bugün

çocuklar duymasın dizisiyle hayatımıza giren genç oyuncu.Havuç karakteri olarak bilinir
insanda "elimizde büyüdü sıpa" hissi uyandıran, ergenlik aşamasındaki bunalımlı, komik, turuncu saçlı çocuk.
Büyüdükçe tipi kayan oyuncu. Havuç diye tanıdık, kara lahana oldu.
ünlüler sirkine katılmış oyuncu. baya bir büyümüş kendisi eski şirinliği kalmamış sanki pek sevimsiz.
en son olarak ünlüler sirkinde arzu yanardağı eleyen kişi. seste baya kalınlaşmış ergen oldu ya yakında onu reina çıkışı görmezsek iyidir.
son derece sevimsiz şımarık kişidir.
üç ay önce voleybol maçında gördüğüm genç çocuk. aslında pek de kibirli değildir. terbiyeli tavırları ile dikkat çekmiştir ;ancak yaşıtı gençler tarafından sevilmemektedir ve yuhalandığı için salonda zor anlar yaşamıştır.
canlandırdıgı rol itibariyle kendisine havuc dedigimiz ama gecen zaman itibariyle havuclugundan eser kalmamıs - maalesef ki- unluler sirki yarısmacısı kisidir.
daha geçen güne kadar, çocuklar duymasın'da, ''baba bana telefon al'' diye çırpınırken, şimdilerde sirklerde cirit atan, ''büyüdü be bu da'' dedirten genç oyuncu.
küçükken havuç olan ama artık havucu ile gündeme gelebilecek kadar büyümüş olan oyuncu.
havuçluktan çıkıp turpluğa adım atmış sevimsiz çocuk.
çocuk bokundan belli olur sözünü kanıtlarcasına dizideki karı-kız düşkünlüğünü reklamlara taşıyan ufaklık. eskiden boy kompleksi yaparken bir anda eşek kadar olmuştur. bide herşey küçükken daha sevimliymiş onu bir kez daha kanıtladı.
sebepsiz bir şekilde çocuklar duymasın dizisinin bitmesine,kendisinin işsiz kalmasına sevindiğim kişi.
nedendir bilinmez ama tarifi mümkün olmayacak derecede gıcık olduğum kişi.
sadece türkiye de ünlü olabilecek yetenek yoksunu ünlülerden sadece biri. evet malesef ünlü.
büyüdükçe çirkinleşen çocuk.
dizideyken sınıftaki kızları götürürdü. ama şu tiple uzun bir süre yalnız kalacağa benziyor.
ayşecan tatari de olmasa, dizideki, hatta türk tv'lerindeki gelmiş geçmiş en itici çocuk oyuncu olabilirdi.
(bkz: #2585525)
bu adamı 3 yıldır televizyonda görmedim. Birden karşıma bana çıkınca lostta walt ın, babannesiyle akıl hastahanesinde hurley in yanına geldiği sahneyi tekrar yaşattı.
O nasıl ses lan. booo booo.
ama severdik efendim bu çocuğu zamanında...
genç yaşında ünü hakkıyla yakaladığı için üzerinde kompleksler oluşmuş şahıs.
ankara soğuğunda g.tümün donmasına ve anormal doğalgaz zammına rağmen, ufo almamamın antipatik ötesi sebebi.
bir liramı alamayacaksın furkan anladın mı! reklam kanalıyla cebine girmeyecek benim param!
sokakta görsem döverim ben bunu. bu ülkeye muhtemelen genç/yaşlı bunun kadar sinir bozucu ve antipatik bir zat gelmedi. ayrıca çocukları duymasın'daki o velet halleriyle hatırlanması sanırım kendisi için en hayırlı iş olurdu, nitekim büyüyünce müthiş derecede çirkin birşey olmuş bu. o rezil haliyle hala bunu sempatik ve çekici bulup da benim hayatımda göremeyeceğim paraları saçma sapan bir ısıtıcı reklamları için bu çocuğa veren zihniyete ise ne denir bilemiyorum...
havuçtu bu bi ara sanırm, su an baktım yine aynı formlarda ama bu sefer bildiğin hıyara dönmüş.
küçükken ne kadar sevimliyse büyüyünce o kadar sevimsiz olmuş.
küçükken başımıza sardırılmış ve ne yazık ki, bu yüzden daha uzun süre gözümüzün önünde, ekranlarda rastlayacağımız kişi. 35 yaşında falan ünlü olsaydı, daha geç uğrardık bu talihsizliğe.