bugün

Yeniden canlandırsak neler çıkar acaba?
Hacettepe sıhhiye mezunuyum,sağlık alanının en iyi fakültelerinin bi alanda olduğu kampustur. küçük olması herkesin birbirini tanıması bazen avantaj bazen dezavantajdır.
Yemek 1liraydi eskiden, 4çeşit yemek ve 1liraya gore hayli hayli iyiydi, yazın dondurması meyvesi eksik olmazdı.
Üni:Süleyman Demirel Üni
Avantajlari:Ortalama anadolu üniversitelerine göre iyi.
Antalya'ya birbuçuk,izmir'e üç saat.
Dezavantajları:Şehire çok uzak.
Sözde ülkücüler fazlalıkta.
Marmarada okuyorum.tek avantajI Yemek 1.50 lira olmasi. Onun haricinde baska bi avantaji yok.
uludağ üniversitesi kimya mezunuyum formasyonluyum. şimdi istanbul üniversitesinde rtt de yüksek yapıyorum. uludağda hocalar çok kasıntıydı iletişim kuramıyoruk ama istanbul öyle değil hocalar daha sıcakkanlı , ilgili ve yardımsever.
Dicle Üniversitesinde okuyorum.

Avantajları; Türkiye'nin en köklü ve donanımlı üniversitelerinden birinde okumuş olursunuz.

Kültürel açıdan çok şey katar size.

Arkadaş ortamı oldukça samimidir.

Kısa sürede bütün fakültelerde tanındığımı söyleyebilirim.
herkes: Mardinli şu uzun boylu çocuk diye biliyor beni.

Dezavantajları; yoktur diyebilirim. Üniversite on Numara daha ne olsun. Ufak tefek eksiklikler varsa da, olsun o kadar. O her yerde olur.
i.ü. iletişim fak. radyo-tv-sinema mezunuyum. avantajları yüksek puanla aldığından fazla avamlaşmaması, güzel hatunlar ve kazanamayan sığırların kıskançlıkları. dezleri ise güzel sanatlar fakültelerinden sonra türkiye'nin en çok işsiz mezun veren fakültelerinin iletişim fakülteleri oluşu.

dez ne amk!
Mehmet akif ersoy universitesi avantaji yok dezi de yok.
Hayat üniversitesindeyim. Dezavantajı devamlı sikiliyorum.
marmara üniversitesi. ingilizce eğitimi yok. ilk sene yapıyor sana dördüncü sınıf seviyesinde muaflık sınavı, geçiyorsun ve ingilizce falan yalan oluyor. sınavı geçemediysen de zaten uzem bu ders. her türlü saçma. lisede hiç mi ögrenmedim? evet ögrenmedim, lisedeki ingilizce de ilkokuldakilerin tekrarıydı resmen. bildiğin yol tarif etmeyi, sağı, solu, önü, arkayı, çaprazı gösteriyordu hoca. rezalet ya.
Abant izzet baysal universitesi.

Bolumum acisindan devlet okullari arasinda en iyisi.

Ama en ufak sorunlari bile halledemiyorlar. Buyutuyorlar buyutuyorlar. Diyoruz bunu halletmesi bu kadar zor mu?

Edit: butler kalkti bide. Bok varmis gibi. Yaz stajim yuzunden yaz okulu imkanim da yok. Son sinifta tek dersten okul uzarsa ayvayi yeriz.
Anadolu Üniversitesi mezunuyum. avantaj olarak şehirle iç içe olması, kampüsün geniş ve yemyeşil olması, tecrübeli donanımlı hocaların bulunması, yemeğin de yıllardır 1 tl olması vs. uzar gider.
dezavantajı hala düşünüyorum bulamadım henüz.
Uludağ üniversitesi iibfde okuyorum. Hocalar cok kaliteli. Bütün çorbaların tadı aynı. Kantinlerdeki çay berbat.
Oxfordluyum avantaji yabanci dilde egitim. Dezavantaji yabanci dil bilmiyorum.
abant izzet baysal üniversitesi.

avantaj: yok.

dezavantajları: üniversite merkeze uzak. bir günde 4 mevsim yaşarsın. şehrin insanı kötüdür. hazırlık gerektirebilecek bir bölümse en az 5 sene okursun.

bunca şeye rağmen hala burayı isteyen olursa mesaj atsın biraz daha soğutayım.
erzurum atatürk.

eğitim iyi, hocalar iyi ancak havası aşırı soğuk. öyle zamanlar gelir ki fırsat olsa çekip gidersin.
(bkz: mülkiye) mezunuyum allah var biz dezavantajını hiç görmedim. Avantajı her yönde var. Adı yetiyor zaten.