bugün

Kalın bilekliler halhal değil hulahop takar.
köle görüntüsü katan ağır kezban takısı.
Rahmetli Barış Manço bunun için şarkı söyleyip güzelleme yapmış ama bence hiçbir estetiği olmayan saçma bir şey.
Kadınlara yakışıyor , tabi ince bileğiniz varsa.
iticidir
Ayaklarına şiir yazılası kızdır.
Ekseriyetle fef veya iibf mezunu olan matematiği kafası basmayan kızdır.
Orijinal inci kolye de güzeldir zariftir onun yeri farklıdır. Halhal ile kıyaslamak pek doğru değil diye düşünüyorum. *
Şarkısı bile var

Ayağında silver halhal diye.
Bilekleri güzelse sempatik geliyor bana.
Herkesin köylü kızı fantezisi varmış bunu öğrendiğim iyi oldu, ben boşuna inci kolye takıyorum zaten.
Yazın kullanıyorum ve bence güzel birşey. Hani efsanelerdeki güzel ve zarif kadınlar var ya onlar gibi hissettirmiyo mu size de? Sanki mistik ve farklı bi evrendenmişsiniz gibi.
Halhal çok severim ve kullanırım.
Halhal ince bileklere daha çok yakışır şimdi doğruya doğru. Eğer bilekleriniz kalınsa ya da kalın bilekte Halhal örnekleri gördüyseniz beğenmemeniz normal.
Erkekte de Halhal sevmiyorum ben. Bir de halhalı aşırı sıkı takmayacaksın hafif bol olacakdjdj.
Yok canım sağ ol.
Sana bir halhal alacam hatun..
ince bilekli ayaklara çok yakışıyor.
seksepalitesi yüksektir. severiz.
Aşırı kezban hareketi ya bakınca şehre dün mu geldi diyorsun.
sol ayak bileğine halhal takıyorsa "hotwife" olması muhtemeldir. özellikle sol ayağa takılan kalpli veya cinsel sembollerle süslü bir halhal "hotwife" sinyalidir.

görsel
Kadınlara en yakışan aksesuarı takan kızdır.
ayak bilekleri de güzelse dikkatimi oldukça çeken kızdır. o halhal ile ilgimi ayak bileklerine çekmeyi bilmesi tebrik edilesidir.

severiz.
vasat bir kızı, çekici bir kız haline getirecek küçük dokunuştur.
kalın ayak bilekliyse zincirlenmiş filleri hatırlatır.
Bakımlı kızların aksesuarıdır. Güzel göründürür.
Gaydır.