bugün

tommy vercetti kırmızı çizgimizdir. ona kimse pezevenk diyemez.
tommy vercetti ile özdeşleşen gömlektir.
Bu yaz kimsenin üstünde görmediğim giysi. insanların tüm keyfi, neşesi gitmiş bu virüsle.
etro bunun zenginler için olanını üretir. ısınamadım bir türlü.
Pezevenk bayramında giydiğim efil efil bir gömlek.
Scarface filminde bolca görebileceğiniz 80'ler gömleğidir.
şort ve terlikle kombinlenmelidir.
rolüne bağlı olarak bazı filmlerde forest whitaker abimize pek yakışır.
Beyaz pantolon, kırmızı ceket ve püsküllü ayakkabı ile tamamlanmalıdır.
izmir icin ozel olarak cantama koydugum gomlek. Yanlis anlasilmasin, pezevenk degilim, sadece zaman zaman boyle giyinmeyi seviyorum. Aslinda bunun yeri miami'dir ama izmir benim gozumde ufak miami oldugu icin boyle bir secim yaptim.
olur da bir gün miami'ye veya uzak adalardan birine gidersem diye aldığım v dolabımda öylece duran gömlek. cidden giyince pezevenke dönüştürüyor sizi.
Çocukken vardı bunlardan bir tane bende hem de şortu da vardı. Doksanların ilk yarısıydı. Tabi pezevenklik yaptığım da yoktu.
en çok ege ve akdeniz bölgesinde ki gece kulüplerinin önünde görebileceğiniz gömlektir. kesin adresleri buralardır, başka yerde aramayın.
Denizie kıyısı olmayan şehirlerde giyince daha da abes kaçan gömlektir. Diyarbakırda giyenini de gördüm allahın denizlisinde de. Denizli de deniz de yok ne ayakyasınız. Olum siz? Diyarbakırdan bahsetmiyim bile.
bu gömlekten bende de var. bodrumda hep bunu giyiyorum. hatunlar bana bakınca karizmayım sanıyordum, demek pezevenk olarak gördükleri için bakıyorlarmış.
Elin zencisine yakışıyor amk.
10 yıl önce giydiğim gömlek.

tam olarak şu şekildeydi: görsel
(bkz: tommy vercetti)
kendisini çok sevmeme rağmen acun ılıcalı'nın hem gömlekte hem tişörtte sıklıkla tercih ettiği modellerdir.
Ibrahim tatlisesin yildiz tilbeyi kurtarirken elamanlarin giydigi gomlektir. Daha sonra ibrahim tatlises tarafindan da bol bol giyilmistir
* dedirtir.
Yetmiş ve seksen kuşağını uzunca bir süre etkisi altına alan, simdiler de yüzüne bakılmayan efsane ürün.
Altın zincir ile combo yapıldığın da tadından yenmezdi. Özlüyoruz!

Bir sonraki yaz gözlemlerimden sonra editleyeceğim bu zımbırtıyı.