bugün

son entrysini 27 aralık 2014 tarihinde kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler başlığı altına giren, toplamda 114 başlık ve 2832 entry sahibi on birinci nesil silik.

Bağcılarlı galiba.
Yeminle kız, vallaha kız, kız oloom harbiden kız bu.
Bir arkadaşa söylendiğinde erkek olması beklenen karakterin kız çıkması durumunda söylenen gerçekliği vurgulayan cümle

Harbi kız lan harun abi değilmiş.
Cok rahatlar cok ii.
Hakkında yazılanı okuyunca içinde kendini boğazlamak isteği uyanmış yazardır.

Resmen küfür edilmiş bana!

Hopppsss!! Yavaş gelll!!
Gülüp eğleniriz Şaka felan yaparız ama 'galatasaraylı' dedirtmem kendime!

görsel

Kendimden tiksindim yemin ederim..
galatasaraylı kız ♥♥♥♥ .
(bkz: Naega jeil jal naga)
Mesaj atmaya çalıştığımda "harbi kiz adli bir yazar bulunamadi" uyarisi aldigim yazar.
psikoloji bilgisi de olan hemşire yazardır.

harun abi kısmıyla ilgili bir bilgim yoktur efendim.
Şuku. (#27880164)
http://www.hitresim.com/upload/fener-qhm.jpg
Bazıların küfür ettiğini görmediği için fair davranıp onlarla dostluk kuran yazardır.
Ha Sahada bu kişiler düşmanım olurlar, o başka mesele.
küfür ettiğini görmüş olsaydım zaten bu bahsedilen şahısla arkadaşlık kurmazdım.

Etti mi etmedi mi görmedim, bilmem.

Tek bildiğim; 'dost' diye bilinen kişinin kırgın veya dargın olduğunu ulu ortada değil; özel mesajla belirtmesi gerektiğidir.
anlayan anladı..
zamanında fenerbahçelilere ana avrat sövmüş olan ulubatli'nin biriyle olan arkadaşlığı sebebiyle (kendisi için önemlidir/değildir) gözümden düşmüştür. burada gözden düşme eylemi ''hadi lan sen kimsin ki gözden düşürüp çıkaracaksın birilerini'' şeklinde algılanmasın ama. anlayan anladı.
fenerli yazardır.

https://www.youtube.com/watch?v=enXLeXJ4ilM
(bkz: barbi kiz)
(bkz: algı operasyonu)
(#27723735) nolu entry ile kendinden özür dilemek istediğim yazardır. babasını kaybettiğini bilmiyordum.
Fenerbahçeli olmasıyla , hakkında yazılıp çizilenler ile ilgilenmediğim , babası ve kocası olup olmadığına bakmadığım , dürüst aklı başında sevecen gün görmüş bir arkadaşım.. çok severim , yolu açık olsun her zaman.
aşırı fenerbahçe sevgisinden ötürü futbolla ilgili entrylerine şüpheyle yaklaştığım, onları okumadığım için mutlu olduğum değerli yazar. bir gün futbolu tüm renkleriyle sevmesini gönülden temenni eder, saygılarımı sunarak " iyi günler " derim.
Babası ve kocası olmadığı için karıştırma gibi bir sorunu yoktur.

Ayrıca cincona 'cimbom' diyecek kadar midesi geniş değildir. *
(#27723709) canını yerim minik kuşum.

cimbomla cinconu karıştıran yazardır.
Maalesef ki fenevbahçelidir.
sanırım kendisi beyaz bir melek iyi dileklerimiz seninle.
hemşireler gününü kutladığım memeli yazar.
(#27665707) hemşireler günün kutlu olsun bağyan.