bugün

hoşlanılan kız, manita, yavuklu, sevgili, aşkısı, hatun, avrat, katun, piremses.. heh işte bu klasmana giren kızın yanına 153 cm'den daha yakına yaklaşması yasaklanması gereken tehlike arz eden isimler; diğer bir deyişle yavşak erkek çağrışımı yapan erkeklerin sıralı tam listesidir. bundan sonra "aşkım yanımda x var çok eğleniyoruzzz =)" cümlesindeki x ile ifade edilen değişkenin yerine aşağıdaki isimlerden biri ya da birkaçı (amanın) denk geliyorsa vaziyet alın. mevzu var demektir. sıkıntı çıkarın demiyorum ama hatuna da mukayyet olun.

berk,
arda,
çağlar,
savaş,
kaya,
anıl,
güney,
barış,
tunç,
demir,
gönenç,
kıvanç,
bora,
poyraz,
kuzey,
bülend,

nuh, abdullah ve mikail (abazan kontenjanından)

hadi bakalım.
çok özür dileyerek buğra'yı da ekleyip bırakıyorum.
abuzittin dir.
Cem en tehlikeli... Can da öyle... Kısacası uç harflilerden korkun.
abdülrezzak binberrak , ahmet çelebi , mulayim , hüsnü vb.
(bkz: bu arada bora ben)
Hüsnü.
Muharrem.
oytun.

entry yukarıda dayıoğlu.
nuri, coşkun, şahin, johnny.

kimse bilmiyor ey allah ım yea. dedirtir efenim .
berke can ve türevleri

tayfun

bora

deniz

cem

tufan

diye devam eder vesselam.
galiba yazılmamış taylandır.
genelde pek de korkulacak tipler değillerdir ama kızlar üzerinde iilginç etkiler bırakabiliyorlar anlamıyorum.

bu arada benim adım mahmut lan. gerçekten mahmut. resmen güvenli bölgeyim değil mi? örneğin bir kızı çok güldürüyorsam bile ortamda kızdan hoşlanma ihtimali olan erkeklerlerde bir gerilme, korku, dert-tasa olmuyor. "arkadaşça şakalaşıyorlar işte" diye düşünüyorlar.

2 sene önce, dersaneye gittiğim sene şöyle bir olay olmuştu,

etütteyim. dersanede epeyce büyük bir etüt salonu var ve gelişi güzel oturduğum için yanımdakileri tanımıyorum. tam karşımızda da yüzü bize dönük şekilde oturanlar var. öyle ilginç bir oturma düzeni. herkes ders çalışıyor. neyse, yandan biri dürttü beni bir baktım kız. tanıştık konuştuk biraz, canı sıkılmış kızın. ben de sıkılmıştım, espriler şakalar falan yaptık o gülüyor ben gülüyorum, sessiz olun uyarısı geldi. sustuk kafaları gömdük ders çalıştık. ders bitiminde arkadaşa kızın kim olduğunu sordum. buraya dikkat meğer kızın sevgilisi varmış lan. dahası çocuk bizim oturduğumuz masada tam karşımızda oturuyormuş.

fark etmiştim onu. bizim tüm o gülüşlerimize, kızın çevreyi rahatsız eden kahkahalarına rağmen sadece 1 kere, yazıyla bir kafasını kaldırıp gülerek bakmış ve dersine devam etmişti. vay be...
bir müddet boşluğa dalıp gittikten sonra kendime gelmişim.

bu olay bana çok ilginç gelmişti. galiba benim ruhum da mahmut. ve bunu bir şekilde insanlar hissediyorlar. bu yüzden kendime bir adet saha ismi takmayı düşünüyorum.

böyle arda, berker, bora falan değil de antonio gibi françesko gibi italyan karakterli isimler seçmeyi düşünüyorum. malum bizim kızlardaki italyan erkeği algısını biliyorsunuz. kendime iyi bir hayat hikayesi çizerek bu yolda ilerlemeyi düşünüyorum.
Şeref, hayri, necati, seyfi, mülayim gibi aşkını dağlara yazarken bi iğreti olacağı isimlerdir.
berkecan.
mert
berk
berke
berkec saka lan o kadar da değil

veee

hic suphesiz ki taylan.
tüm arapça kökenli isimler bunlara sahip olan genelde ayıdır kızlar uzak durun.
berke li ve taylan lı isimlerdir. net

mesela ben kız olsam da yanıma taylan diye bire gelse

direk

koyum da yaylan derim

sakıncalı.
Cevher Ali.