlayışının en büyük savunucusu olduğundan şüphem yok.
gece gece, ayar üstüne ayar verdiğim yazar.
yazık lan bu çocuğa haxball da benimle aynı takımda olma şanssızlığına sahip. sağlamına patladık 8 yedik daha ne yapalım beşiktaş gibi olduk. olsun öğrenicem ama ondan sonra şov yapıcaz beraber haxball'da.
#12426095 ile ağızdaki suyu bilgisayar ekranına püskürtüp yıkamama neden olmuş yazar.
bir başlığa yedi entry girebilen yazardır.
hastalığımın teşhisini yaptı.
evet evet sevinmek istiyorum.
saygıyla anıyorum. * *
selam ettim. *