bugün

'ayhh' çekişi beni benden alan sanatçıdır kendileri. adam hissederek söylüyor desem hani o kadar da yoğun duygulara sahip olabilir mi bir insan diye düşündürendir aynı zamanda.
adamın dibidir.
ergen gitarcısı. ergen liseli tarzıyla televizyonlara nasıl çıkarıyolar merak ediyorum. okan bayülgen'in de sevmediğim bir kaç tarafından biridir bu adam.
Zekai Kirişçioğlu mu daha iyi isyan eder yoksa Halil Sezai mi diye kıyasladığım insan.
sözlükte görüp, soyadına fazlasıyla kıl olunduğu için kaldırılan başlıklardan; meğer bu o kıl olunan yayık ağızlı herifmiş, çin işkencesine tabi tutulsa kar etmez, ağzını açtığında şöyle sağlamına çakası geliyor insanın, müzikten soğutursunuz adamı lan.
onlarca türkçeyi katleden, dil kurallarına aykırı konuşmayı, yazmayı adeta görev edinmiş şarkıcı varken, bahtsızlığından mıdır şanssızlığından mıdır, herkesin bu konuda kendisine takmış olduğu adam. aşk şarkısı olarak bakıldığında yazdığı sözler hoş denebilir, ses tonu hoş denebilir. fakat bir "çok canım acıdı kırjan mı belimiğ" şarkısı ile aynı oranda eleştirilmektedir ki, çok acıklı bir durumdur gerçekten.
en fazla 2 ya da 3 sene daha herkesin, ağzının suyu aka aka dinleyeceği insan. ondan fazla ömrü yoktur. tarzı değişiktir. şarkılarını garip söyler. cool bir havası vardır, onun dışında da başka hiçbir şeyi yoktur. powerturk'te bir çok defa olsun şarkısı karşıma çıkıyor(sakın sadece onu dinleyip yorum yaptım sanılmasın. en çok bu piyasada şu anda.). mecburen dinliyorum, diğer şarkılara geçene kadar. fakat adam söz falan yazmamış arkadaş. tamam müzik güzel. melodi hoşuma gitti. fakat böyle bir söz olmaz. ay'laya ay'laya şarkıyı bitiriyor adam. bize de kafa sikikliği kalıyor gerisinde. oyunculuğa dönsün. şarkıcılık ona göre değil. kafası güzel şarkı söylemekle, gıy gıy konuşmakla olmuyor ne yazık ki. gerçi dur bakayım, oluyormuş. taç ettiler herifi. söylemedi demeyin, yakında can bonomo alacak bunun yerini. dur bir eurovision heyecanı artsın, sen gör o zaman.
bu şarkıları yazıp söyleyenin oyuncucukluğunu da hiç merak etmiyorum. nokta.
Sırf sözleri güzel diye sesinin nasıl çıktığına aldırılmadan, çılgınlar gibi dinlenen, ergen rüyası şarkıcıdır. Sesinin eğitimsizliği, titreşimlerinin rezilliğinden belli oluyor. Ergenliğin 40 yaşında sona erdiği ülkemizde sevilmesi gayet doğaldır.
olsun adlı sarkısını arka arkaya sıkılmadan dinledim güzel tarz insan.
cok pis isyan eder kendileri.
Cem Adrian la beraber alındığında ölümcül etki yapar.
(bkz: isyaaeen)
incir reçeli filminde prezervatiften haberi olmayan birini canlandırmıştır.
bırak gitsin adlı şarkısını saatlerce aynı keyiflle dinlediğim adamdır . üstelik gayette sade bi parça . tavsiye ederim dostlar...
ömrümden ömür götüren sesler vardır, mıymıymıymımıııııııııııııy. evlat olsa çekilmez.
ıspartadaki konserinin biletini öğrencilere doğru düzgün satamadığım adamdır.ayrıca (bkz: aç öğrenciye bilet satmak)
ayy ayyy ayyy ayyy diyerek koskoca şarkının 2 dakkasını çalmıştır.

edit:şarkının sözlerinden çalmak.
ess meeee deli rüzgar diyen, damarcı, sesi güzel, incir reçelinde oynayan, bir abimiz.
yeni nesil arabeskçidir.
saç konusunda ömer çelakıl'la kafa kafaya çekişebilecek kapasitede bir adam.
damar bi aninizda dinleyin sicak dusa benzer.

edit: gevşeme
soyadı ile paracıklama isteği duyuran kişi,zat, varlık ve zaman. *
yüksek güvenlikli amerikan hapishanelerinde, lanet olası zencilerin tecavüzüne uğramış hissi yaratan depresyon tanrısı.
sıradışı ve etkileyici bir sese sahip olduğunu düşündüğüm sanatçı.