bugün

tek kelimeyle;piçliktir.
(bkz: bir orospu çocuğunun dramı)
Hangi şartlar altında hamile kalındığı da önemli ama her koşulda erkek kişi gereken sorumluluğu almalıdır.

işin kolayına kaçacak adam zaten baştan bellidir. Bile bile lades dememek lazım.
Erkek misin lan sen korkak pic diyerek hoykurulen serin hikaye.
yavşaklıktır. o çocuğu beraber yapıyorsan o sevgilinin yanında babalar gibi durmasını bileceksin, duramıyorsan adamım diye dolanmayacaksın
zaten bir zina dan olmuş olay. işte bu yüzünden kızlara böyle adamlara inanmayın nıkahsız olmayın diyoruz. Şimdi o kız gidip ne yapacak kim bilir. belki intihar edecek ?
Klişeden ölmek, işte budur.

Ha benim ıssız adamıma. Hem belki büyük bir vicdani bunalım yaşarsın, kariyerinin zirvesinde her şeyi bırakıp alkole verirsin kendini, kimbilir tam kontağı kapatacakken o çıkar karşına bir de ne olsa beğenirsin, meğer çocuğu aldırmamış, 8 yaşındaymış. Sonra barışırsınız filan.

Serin hikaye bro.
kusura bakmayın ama hiçbir erkek hamile bıraktığı kızla evlenmek zorunda değil, onu kürtaja götürmek zorunda değil, ona bakmak zorunda değil. istediği zaman istediği şekilde ayrılabilir. evlenmeden kendini elalemin oğluna siktirtirsen sonra böyle yarrrrrak gibi kalırsın işte. sen de biraz namus sahibi ol da ona göre davran. seviştikten sonra tutturma piçimi doğuracağım diye.
yapilan zevk eylemi sonucunda önlem almamis bir cok ciftin başına gelen kadin sahsin hamile kalmasi durumunda erkek şahıs tarafindan terk edilmesidir. sanki kadin birlesmeyi tek başına yapmis gibi erkegin sorumluluk kabul etmeyisinden kaynaklanir. nedeni ne olursa olsun tek basina birakilmamalidir kadin.
Yurtdışı çok önemli çünkü.
Bir aile kurmaktan çok daha önemli.
Çok merak ediyorum yaşlandığınızda da her haltı yiyip yurtdışı yurtdışı diye debelenecek misiniz acaba?
Aman git sen başına bela alma.
erkekliğin yüzde kaçı kaçmak oluyodu pardon unutmuşum?
trollük etmektir. bu sözlükte adamakıllı yazılar görmek hayallerin bile ötesinde artık.
Karaktersizliğin daniskasıdır. Evet bir kadınla birlikte olmanız onunla evleneceğiniz anlamına gelmez elbette. Zaten sizinle evlenmeden birlikte olan kadın bunu da göze almıştır. Ama ortada bir çocuk varsa durum bambaşka bir hal alır. Sonuçta bir çocuğun varlığını hissettiği andan itibaren annelik içgüdüsüne sahip olan bir canlıdan bahsediyoruz. Öyle gidip aldırmak herkesin kaldırabileceği basit bir operasyon değildir. Ayrıca varsayalım ki kadın da aldırmayı kabul etti,siz korunmadan etmeden zevk peşinde koştunuz diye bir cana kıymaya da hakkınız yoktur. Ortada böyle bir durum varken bırakıp giden adam bu gerçekle nasıl yaşar,daha sonra nasıl aile kurar,ilerde bir çocuğu olduğunda neler hisseder acaba,bunlar da düşünülmelidir.
"benim yurtdışı hayallerim vardı ve yanımda onu sürüklemeyi benimle gelip, kucağında bir bebekle birlikte bin bir türlü zorluklarla uğraşmasını ona zarar gelmesini istemedim."

Amcık ağızlı senin hayallerin vardı da onun yokmuydu allahsız pezeveng, diye cevaplandırılabilecek eylem.
troll hikaye.
Afedersiniz ama ağır orospu çocukluğudur madem yediniz bir bok çocuğunuza ve kıza sahip çıkın.
Bazen haberi bile olmaz insanın. Kadın da söylemez gururundan. Var mi böyle kadın demeyin, bir erkek sizden vazgeçtiyse ondan maddi manevi bir şey bekleyemez insan, aciz hisseder kendini.
(bkz: yalan beyler okumayın)
(bkz: orospu çocukluğu)

Hem de katkısız.
Günahsız bir çocuğu öldürebilecek kadar vahşileşmek? Kadının bedeni, kadının kararı.

Böyle birini tanıyorum, çocuğunu doğuracak.

Boktan bir his olmalı ama iğrenç bir şey de. Gördüğünüz gibi olay; kadının bedeni, kadının kararı.
Kadına saygısızlığın geldiği farklı bir boyuttur ki kadınların erkeklerini iyi seçmesi gerekmektedir.
allah belani versin..!

iyi gunler.
1) neden evlenmeden cinsel ilişki yaşanır.
2) kızda erkekte suçludur. kusura bakmayın da kimse sadece erkeği suçlamasın. (kadına saygısızlığın farklı bir boyutu yazmışta birisi ona ithafen)
3) kadının bedeni kadının kararı diyenler bu lafım size; kendi babanızın belli olmamasını ister miydiniz? istemezseniz eğer bu kadının değil Allah ın kararıdır. ha eğer isterseniz artık orasını bilemem.
4) hadi herbişeyi geçtim hiç mi vicdan yok her ikisinde de, çocuğa acımıyorlar.
Orospu çocukluğudur.
Kızda hata var da adam şerefsiz .