bugün

çok ilginç bir insandır kendisi. efendi gibi görünür lakin alakası yoktur. şöyle bir olayı beni çok şaşırtmıştır:

kendisi bir açılış için konser verecektir. hakan taşıyan'dan önce sahneye murat göğebakan çıkar, şarkılarını söyler, konserini bitirir gider. fakat murat göğebakan konseri sona erdikten sonra izleyenler de bir bir konser alanından ayrılır. hakan taşıyan buna sinirlenmiş olacak ki murat göğebakan ve yaptığı müziği kastederek "biz ne muratlar ne rokçular gördük. yok öyle şey. erkek adamsan gel arabesk söyle, damar söyle karşıma çık topal" gibisinden bir söz söyler. tabi ki karşılığını bulamaz. 3-5 şarkı söyler ve konserini sona erdirir ama söylediği bu söz, özellikle engelli bir insanın engeline laf atmak bence kendisine hiç yakışmadı.
Jilet fabrikası ve hastahane ortaklıgı oldugunu dusundugum sarkıcı.
"ailemden çok iyi terbiye aldım. şimdi onların meyvesini yiyorum." diyen aynı zamanda canlı yayına sarhoş çıkabilen şarkıcı.
sağlam şarkı söylerdi. Lakin uyuşturucu problemi onu daha çok dinlememize engel oldu.
yıllar yıllar boyunca saf müziğin peşinden koş, yok enrique macchiyas'lar yok bilmemkimler dinle, en iyi kolejlerde oku en çok parayı sen bul alemden aleme ak holding patronu ol...

alkol masasında bunun güz gülleri'ni dinlemezsen adam değilsin o kadar. nokta.
kanal 7 tvsine sarhoş çıkmışlığı vardır.
ortalıkda gırtlak kanseri olduğu söylentisi dolaşan büyük sanatçı. inşallah bizi o güzel sesinden mahrum bırakmaz.
(bkz: hazin geliyor)
ankara'da bir düğünde karşılaştığım sanatçı.

kendinden yaşça büyük herkesin tek tek elini öpmesi ile takdirimi kazanmıştır.
soyadındaki yan takısı sebebiyle azeri sınırında 4 saat fazladan bekleyecek şarkıcı. soyadları dalyan, çağlayan, ışıyan vb. olan türklerle aynı kaderi paylaşacaktır.
iğrenç esprilerin demirbaşı..
arabeskin en farklı seslerindendir.birçok güzel şarkısı mevcuttur.bazıları için:

(bkz: hazin geliyor)
(bkz: ağlama dayanamam)
(bkz: doktor)
(bkz: gelin olduğun gece)
(bkz: davacıyım)
(bkz: sensiz iki gün)
bir keresinde canlı yayına sarhoş çıkarak türk tv tarihine geçmesi gereken anlardan birini yaşatan insan, tekrar bekliyoruz.
alkolden ne yaptıgını bilememememe durumu..
iki tek atmadan sahneye çıkmayan damar kültürünün en babacan adamlarından birisidir.
bu abimizi, ankara da istanbul yolu üzerinde ,köhne bir meyhanede rakı içerken görmüştüm 3-5 yıl önce,afiyet olsun dedim kendisine o da gel kardeşim beraber olsun demişti o kadar içten söyledi ki bunu çok samimi gelmişti bana.
erman versiyonu ile --> (bkz: adam yaa)
sadece hazın geliyor ve doktor adlı parçalarıyla müslüm gürses'in velahtı olmasına yettiğini düşündüğüm şahsiyet.
son yillarda album cikarmayan sarkicidir.
katıldığı programda, fatih kısaparmak ın eşi olan sunucu şebnem kısa parmağa; sizi çok seviyorum amaaa enişteme saygım sonsuz! diyerek beni gülmekten yerlere yatırmış kişidir. ulan herkes içince böyle kafa bulsa ya *
"öyle yoh öyle bilebalakom. oynamahlıh ve kopmahlık yoh." vecizesinin sahibi kişilik.

http://www.youtube.com/watch?v=QrUemEV2FWY

ağzına ekmek tıkayışı da ilginçtir.
"ben arabeskin peygamberiyim" sözüne karşın müslüm gürses'in "ben öyle bir peygamber göndermedim" ayarını yiyen şarkıcı. hoş ikisini de sevmem ama müslüm gürses'in kafa da iyi çalışıyormuş.
hakan ünsala benzeyen şahıs.
yıllar önce bir programa kafa iyi katılmıştı.
'' doktor '' şarkısı tam şaheser olan zat.
kendisini görmek istediğimiz karakterden oldukça uzaklaşmış, kendini heba eden sanatçı.

http://www.youtube.com/watch?v=DW6us2Mxrh4