bugün

kanal d de salı günü başlayacak yeni bir program.
an itibariyle kanal d de yayınlanan yeni sabun köpüğü.
berbat oyunculuk, berbat çekim, berbat espriler sayesinde türk televizyon tarihinin en sağlam zaman kaybı.
vasatında altında bir yapım olmuş, kanal d bunu kendine yakıştırıyorsa helal olsun o yöneticilere. bez bebek bile daha komik lan...
edip akbayram'ın "özgürlük" albümünde söylediği harika bir şarkıdır.

--spoiler--
Bizim köyün yolları çamurdan geçilmez
Hali nicelerin anam bir gün olsun yüzü gülmez

Bizim köyün yolları bir aşağı bir yukarı
Göremezsin mevlam bizi kahırdır toprağı taşı

Haneleri haneleri görsen nice haneleri
Dertlerini dertlerini dinle bir yol garipleri
Kaldır bize engelleri
Sen bilirsin çareleri
Felek bize acımıyor
Canı sandı gel gör bizi

Bizim köyün akşamları uzundur yollar gibi
Geceler bitmek bilmez çektiğimiz dertler gibi

Haneleri haneleri görsen nice haneleri
Dertlerini dertlerini dinle bir yol garipleri
Kaldır bize engelleri
Sen bilirsin çareleri
Felek bize acımıyor
Canı sandı gel gör bizi
--spoiler--
ferhan şensoy'un eski güldürülerinden biridir. Eczane, hastane, pastane, kerhane gibi bölümlerden oluşmuştur.
soğuktur. izlenilesi bir şey değil.
yerlere yatırmasa da kıkırdatan çerezlik program ha ama manyak dükkan la kıyaslarsak +10.
(bkz: ameliyattayız)
(bkz: bana göre süt onlara göre çikolata)
sağır oda diye bir dizi vardı yamulmuyorsam orda ajdar şarkısıyla işkence yapıyorlardı. heh işte bu haneler isimli program da ajdar işkencesiyle yarışır, burun farkıylada kazanır yani öyle böyle bir şey değil...

edit: cemsbg ye uyarı için teşekkür ederim...
birinci bölümünü izlediğim program. biraz güldüm, bazen kıkırdadım. bazı skeçler çok uzun. en güzelleri hemen bitiyor. en çok kırmızı başlıklı kıza güldüm, ama çok güldüm.

edit : bu son zamanlarda (son zamanlar dediğim de son bir kaç sene) beni en çok güldüren skeç programı.
bayık esprilere sahip kanal d programı.
son zamanlarda televizyonda izlediğim en argolu ve en başarılı programdır. saçma skeçler arada çıksada farklı bakış açıları, lafı gediğine koyuşları çok şahaneyken birbirlerinden rol çalmayışları da çok keyifli.

not= programın rtük tarafından uyarılacağını tahmin etmekteyim. bu akşam izlediğim amber olayı ile bitirim okulu şahaneydi.
başka programları tiye alayım derken kendilerini rezil eden program. çghb den sonra bir komedi programı yapma faslıdır aldı başını gidiyor yok manyak dükkan yok haneler, yemekteyiz programından sonrada olmuştu bu olay ama şu bir gerçektir ki ilkler herzaman ençok reytingi alır diğerleri birkaç hafta sonra biter. özenti olmaktansa biraz yaratıcı olsalar daha güzel işler çıkacağına inanıyorum.
(bkz: leş)
eş seviye özdüşüm olan manyak dükkanla senkronize yayına giren, ne olduğunu anlamadığım hede.
hiçbir çekici tarafı olmayan program. bayık.
oyuncuları da skeçleride gayet başarılı kanal d proğramıdır. ben sevdim üstelik ekibin (bkz: hastasıyız) ve (bkz: denizaltında altıtahammülfersah)isimli iki ayrı oyununu istanbul kraliyet tiyatrosunda izlemiş biri olarak söylüyorum bu ekipte çok iş var önyargılı olmamak lazım izleyelim görelim.
esprilerini beğendiğim en azından gülebildiğim nadir programlardan..

Bravodur kendilerine başarılarının devamını diliyorum.Şunuda belirtmek isterim ki recep ivediği izleyip gülenlerin buna laf etmesi gariptir.
manyak dükkanla yarışan komedi programıdır ve onu kesinlikle geçmiştir,oyuncular iyidir,izlenebilir.
bazı bölümleri güldüren, bazı bölümleride vasatı biraz altında olan eğer vakit varsa izlenebilecek bir komedi programıdır.
içinde bölüm bölüm skeçlerin yer aldığı, hoş, ailecek izlenebilen bir güldürü programı. manyak dükkandan hallicedir en azından. bazen ne yayınlayacaklarını şaşırır gibiler.
ellerinde bulunan esprileri programin tarzina uyduracagiz diye neyi hane yapacagini sasirmis tv programidir.
(bkz: cafehane) *
az önce yayınlanan bölümünde al bu öküzü adam et programındaki erol karakteri ile yarmıştır. o nasıl bir duruştu lan?*
çok komik program, en azından dünkü bölümü öyleydi.
serdar orçin in efsane olduğu program.hele gay hakem skecinde tavan yapmıştır.final serisi son çeyrekteki kobe gibi çılgın atmıştır.
türk televizyonlarında nadiren bulunan kaliteli yapımlardan biri.