bugün

Çirkinin tekidir. Hatta baya baya iğrençtir tobe yarabbim o ne ya?
Kezbandan bozma fotoğrafi yakından görmediklerini umuyorum buna güzel diyenin.

Nasıl zevksizler var ya...

Edit: ahaha çirkin dedik korktuk tipinden diye en güzel halini koydu tüm türkiye için.
çıkışıyla taktirimi almış manken yüzlü hatun.
haklı kız. güzel kız. zaten iki tutam sakalı çıkan sezercikler kalkıp ülkeyi kurtarmaya çalışıyor. adam olmuşlar ya !
havuç'un sözlerine çok içerlemiş olan kızdır.

yazık. üzüldüm.
doğrusu havuça küfreden galatasaraylı saf kız olandır. zira kendisi güzel değildir, ama bildiğin saftır. bir insanı ister beğenin ister beğenmeyin ona orospu çocuğu diyemezsiniz. furkan kızılay adlı şahıs kendisine küfredenleri savcılığa bildirsin bakalım, ciyak ciyak ağlamıyor mu kızımız o zaman görelim... bir insan konuşmadan önce bir tartar diyeceklerini...
bilinçsiz bir gsli ergen. adam hakaretten savcılığa verse napıcaksın? savcıya da mı oç. çekeceksin?
az bi zaman sonra kendini mahkemede bulacaktır.
geri zekalının dik alasıdır. umarım havuç bu salağı dava eder.
kendi savunmasını ince kelamlar ile değil direk küfürler ile yapıp beyninin ince çalışmadığını ilan eden kızdır.
güzel ama aptal.
neresi güzel diye merak ettiren kızdır.

neresi güzel lan hakikaten?

allah içinin çirkinliğini yüzüne yansıtmış resmen. hakarete bak lan ahaha:

(bkz: maymun suratlı goril tipli moron)
küfürde yeni bir çığır açan kızdır. saygılar.
güzelliği çirkinliği geçersek baya içerlenmiş kız. ama küfür etmese popüler olmazdı.

(bkz: küfür etmeye çalışan kız modeli)
profil resminden bakıldığı zaman neresinin güzel olduğu anlaşılmayan kızdır. ayrıca havuç sevmediği de yazılarından anlaşılıyor.
savunduğu şey için haklı olabilir.

fakat söyledikleri ile mahkemede burnu sürtülmesi gereken klasik yeni yetme türk kezbanıdır.
az önce attığı tweette bize laf sokmaya çalışmıştır. çekemeyen anten taktırsın. diye o anteni alıp ... uyumayın sözlükçüler.
küfür etmesi beni ilgilendirmiyor. ama allah saihbine bağışlasın hatun güzelmiş.

horoz: bana ne abi ben işime bakarım.
Güzel değildir ancak güzel olsa ne olacak. Sabahtan akşama bir takımla ilgili yazı yazan kızdan ne hayır gelir ?
bakim, harbiden güzelmiş.
bakim, harbiden küfretmiş.
http://galeri.uludagsozlu...4%B1-g%C3%BCzel-k%C4%B1z/
bir de şu var. https://twitter.com/siibe...status/229601245369880576
bir küçük kız daha sözlük sayesinde ünlü oldu.

edit: kızın egolarını okşadığınız yeter be konuşulması gereken daha mühim konular varken.
(bkz: eğlenilecek kız), ve beyinsiz kız.
bu mu güzel lan.

gerçi ben konuyu anlamadım amk.
daha zekayla içiçe bir eleştiri beklerdim.
maymun suratlı goril tipli moron'un ne olduğunu düşündüren kızdır. ayrıca takımını twitterdan savunabileceğini, twitterdan küfür edince borçlarının kapanacağını sanan kızdır.

dipnot: fenerbahçeli değilim.

dipdipnot: galatasaray'a bir düşmanlığım da yok, böyleleri sinir bozuyor.

dipdipdipnot: böyle dalga geçen tek kişi furkan kızılay değil bunu da fark etseler keşke.