bugün

ülkeyi yıllardır içten içe sömüren guruhun rahatsız olduğu slogan.
ak parti nin seçim sloganıdır.bazıları hayal kurmayı bile beceremezken bazıları hayalleri gerçekleştiriyor işte.fark bu kadar bariz.
daha nice hayaller gerçek olsun diye oyum akpartiye
http://www.facebook.com/v...video.php?v=2013298446228
''2007 yılında kurulan üniversiteden 2004 yılında mezun olmak hayaldi, gerçek oldu.

- ak parti ''
fenerbahçeli yöneticileri şike kapsamında gözaltına almak.
türkiye cumhuriyeti toprakları üzerinde birileri kalkıp özerklikten bahsedebiliyor. kafanı sikiyim %50 lik kesim !
bizi cebini doldurmak için satanlara oy verdik.
hayaldi gerçek oldu.
2 itin özerklik ilanı... aferin türkiye bas oyu akp ye.
20 lik dişim. hayaldi gerçek oldu!
(bkz: bir haftada 20 şehit hayaldi gerçek oldu)
pekaka askerlerimizi kaçırabiliyor.
pekaka ilk kez gündüz gözü pusu kurabiliyor.
sokak ortasında sivil giyimli askerlerimiz yine gündüz gözü vurulabiliyor.
dış işleri bakanımız bingazi de işbirlikçi isyancılara ülkemiz adına destek veriyor.
kurbanlıkları ithal edebiliyoruz.
cari açık patlamak üzere.
üretim sıfıra yakın.
komşularla sıfır sorun diyoruz ama alttan alta kuyularını kazıyoruz.
egede iki adamızı yunan bayrak dikebiliyor.
kıbrıs rumlara peşkeş çekiliyor.
apo iti sarayından emirler verebiliyor.
bölücüler hakkari şırnak bölgesini tamamen kontrollerine almış durumda.
ve daha neler neler.
ama sorun değil, aynı dağın yeliyiz ya biz, sen ona bak!
pkk' nın yol kesip kimlik kontrolü yapması, hayaldi gerçek oldu!!!

durmak yok yola devam.
2001 de dokuz saat olan oruç, 2011 yılın da onaltı saat oldu . Hayaldi gerçek oldu.
postalcıları krize sokan ak parti sloganı.

adamlar sindiremiyor azizim.

"adamları uçağa bindirmişler , ağlayacam şimdi" diyor.
zoruna gidiyor tabi. uçak, eskiden neydi? zengin işiydi. elit işiydi.
e ucuzladı şimdi? halk uçağa binebiliyor olmaz ki böyle. elit ortam kalmadı. herşeye kale olarak bakan beyaz türkler bir kale daha kaybetti.
pkk terör örgütü'nün organize bir şekilde ve eş zamanlı olarak üstelik 200-300 kişilik gruplarla jandarma ve polis karakollarına ve kontrol noktalarına saldırması...

hayaldi, gerçek oldu...
pkk nın kuyruğuna basmak ve onu köşeye sıkıştırmak.

not: kan üzerinden siyaset yapmak adam olan insanın işi değildir.
gazetecilerin tutukluluğunda dünya birinciliği hayaldi gerçek oldu.
telefon dinlemelerinin yaygınlaşması hayaldi gerçek oldu.
yargının akp'lileşmesi hayaldi gerçek oldu.
başbakan beğenmediği diye heykellerin yıkılması hayaldi gerçek oldu.
basılmamış kitapların imha edilmesi hayaldi gerçek oldu.
internet yasakları hayaldi gerçek oldu.
cemaatin tüm kadrolara hakim olması hayaldi gerçek oldu.
duyan da pkk akp den sonra geldi akp de operasyon yaptı zanneder .

akp den önce pkk yokmuydu karakollar basılmıyormuydu askerlerimiz şehit edilmiyorlarmıydı doğal olarak operasyon yapılmıyormuydu diye sorarlar insana .

akpden önce kömürle gelmeyen iktidarlar ne yaptı ne kattılar bu ülkeye tarih diyor ki hiç birşey .

akp den önceki iktidarlar sadece bazı kesimlerin iktidarıydı ve onlara hizmet ettiler tabi bu kesimler koltuklarından olunca doğal olarak iktidarı desteklemiceklerdir .

akp yada herhangi diğer bir iktidar partiside bu ülkeyi cennete bile cevirse seçimleri kaybedenler bunu sindiremiceklerdir gördügümüz gibi yani .

kemal kılıçdaroğlu ne dicekti yani biz iktidardan çok memnunuz o zaman bize gerek yok biz evimize gidelim mi ?

muhalefetin işi siyaha beyaz iyiyede kötü demektir bunu sizin en baba siyasetcileriniz ve sözde aydın diye beslediginiz kişilikler iyi bilir .

%50 gibi bir rakama bile dil uzatıpda bu millet aptaldır diyen bir zümresiniz siz . aptalın kim oldugunu bütün dünya gördü bi siz göremediniz aslında göremediniz değil görmek istemiyorsunuz

bunun sebeblerinin başında ise öz menfaatler yer alıyor .

hee şuda çok önemli bir nokta atlamadan gecmek istemedim diger kaybeden %50 kesimin içinde kimler var bi sayalım istedim .

vatan hainleri bölücüler türk düşmanları gibi kaybetmeye mahkum olanlar da var .

şahsen ben yürekten samimiyetle yani kişisel öz menfaatleri göz etmeksizin ülkesini candan sevenlerin bdp yada diğer bölücü partiler gibi kaybedenlerin kaytmeye mahkum olanların konumuna düşeceklerine inanmıyorum !

partinin adı her ne olursa olsun ülkemin insanın %50 sinin oy verdigi bir partiye şahsen gözüm kapalı oyumu veririm vicdanımda gram sızlamaz çünkü ben ülkem insanın iradesine adaletine

inanıyorum ve buna inanmassam hiç bir ülkede inanamam ve benim bir ülkem var diyemem !

bu ülke cumhuriyet kuruldugundan beri oy birlikleri ile ayakta tutlmaya calısıldı ve bu oylamayı akp ye kadar destekleyenler şimdi neden kıvırıyorlar ?

herkes bir şeyler söyleyecektir söylemiştirde fakat şöyle muazzam bir gerçek var ki o da son sözü halk söyler benim halkımda akp dedi bitmiştir .

hayaldi gercek oldu

seçimi kaybedenler 24 ayar oldu .
mazotun 4 lira olması hayaldi gerçek oldu.
van depreminde oldugu gibi...duble yol hayat kurtarır ...
görsel
görsel
görsel
görsel