bugün

entry'ler (1207)

final öncesi yapılan anlamsız hareketler

ders çalışmak en başta gelenidir. çok anlamsız bence sonuçta herşey olacağına varıyor.

sağlık sigortası primi

anlam veremediğim ölçüde sessiz karşılanmış bir sikme işlemidir. halk denilen güruhun bu denli mutlu ya da tepkisiz olması olduça ürkütücüdür.

dizilerde samimiyetin bir türlü yakalanamaması

yeşil çay içmemelerinden kaynaklanmaktadır. ne de olsa antioksidan.

insanlık

insanların inatla iyi bir şey olduğunu düşündükleri kötülükler bütünüdür. siz nesiniz ki insanlık ne olsun.

türkiye de adalet

daima iktiadara bağlıdır. geçmişte de böyledi, şimdi de. bok gibidir kısaca hatta üzerine kussanız sıçsanız yeridir o derece.

sözlük yazarlarının itirafları

aşk acısı çekenlere çok gülüyorum. siz beni güldürdünüz allah da sizi güldürsün. amin.

akp nin pkk yı bitirdiği gerçeği

akp tarafından bile farkedilemeyen gerçektir.

utanmadan halk içinde yiyişen çiftler

su israfına neden olmaktadırlar.

adaya 3 erkeğin düşmesi

adanın yok olmasına neden olacaktır. yeryüzündeki tüm şiddet testosteron kaynaklıdır.

insanların aşırı derecede ikiyüzlü olması

oldukça rahatsız edicidir. zira herşeyin aşırısı zarar. bu sebeple lütfen aşırı değil de kararınca ikiyüzlü olunuz ki ben öyle yapıyorum çok da mutluyum.

bakterilerin çoğalma hızı

öyle böyle değil müthiş bi'şidir. uslu bir çocuk olursanız bilgiyi de göreceksiniz.

kadına doymuş adamın adamlığına doyum olmaz

kesinlikle doğru bir önermedir ve çift taraflı çalışmalıdır.

(bkz: erkeğe doymuş kadının kadınlığına doyum olmaz)

her burç insanının kendisini mükemmel sanmasına uyuz oluyorum. burçlarıyla gurur falan duyuyorlar. ne ayaksınız anlamadım ki.

hursit tolon un eşinin kolunu sansürleyen vakit

oldukça komik bir harekete imza atmışlardır. bundan daha da komiği savunacağım diye yırtınanların varlığıdır. kadınları tamamen kapattıktan sonra sokak hayvanlarını sikecekler büyük ihtimalle ya da birbirlerini. sapkınlığın ucu bucağı yok malesef.

türkiye de zenginlerin sol partilere oy vermesi

demode bir tespittir. sermayenin son 10 yılda kimin elinde olduğu malumdur.

mayonez sıkarken çıkan osuruk sesi

kokmadığı için sevindirir.

genelkurmay başkanı terörist diye tutuklanan ülke

ordusunu da pkk zannetmektedir. kafası bir hayli güzeldir yani.

türklerin ikinci sınıf vatandaş olduğu gerçeği

kesinlikle doğru bir tespittir. ben ırka indirgemeden sıradan vatandaşlar için itiraf etmiştim bugün. artık türk müdür, kürt müdür başka bir şey midir bilemem ama tek derdi işi ailesi olan sıradan insanların bu ülkede ziyadesiyle ezik olduğu gerçeği gün gibi ortadadır. devlet bu insanlardan vergisini sike sike alır, başkalarının ödemediği elektirik, su, doğalgaz faturalarını ödetir, bunlara sunulan sağlık hizmeti desen bok gibidir, büyük bir kısmı üç kuruş memur maaşına her gün şükreder, ay sonuna doğru kalp krizi geçirir de hastanede sıra gelmediği için geberir gider. bunların çocukları üniversiteye gider, aileye yük olmasın diye krediye başvurur, okulu bitirdiğinde bulduğu iş götüne benzediği halde o krediyi faiziyle ödemeye çalışır ödemezse eyfel kulesini hediye eder devletim. üniversiteye gitmeyenler ise itinayla şehit edilir ve muhteşem bir gazla gömülür. yemin ediyorum midem bulandı yazamayacağım.

kemal kılıçdaroğlu

bazı hayalperestlere göre tüm yargıyı ele geçirmiş insan. la bi siktirin gidin. ya ben bu ülkede yaşamıyorum ya da diğerleri. allah tez zamanda akıl fikir eyleye.

bu ülkede sıradan, normal vatandaşların ziyadesiyle ezildiğini dolayısıyla da ezik olduğunu düşünüyorum.