bugün

onüçüncü bölüme tekabül edip bir final nasıl yapılırın bunun tam bir dersini vermiştir. sahneler çekimler diyaloglar ve son ... muhteşemdi.
Son 20 dakikasında şaşkınlık ve heyecanın tavan yaptığı sezon finalidir. iple çekilen cumartesilerin boşluğunu şimdiden hissettiren sezon finalidir.

Akla Yusuf Hayaloğlu şiirini getirtir; "ve o nasıl gidişti be! hani bir tren gelir de üstünden geçer, işte öyle!"
çok şaşırttı, on numara bi final olmuş. spoiler vermeyelim efenim, üçüncü sezonu iple çekiyoruz.
hannibal'ın dizide oynayacak adam bırakmaması da derin derin düşündürmüştür.
abi sen deştin herkesi de kim oynuycak üçüncü sezondaaa!
hayretlere düşürmüştür?
her bölümde olduğu gibi buram buram kalite ve gerilim kokmuş.*
Bir karakter oyuncusu olarak Mads mikkelsenı devleştiren finaldir.

Kanlı gömleği üzerine ceketini giyip yağmurda öyle mazun yürüdün ya hannibal, kes beni hannibal, parçala beni hannibal, ince doğranmış fesleğen yatağında lokum kıvamında ye beni hannibal...
Sarışın bombayla beraber fransa'ya doğru yol alınan bölüm.

Will'e bir bok olmayacağı kesin. Alana da zamanında will'e vermemişti ondan gıcığım biraz. ölsün ibne. Jack de yaşayacak büyük ihtimalle. Abigail'e gelirsek artık yalama oldu kızcağız. Dikiş tutmaz.

Direkt bölüm başlığı olduğundan spoiler vermedim. Küfredenin taa amk..
Efsaneydi hannibal reyiz herkesi desip gitti. Buram buram kalite kokuyordu bölüm bittikten sonra yaklasik 5 dk sandalyeden kalkamadim donup kalmistim.
"Aa abigail aslında ölme...Öldü!",dedirten sezon finalidir.