bugün

entry'ler (76)

tanrı nın bana neden inanmadın sorusuna cevaplar

+ neden inanmadın ?
-two beer or not two beer
+eline soğuk bi bira verin ve yakın , hhahahahaa .

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum ; kimseye oy vermiyorum , oy vermeyi saçma buluyorum , sözlüğü ve sözlük yazarlarini yaşamayi ve dinlemeyi seviyorum .

futboldan anlayan kız

Baudelaire in , yazarlık taslayan kadın , tam kadın değildir , yarı erkektir , dediği gibi , 1) futboldan anlayan 2) çok komik olan kizlar erkeksidir . Çevremize bakinca , test edilebilir bir değerdir .

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

''Turkun akli,ya kacarken,ya sacarken gelir'' tumcesidir.

şiir

yazi dilinin sarkisidir.

yapılması zevk veren şeyler

cok ac iken en sevdigin yemegi yemek, yaz sicaginda cok susamısken buz gibi bir su icmek, sevdigin kadinla sevismek, uzun süren uykusuzluktan sonra uyumak, osurmak, asık oldugun kızı öpmek, sevgiliden mektup almak, esnemek, cok güzel bi film seyretmek, bi kitabı bitirmek, sevdiklerine hediye almak yapılması en zevk veren seylerdir.

yazar nicklerinden ölüm nedenlerini tayin etmek

yagmurda ıslanan kedi yavrusu : Bi yagmur firtinasinda, dısarda kalmis, ıslanmıs, öylece kaldirimda ölmüs... patileri arasında bi zarf, zarfin icinde bi siir, siir Nazim' in : Sende Herkes Gibisin, siiri..

dört karıyla evlenmenin hak olması

dünya nüfusuna göre her erkeğe iki kız düşüyomus, hakkımı kim yiyosa haram olsun, diyen garibanlar varken, islam gibi yüce bi dinin hos görmedigi, dönem itibarıyla, savaslar sebebiyle, kadın nüfüsunun erkek nüfüsunu 5 e katlamasından kaynaklı, kadını koruma projesidir.Gunumuz sartlariyla alakası yoktur. Kadın kutaldır, annedir... !

günün sözü

'' sadakat arayan kadın,kendine köpek alsın'', yada, '' her kasar,peynir degildir '' gibi söz öbeklerinden olusan, her gün degisen anlamli sözler grubudur.

özledim

eski sevgiliden gelen, cep telefonu mesajıdır. ama atalarımız, exden next olmaz demiştir.

the shawshank redemption

Kavuran günesin altinda, hapishane catisinda, mahkumlarin orgazm olarak yudumladigi bira : özgürlük, eksikliklere bakis acisidir, dedirten filmdir. Ama, ne filmdir!

erkeği mutlu etmenin yolları

kadin kisisinin: turban takmasi, erkeginin ayagini yıkamasi, 2. ve 3. kadin ortaklarina ses cikarmamasi, calismamasi, ev isi yapmasi, cocuk büyütmesi, hayata tepkisiz kalmasi, erkegi ne derse onu yapmasidir.

kimden hamile kaldığını bilmeyen kadın

öpüsmekle hamile kalınmaz sanan saf kadın kisidir.

yorum gerektiren derslerde basarili ogrenci

sosyal zekası, matematiksel zekasına göre daha baskın ögrenci kisisidir. Arka sirada oturmayi sever, matematik derslerinden kacar, kahveye okey oynamaya gider.

aşk acısı çekmek

Ask tek kisiliktir ve dogasinda da aci cekmek vardir. Yani ask acisi cekilmez, aci varsa ask olur. Ask acisi cekmek, benim arabanin deposu ''full dolu'' demek gibi biseydir.

makyajsız daha güzel olan kadınlar

Çok istediğiniz halde,rujunun bozulma ihtimalinden dolayı öpemediğiniz, yağmurda özgürce dolaşamadığınız ve yüklü makyaj faturalarının sizin tarafınızdan ödendiği hallerde, kadınlara söylenen erkek yalanıdır. Nedense her kadın makyajla daha güzelleşebildiğine inanmaktadır veya kozmetik firmaları tarafından inandırılmaktadır. Yazıktır, o paralara yazıktır.

çoraplarını çıkartıp başkasına zorla koklatan kişi

cocukluk yıllarında, kücük kardesinin bi hatasına cok kızan abinin, kücük kardesine reva gördügü ceza seklidir. ya da, kagıt oyununda kaybeden bireyin cektigi ceza sekillerinden biridir, koklanan corap, tabi ki kendi corabı olmayacaktır. bu cezayı kabul etmez ise 10 bardak su da içirebilirsiniz, bulasıkları da yıkatabilirsiniz.

türk birleşik devletleri

özalın ütopyasıdır. cok caba harcamıs, ama basaramıyacagını anlaması uzun sürmemistir.
almanyanın birlesmesi, batı alman halkının yarı yarıya fakirlesmesine yol acmıstır. biz ne kadar aynı ırkız diyosak da, farklı kültürlerden insanlarız, anlasamayız. ustelik, cografi alan büyüdükce, merkezi idarenin zayıflıyor olması gercegi, tarihimizden aldıgımız büyük derstir. biz önce bizi gelistirelim. gelismis bi turkiyenin, turki cumhuriyetlere sağlayacagı destek, suphe götürmez bi gercek olacaktır.

ucakta kitap okuyan artist

salak bi uzaylının dünyalılara bakış acısıdır. zeki bi uzaylının sigara içen insanoğlunu anlayamaması ne kadar dogalsa, salak bi uzaylının da ucakta neden kitap okundugunu anlayamaması o kadar dogaldır.

iddialiyim buranin en marjinal yazari ben olacagim

gencligin verdigi heyecanın, begenilme isteginin ve asagılık kompleksinin insanın diline vurması halidir,gececektir,üzülmemek gerekir.